Магия

Так че там у Ромки стряслось, что он сколько наговорил всякого?
 
Так че там у Ромки стряслось, что он сколько наговорил всякого?
"Был горький год. И женщина меня
Так бросила! А прежде - так любила!
Так обещала многое она -
И так ужасно изменила!
Я так любил ее, я так был счастлив с ней.
Так соловьи звенели звонко.
Был горький год. И так хотелось мне
Послать проклятье ей вдогонку!"
Роберт Грейвз
 
"Был горький год. И женщина меня
Так бросила! А прежде - так любила!
Так обещала многое она -
И так ужасно изменила!
Я так любил ее, я так был счастлив с ней.
Так соловьи звенели звонко.
Был горький год. И так хотелось мне
Послать проклятье ей вдогонку!"
Роберт Грейвз

Блин, ну если так то пусть выговориться конечно.
 
Колись в день коли гуляли випускники, я вже в школі не вчився роки зо два трапилось таке у вечорі. Танцюю на майданчику біля бару (бар не зачиняється доки є двіжнячок) і тут перед мною різко з'являється п'яний мужик і з лівою руки мене в лобешню на, мене від удару понесло з майданчика і там я присів бо я нічого небачив окрім зірочок, і голова наче розломлена була, і тут підбігає якийсь хлопець і починає гамселити мене насаками в голову і в очі. Я вже потім дізнався хто він, бо нічого небачив, цей хрен син впливової жінки і почувався він недоторканим мабуть і він був випускник. Я нічого небачивши розумію що цей хтось не зупиниться , і вирішуючи на осліп зкрутити його, і різко кинувся і вже його голова торчала зажата в мене під правою рукою і він вже починає хрипіти задихаючись. І тут я чую голосок подали мої "друзі" Саня зупинися (чомусь я не чув щоб вони казали комусь зупинитися, і мабуть штани стали важкі що шорухнутися не змогли), но я зупинився не тому що вони мені щось сказали, а тому що я на ощюп та вагу його зрозумів що це підліток а я вже набув повноліття. Моя мати побачивши мене в дома і після моєї розповіді викликала швидку допомогу. В лікарні виявили струс мозку. Мама як почула то зразу написала заяву в поліцію, але справу прикрити допомогла впливова мама підлітка, переді мною ніхто навіть невибачився. А тепер, як магічні сили наказали того мужика, мабуть вони оминули неповнолітнього. В перший день коли я потрапив в лікарню той мужик проводив свою подругу на поїзд, і за дивним збігом обставин зачепився той рукою що вдарив мене за щось на потязі і йому відірвало руку по лікоть. // майже так само були ще історії. Мужик зачепився за потяг і розірвало живіт, він вижив. Чуваки які били мене і друга ногами а мене ще дубиною по шиї, я тоді не міг встати бо вже був кінець 8 марта, я не дотягнув із другом до того щоб підти на танці. Вони тоді потрапили в аварію і той що огрів мене дубиною з верху отримав перелом ноги здається відкритий. Як вже потім хрени з'ясовували, я був невинним і не при чому. Коротше, в мене є якісь охоронці.
 
Танцюю на майданчику біля бару (бар не зачиняється доки є двіжнячок) і тут перед мною різко з'являється п'яний мужик і з лівою руки мене в лобешню на, мене від удару понесло з майданчика і там я присів бо я нічого небачив окрім зірочок, і голова наче розломлена була, і тут підбігає якийсь хлопець і починає гамселити мене насаками в голову і в очі. Я вже потім дізнався хто він, бо нічого небачив, цей хрен син впливової жінки і почувався він недоторканим мабуть і він був випускник. Я нічого небачивши розумію що цей хтось не зупиниться , і вирішуючи на осліп зкрутити його, і різко кинувся і вже його голова торчала зажата в мене під правою рукою і він вже починає хрипіти задихаючись. І тут я чую голосок подали мої "друзі" Саня зупинися (чомусь я не чув щоб вони казали комусь зупинитися, і мабуть штани стали важкі що шорухнутися не змогли), но я зупинився не тому що вони мені щось сказали, а тому що я на ощюп та вагу його зрозумів що це підліток а я вже набув повноліття. Моя мати побачивши мене в дома і після моєї розповіді викликала швидку допомогу. В лікарні виявили струс мозку. Мама як почула то зразу написала заяву в поліцію, але справу прикрити допомогла впливова мама підлітка, переді мною ніхто навіть невибачився.

Коротше, в мене є якісь охоронці.
:D
 
Колись в день коли гуляли випускники, я вже в школі не вчився роки зо два трапилось таке у вечорі. Танцюю на майданчику біля бару (бар не зачиняється доки є двіжнячок) і тут перед мною різко з'являється п'яний мужик і з лівою руки мене в лобешню на, мене від удару понесло з майданчика і там я присів бо я нічого небачив окрім зірочок, і голова наче розломлена була, і тут підбігає якийсь хлопець і починає гамселити мене насаками в голову і в очі. Я вже потім дізнався хто він, бо нічого небачив, цей хрен син впливової жінки і почувався він недоторканим мабуть і він був випускник. Я нічого небачивши розумію що цей хтось не зупиниться , і вирішуючи на осліп зкрутити його, і різко кинувся і вже його голова торчала зажата в мене під правою рукою і він вже починає хрипіти задихаючись. І тут я чую голосок подали мої "друзі" Саня зупинися (чомусь я не чув щоб вони казали комусь зупинитися, і мабуть штани стали важкі що шорухнутися не змогли), но я зупинився не тому що вони мені щось сказали, а тому що я на ощюп та вагу його зрозумів що це підліток а я вже набув повноліття. Моя мати побачивши мене в дома і після моєї розповіді викликала швидку допомогу. В лікарні виявили струс мозку. Мама як почула то зразу написала заяву в поліцію, але справу прикрити допомогла впливова мама підлітка, переді мною ніхто навіть невибачився. А тепер, як магічні сили наказали того мужика, мабуть вони оминули неповнолітнього. В перший день коли я потрапив в лікарню той мужик проводив свою подругу на поїзд, і за дивним збігом обставин зачепився той рукою що вдарив мене за щось на потязі і йому відірвало руку по лікоть. // майже так само були ще історії. Мужик зачепився за потяг і розірвало живіт, він вижив. Чуваки які били мене і друга ногами а мене ще дубиною по шиї, я тоді не міг встати бо вже був кінець 8 марта, я не дотягнув із другом до того щоб підти на танці. Вони тоді потрапили в аварію і той що огрів мене дубиною з верху отримав перелом ноги здається відкритий. Як вже потім хрени з'ясовували, я був невинним і не при чому. Коротше, в мене є якісь охоронці.

у кожного є
 
Это не помощники, а мстители, и есть очень мало у кого.
 
Это не помощники, а мстители, и есть очень мало у кого.
Ну да. Скорее мстители, чем охранники. Если бы охранники, то всем его обидчикам прямо на месте руки-ноги поотрывало.
Но мне повезло ещё больше. У меня охранники работают на упреждение. Если только кто задумает против меня какую подляну, то с ним что-то обязательно происходит. Были случаи, что ответка приходила ещё до того, как в голову дурное против меня задумывалось. Проверено 100%.
 
На счет магии, Она практически не работает, максимум может или делать зло, пакости людям, ну или наоборот, чего-то вылечить возможно.
Манипуляция предметами и тем более стихиями практически не реальна, за может редчайшими случаями, посему, это не тот предмет, который стоит обсуждать.
Особенно с учетом того, что магия вообще-то под запретом богов.
 
На счет магии, Она практически не работает, максимум может или делать зло, пакости людям, ну или наоборот, чего-то вылечить возможно.
Манипуляция предметами и тем более стихиями практически не реальна, за может редчайшими случаями, посему, это не тот предмет, который стоит обсуждать.
Особенно с учетом того, что магия вообще-то под запретом богов.
Я регулярно манипулирую предметами. И плевал я на богов.
 
А чужими кошельками манипулировать умеете??? Что-то не слышал, чтоб кто-то на подобном разбогател, хотя возможности просто чертовские.
Ну плевать то не запрещается, вот только обратно плевок слишком тяжелым покажется.
 
А чужими кошельками манипулировать умеете??? Что-то не слышал, чтоб кто-то на подобном разбогател, хотя возможности просто чертовские.
Ну плевать то не запрещается, вот только обратно плевок слишком тяжелым покажется.
Загугли список Форбс, и узнаешь о многих, кто добился в деле манипуляции чужими кошельками выдающихся успехов.
С момента изобретения денег началась эра всеобщей манипуляции чужими кошельками.

Бог такой обидчивый и мстительный, или у него просто слюни больше?
 
Назад
Зверху Знизу