Поліція трахнула Ромку Патлатого

защеканцы патлатого захлебнулись ?
 
конкретнее, потому что
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Яж тобі все написав.
Запропонував парі якщо ти впевнений що так не буває.
В рєпу скинув приклад.
 
если ты в танке, ему уже отдали машину. А все потому что полиция не смогла процессуально правильно все оформить.

Машину віддали на відповідальне збереження (як я зрозумів рома включив бідолажку, без машини він не може хвореньку бабусю возити на процедури у лікарню). Тому що по відкритій кримінальній справі на нього йде слідство ;)
 
интересные подробности про патлатого пидара

Гы. Твиттер принес :D



hahjh5.jpg
f2fdcj.jpg
 

Вкладення

  • hahjh5.jpg
    hahjh5.jpg
    77.9 КБ · Перегляди: 21
интересные подробности про патлатого пидара

Та я зразу казав що це проблядь підарська.

Лугаднод - це як свинорус, клеймо на все життя. Не питання чи полізе з нього руськіймір, питання лише коли це полізе.
 
интересные подробности про патлатого пидара
Прекрасний комент ))))

Дзинзя, він то уйобок, але ти то такий самий. Скіки ви там людей кинули на литовські корчі на пару с жуковєнєм та шапошніковим?

Як я і казав - всі ті активісти то хитровиєбані бидлани.
Інтелектуальній людині ніколи тою хєрнєю страждати на камери.
 
Как тупые мусора фальсифицировали дело и их слив в суде

 
Где то видео было у патлача, что его заставили открыть багажник а там было много бронежилетов! сказал ввез в ато, но чет после его ватной мамки я уже сомневаюсь что он их туда довез! это видео было 3-4 года назад! на тойоте!
 
вот как оказывается реформированная полиция устраивает подлог, по криминальной статье. преднамеренно.
а мамочка орджениуса зачётная сепаратистка
 
вот как оказывается реформированная полиция устраивает подлог, по криминальной статье. преднамеренно.
а мамочка орджениуса зачётная сепаратистка

так она еще и в харькове бывает у него в гостях! там вообще вся семья ватноголовые!

attachment.jpg
 

Вкладення

  • image.jpg
    image.jpg
    151 КБ · Перегляди: 795
Недолюстровані знову виставили себе у ролі дибілів. Коли їх вже відправлять вулиці прибирати? Вони більше ні на що нездатні:-)
 
Назад
Зверху Знизу