У школі з українською мовою навчання вчителька хоче провести КВК російською мовою

Статус: Offline
Реєстрація: 15.06.2012
Повідом.: 473
У школі з українською мовою навчання вчителька хоче провести КВК російською мовою

Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.
 
З свого боку ,я можу бути помічником аніматора
 
Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

:рл:ебанутые
 
Бороться за украинский язык надо высоким уровнем жизни его носителей. А когда украинцы на верхушке власти тотально обворовывают своих соотечественников какое уважение к украинскому языку может быть? Совершенно не понимаю. По мне так английский язык или немецкий в разы лучше и полезнее. Овладев этими языками можно уехать в приличную страну с достойным уровнем жизни.:незнаю:

Згодна з Вами. Ви можете провести свято англійською ?
 
Какой ваще, в пизду КВН? Может они еще и бубочку как великого квн-щика пригласят? Или Маслякова сразу.
 
Я нет, мне уже это не нужно, а вот мой сын - школьный учитель кстати, может хоть английской, хоть украинской. И даже по спец заказу, за отдельную плату, российской. Хотя в жизни говорит он исключительно на украинском языке. Даже со мной. :іржач:

шпрехензедойч?
 
Я нет, мне уже это не нужно, а вот мой сын - школьный учитель кстати, может хоть английской, хоть украинской. И даже по спец заказу, за отдельную плату, российской. Хотя в жизни говорит он исключительно на украинском языке. Даже со мной. :іржач:

Контакт сина в лічку як що можна
 
Странные вы люди, зачем ограничивать ребенка одним языком?
 
Музыкальная пауза
 
А у вас слово Харьков с маленькой буквы и на российском языке, вы провалили тест, так шо только уборщицей после концерта

Похоже, что обучалась в укр. школе, там русский язык только в начальной школе.
 
Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

А какая тематика мероприятия? Может, там как раз и должно было все быть на русском?
 
Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

Допизделась :D
 
..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.
свято.

соромлюсь спитати - у Харкові ваша школа єдина де викладають українською..?
ні.
в інших школах свята влаштовують без проблем..?
без.
або власними силами, або за участі батьків/батьківського комітету.

нащо вам волонтери? питається.
самі не спроможні власним дітям свято зробити як вважаєте за потрібне?
чи шо..?? :незнаю:

а. знаю шо.
не вдалося мовний срач розвести у юрвітці.

шановна, а чому у вас до 23 вересня цього року включно усі пости та теми - геть російською мовою.
а тут - майте, аж заклинило - не в профільному розділі Дитяча кімната
а у Головному.

ви=провокатор? :)
 
Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
вам сюда
 
Назад
Зверху Знизу