Харьков Форум Реклама на форуме
  Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 18.08.2020, 15:13   #241
pomorin

Адреса: Харьков
Из: Ukraine
Дописів: 6785

Цитата:
Допис від Козюльский
Оправдываться будешь в суде, *****чик! Я тебя раскусил!
чем кусал, удмуртик? И за какие места?

Вгору
Старий 18.08.2020, 15:16   #242
pomorin

Цитата:
Допис від Гелиос
Но после того как порошок стал никем
Тю, так попроси новый рецепт. Или смени дилера, если не штырит

Вгору
Старий 18.08.2020, 15:26   #243
pomorin

Цитата:
Допис від Гелиос
Нет, твой вывод неверен.
та все в мене вірно, *****е. Ось дивись, головний маркер це відношення до мовного закону. "Антиукраїнська" влада Порошенко сприяла прийняттю цього надважливого Закону для існування нації і держави в майбутньому. І теперішня влада, яку ти обрав, торпедує цей Закон. Бо "какая разніца". Бужинські-дубінські-зеленські-коломойські це саме твій вибір. Оце і є той маркер, *****е.
Признайся, на момент голосування в другому турі тобі ж був відомий той "жарт" гнусавого про "Україну-повію"? Щасливий і мімішний такий Зеленський перед московською публікою на відпочинку в Юрмалі "жартує", всім весело, життя прекрасне. Тебе отоді нічого на різонуло по твоєму "патріотичному" єству? Посміявся, забулось...Взяв бюлетня, поставив галочку. Громадянський обов'язак виконав. Все так?

Вгору
Старий 18.08.2020, 16:21   #244
Гелиос

Дописів: 18525
Цитата:
Допис від pomorin
та все в мене вірно, *****е. Ось дивись, головний маркер це відношення до мовного закону. "Антиукраїнська" влада Порошенко сприяла прийняттю цього надважливого Закону для існування нації і держави в майбутньому. І теперішня влада, яку ти обрав, торпедує цей Закон. Бо "какая разніца". Бужинські-дубінські-зеленські-коломойські це саме твій вибір. Оце і є той маркер, *****е.
Признайся, на момент голосування в другому турі тобі ж був відомий той "жарт" гнусавого про "Україну-повію"? Щасливий і мімішний такий Зеленський перед московською публікою на відпочинку в Юрмалі "жартує", всім весело, життя прекрасне. Тебе отоді нічого на різонуло по твоєму "патріотичному" єству? Посміявся, забулось...Взяв бюлетня, поставив галочку. Громадянський обов'язак виконав. Все так?
Шо то ты не то понес *****
Я за мовний закон, за закон о продаже земли, за закон об оффшорах(которого никак не примут) и отношусь к ним положительно.

Если ты предлагаешь после януковича и порошенко устроить показательную казнь нынешнего, я готов рассмотреть твое предложение. Все олигархи и их прислужники несомненно должны быть уничтожены невзирая на национальность и риторику.Ето необходимое (хотя и недостаточное) условие для развития нашего государства.

Но в первую очередь хорошо бы вздернуть вашего ***ла

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід

© 2003–2021, kharkovforum.com