Переход на контактные педали. Какие впечатления?

Контакты - очень приятная штука, хотя пока учился - раз пять таки "летал" с ними, было дело :)
Увы, в этом году вынужден был отказаться от них, и вернуться обратно на "топталки" из-за того, что начала сильно болеть стопа и пальцы ноги, если долго педалить без перемены точки приложения усилия педалирования - возраст, нервы, увы :( Ехать намного приятнее на контактах, конечно.

была подобная ситуация. попробуйте просто ослабить пружины педалей. ну и с шпом поиграться не помешало бы.
 
сразу тренировался дома застегиваться. поэтому не падал в первые разы. упал через месяцок, да очень эпично. друг оценил)
 
Коли літак сідає на авіаносець, то в момент торкання впп газ витискається на повну, інколи з форсажем - щоб у разі фейлу автофінішеру можливо було злетіти та піти на другу стробу. І вже після зачіплення за фінішер газ зкидується.

Що заважає перший час для тренування їздити акуратно та вистебатись попередньо, а потім вже гальмувати? Докрутити зайві 10 метрів можна й п'яткою або однією ногою, якщо зарано вистебнувся, але так точно не впадеш.
 
переходи, а там будет видно. Меня когда друзья пересадили на контактные тапки, я не упал, и выстёгивался нормально. Просто заранее :) И наоборот контроля у вела больше, потому как куда ты туда и вел. И ни ка по другому
 
переходи, а там будет видно. Меня когда друзья пересадили на контактные тапки, я не упал, и выстёгивался нормально. Просто заранее :) И наоборот контроля у вела больше, потому как куда ты туда и вел. И ни ка по другому

переход - вопрос решенный:клас:
 
А я принципово їх не юзаю.
В них зручніше, тут й сперечатись тупо. Але є купа мінусів, я відверто очкую бо раз-два за сезон падаєш, навіть не уявляю що буде, коли це трапиться в контактах. І тут я кажу не про падіння на місці бо не встиг вистебнутись, а про реальні падіння. А згадуючи окремі дуже круті падіння, коли й без контактів дуууже круто вийшло, то й взагалі ппц очково.
Плюс я не їзджу так, щоб це насправді грало - навалюючи стоячи, коли ногами таки можна щось контролити, чи коли насправді потрібне збільшення миттєвої потужності.
Плюс жопа болить від них більше - бо коли топчеш, то жопа розвантажується, а коли топчеш-тягнеш, то ніфіга. Відсиджування жопи - головна проблема їзди на підвісі бо він хаває нерівності, привставати не треба, рівно педалити без привставання простіше, що й виходить. А головний вел в мене підвіс.

На туристичному стоять подвійні топталка+контакт. Вже стояли на велі, хотів міняти, але якось руки не дійшли, а потім таки купив контакти та почав юзати. Сенс в тому, що купив "звичайні" кросівки з шипами, вони дозволяють нормально ставати на платформу та їхати на топталках й одночасно встебатись та їхати на контактах. І ходити в них можна доволі нормально. В походах, де багато маршевої їзди, це має сенс. І справа навіть не в тому, що в контактах зручніше - вони додають різноманітності.
 
Отличные ощущения. Назад не хочется возвращаться. А упасть на контактах - это посвящение. Дело привычки, в общем
 
а как выстегиваться в контактах, на словах кто то объяснит ?:)
 
Контакты по пересеченной местности опасная хрень имхо, где нужно быстро реагировать на ямы, повороты, заносы на сыпучем грунте\песке и тд. , где не свободные\не "привязанные" ноги в каждую секунду нужны как дополнительная опора.
А ещё от долгого катания затекают ноги, которые в процессе езды можно на несколько секунд вытянуть вниз для прилива крови, сменить положение стоп на педалях. С контактами это геморройно.
Я на сильных кочках, особенно на спусках, на подвесе привстаю на ноги.

нормальная штука, контакты.
оценил.
 
В контактах я не давлю на педаль а тяну ее вверх .Сначала носком потом икроножные мышцы потом бедренные подключаются, вобщем целая техника.
 
Назад
Зверху Знизу