как вам новость?!

Статус: Offline
Реєстрація: 01.07.2009
Повідом.: 989
как вам новость?!

Колишній форвард київського "​​Динамо" і збірної України Андрій Шевченко призначений головою правління пенсійного фонду України.

Відзначимо, що Шевченко балотувався в український парламент від партії "Україна-Вперед", але вона не подолала 5%-й бар'єр. У своєму першому інтерв'ю на новій посаді Андрій Шевченко пообіцяв зробити все для того, щоб пенсія українців складала 500 євро на місяць.
сайт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
печаль футболист рулит пенсионным фондом..ну а так место хлебное, чтож надо отбивать свои бабки отданные Наташе на кампанию. Еще и навар будет.
 
Еще коммунисты говорили, что кухарка может управлять государством. А теперь и футболист - пенсионным фондом :)
 
Пропал пенсионный фонд :рл:
 
Блеать, да вы заебали. Источники читайте. Это розыгрыш.
 
Источники читайте. Это розыгрыш.
вы про это
Щоправда, таку інформацію передає портал uareview.com, який часто подає сумнівні новини. На сайті Кабінету Міністрів відповідне призначення не коментують. .... ну я так думаю что дыма без огня не бывает

зачем тогда
сайт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
написал эту новость, между прочим этот сайт одним из первых написал о продаже "Металлиста"
 
вы про это
Щоправда, таку інформацію передає портал uareview.com, який часто подає сумнівні новини. На сайті Кабінету Міністрів відповідне призначення не коментують. .... ну я так думаю что дыма без огня не бывает
ОМГ Какой дым да без огня. Там и дыма-то нету. Откройте сайт товарищ. Он юмористический - там все новости выдуманные.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу