Україну вибрали непостійним членом Радбезу ООН

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Україну вибрали непостійним членом Радбезу ООН

Ukraine-and-the-EU.jpg


Україну обрали непостійним членом Ради Безпеки ООН на 2016-2017 роки.
За це проголосували 177 країн зі 193 членів Генасамблеї ООН.
Україна вже тричі обиралася до складу непостійних членів Радбезу ООН, останній раз у 2001-2002 рр.
Раніше глава МЗС Павло Клімкін заявив, що позиція Києва під час роботи Радбезу "точно не буде примирливою" щодо Росії, яка, є постійним членом цього органу.
"Обрання до Ради Безпеки є особливо важливим для нас на тлі російської агресії. Вперше ми отримали абсолютно унікальну ситуацію, яку не можна було уявити, що постійний член Радбезу - це агресор, що веде гібридну війну проти України", - сказав Клімкін.
Крім України статус непостійного члена Радбезу ООН також отримали Японія, Єгипет, Сенегал та Уругвай. Нові непостійні члени Радбезу почнуть виконувати свої обов'язки 1 січня 2016 року, замінивши собою Чад, Чилі, Йорданію, Литву та Нігерію.
До Ради Безпеки ООН входять 15 країн. Постійними членами організації є лише п'ять із них: Велика Британія, Китай, Росія (як правонаступниця СРСР), США та Франція. Вони також мають право вето під час голосування.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ну ты хоть просматривай раздел перед тем как создавать темы

или типа ты у нас один в курсе событий в мире?
 
У мене нормальна україномовна щелепа, важко швидко визначити дублюючу тему російським діалекктом, тому і баяни трапляються. :D
 
У мене нормальна україномовна щелепа, важко швидко визначити дублюючу тему російським діалекктом, тому і баяни трапляються. :D

Я конечно все понимаю... Много людей думают жопой, много - половыми органами. Но челюстью??? Окси, ты уникален :іржач:
 
Я конечно все понимаю... Много людей думают жопой, много - половыми органами. Но челюстью??? Окси, ты уникален :іржач:

ждем "адекватного" ответа. Теги для ответа #патриот #вата #консерва #самтакой
 
позиція Києва під час роботи Радбезу "точно не буде примирливою" щодо Росії

без права вето это будет сюжет басни крылова

По улицам Слона водили,
Как видно напоказ -
Известно, что Слоны в диковинку у нас -
Так за Слоном толпы зевак ходили.
Отколе ни возьмись, навстречу Моська им.
Увидевши Слона, ну на него метаться,
И лаять, и визжать, и рваться,
Ну, так и лезет в драку с ним.
"Соседка, перестань срамиться,-
Ей шавка говорит,- тебе ль с Слоном возиться?
Смотри, уж ты хрипишь, а он себе идет
Вперед
И лаю твоего совсем не примечает".-
"Эх, эх! - ей Моська отвечает,-
Вот то-то мне и духу придает,
Что я, совсем без драки,
Могу попасть в большие забияки.
Пускай же говорят собаки:
"Ай, Моська! знать она сильна,
Что лает на Слона!"
 
Назад
Зверху Знизу