5.10

Система 5.10 це:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    60
Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Проект для жадібних до халяви торгашів з барабашово.
Якщо коротко - пропонується ліквідувати усі старі ввести 2 нові податки: 5% з продажів та 10% з зарплат.
Кілька цифр:
В Україні 13 млн робітників на 14 млн пенсіонерів. якщо припустити, що усі отримують по 3000 - середня пенсія становитиме 300 грн.

При податку з продажів 5% дохідна частина бюджету становитиме 100-150 млрд гривень при видатках на сьогодні у 450 млрд гривень.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

ось ще стаття для бариг-мрійників.
 
Следовательно, 56% нынешних пенсионеров придётся ползти на кладбище даже при неизменной пенсии. There is no miracle, in the end.
А сегодня сколько, извините? Подсчёт не ведётся, видимо. :D
общий оборот розничного рынка составляет лишь 700 млрд. грн.,
При податку з продажів 5% дохідна частина бюджету становитиме 100-150 млрд гривень при видатках на сьогодні у 450 млрд гривень.
А сегодня эти деньги где берутся? С этих 700 млрд?

Да, чуть не забыли, большинство их указанных стран, включая США, сегодня испытывают серьезные экономические и политические проблемы.
Ну надо же! Мы походу, в большинстве и без этого. Последние лет 20, а особенно сегодня. :D
 
А сегодня эти деньги где берутся? С
этих 700 млрд?

сьогодні беруться з ПДВ, податку на прибуток та різних митних та акцизних зборів.
Усього виходить назбирати 390 млрд гривень з необхідних 420 млрд.
5.10 - піар акція для люмпен-бариг що не дуже вправно навчилися рахувати до 10 у школі і на цьому їх інтелектуальне збагачення завершилося.

А сегодня сколько, извините?
Подсчёт не ведётся, видимо.

0%
1200 гривень пенсії пенсіонери мають і на них можна прожити.
 
сьогодні беруться з ПДВ, податку на прибуток та різних митних та акцизних зборів.
Усього виходить назбирати 390 млрд гривень з необхідних 420 млрд.
5.10 - піар акція для люмпен-бариг що не дуже вправно навчилися рахувати до 10 у школі і на цьому їх інтелектуальне збагачення завершилося.
То есть, я правильно тебя понял? У нас 700 млрд оборот и с этих 700 млрд 390 (55,7%) идут налогами?
1200 гривень пенсії пенсіонери мають і на них можна прожити.
:рл:

Ничего не изменил ни майдан ни хуя. Таких вот раком будут ставить, а им похуй. "можна прожити"

По-моему, "інтелектуальне збагачення завершилося" для кого-то другого
 
oxiumoron,братик ты не прав.
 
То есть, я правильно тебя понял? У нас 700 млрд оборот и с этих 700 млрд 390 (55,7%) идут налогами?

:рл:

Ничего не изменил ни майдан ни хуя. Таких вот раком будут ставить, а им похуй. "можна прожити"

По-моему, "інтелектуальне збагачення завершилося" для кого-то другого

Це офіційна статистика держ. бюджету, про 700 млрд - не мої цифри.
Грубо кажучи балашов хоче обкласти ввп 5% податком, наш ввп 180 млрд долл. Тільки на медицину йде 70 млрд гривень.
Задача для третьокласника середньої школи чи вистачить податку у 5% з продажів.
 
Це офіційна статистика держ. бюджету, про 700 млрд - не мої цифри.
Грубо кажучи балашов хоче обкласти ввп 5% податком, наш ввп 180 млрд долл. Тільки на медицину йде 70 млрд гривень.
Задача для третьокласника середньої школи чи вистачить податку у 5% з продажів.
Окей. То есть, ты считаешь, что 55,7 - это нормально?

и, кстати, откуда цифры?
 
По пенсіях - об'єктивна реальність. З голоду не мруть як у срср принаймні.
До того ж є субсидії та пільги які збільшують пенсію віртуально процентів на 70.
 
З голоду не мруть як у срср принаймні.
Это в 20-30-40е? Ты ещё нашествие Орды вспомни и как Симеон данью новгородцев обложил.
До того ж є субсидії та пільги які збільшують пенсію віртуально процентів на 70.
Ещё раз. Как прожить на 1200? Кстати, моя бабушка (инвалид II гр) получает ещё меньше. Как так?
 
Окей. То есть, ты считаешь, что 55,7 - это нормально?

и, кстати, откуда цифры?

55.7 - нормально, хоча у нас менше набагато. Ліпити збори пдв і податки до купи і ділити на це необгрунтоване число 700 млрд (чого?) - це дурість.

Цифра 400 млрд гривень це дохідна частина бюджету 2014
14 млрд пенсів на 13 млрд працюючих - держстат.
 
Ну охуеть теперь! Давайте 75 тогда уже! А мы потуже затянем пояса и будем молиться на коломойского с порошенькой.
Ліпити збори пдв і податки до купи і ділити на це необгрунтоване число 700 млрд (чого?)
Ты статью-то хоть читал, которую постишь? Ппц! Так эта цифра оттуда. Если она необоснованая о чем тогда вообще говорить? Статья твоя - идиотизм и данные там неверны.
 
Это в 20-30-40е? Ты ещё нашествие Орды вспомни и как Симеон данью новгородцев обложил.

Ещё раз. Как прожить на 1200? Кстати, моя бабушка (инвалид II гр) получает ещё меньше. Как так?

Якщо жива то спитай як їй це вдається власноруч.
Випадків голодної смерті та канібалізму серед пенсіонерів я не бачив.
До речі у срср взагалі довгий час пенсій не було як явища. Вже потім стали давати подачки по 40 рублів.
 
Да-а, я смотрю, ты настоящий патриот

Якщо жива то спитай як їй це вдається власноруч.
Випадків голодної смерті та канібалізму серед пенсіонерів я не бачив.
До речі у срср взагалі довгий час пенсій не було як явища. Вже потім стали давати подачки по 40 рублів.
А никак. Весь год собирает на отопление (на дрова) и ничего себе не покупает.

То есть то, что население живет за чертой бедности - тебя не смущает, главное чтоб не сдохли, да?
 
По пенсіях - об'єктивна реальність. З голоду не мруть як у срср принаймні.

До речі у срср взагалі довгий час пенсій не було як явища. Вже потім стали давати подачки по 40 рублів.

Нарешті і в нас з'явився свій український Кисельов!
 
Ну охуеть теперь! Давайте 75 тогда уже!

Ты статью-то хоть читал, которую постишь? Ппц! Так эта цифра оттуда. Если она необоснованая о чем тогда вообще говорить? Статья твоя - идиотизм и данные там неверны.

Я не відповідаю за статтю, просто згоден з загальним її контекстом.
75% це до франції. Якщо хочеш жити при соціалізмі (а зараз у нас соціалізм, причому офіційно за конституцією) 50% державних грошей це мінімум.
 
Да-а, я смотрю, ты настоящий патриот

Ідіот скоріш.
Сам не працює й іншим хоче не дати можливості.
5.10 - це можливість працювати і заробляти кожному. Хто не може - ну якби його проблема.


пс - доречі, а до чого тут роздрібний ринок, якщо 5% пропонується братися з кожної операції продажу, у тому числі при перетині кордону?
 
Останнє редагування:
ТС со старта красиво всех обосрал :)

А вообще в этой стране кто-то платит налоги?
 
Я не відповідаю за статтю, просто згоден з загальним її контекстом.
75% це до франції.
С обычного населения?
Якщо хочеш жити при соціалізмі (а зараз у нас соціалізм, причому офіційно за конституцією) 50% державних грошей це мінімум.
Лолшто? Пожалуйста ссылочку на статью в конституции, а также обоснование про 50%.
Нарешті і в нас з'явився свій український Кисельов!
:іржач:
 
Огромные супермаркеты с миллионными оборотами сегодня.. ФЛП :) На едином налоге.

Заводы или намерянно убыточные или работают через оффшоры

Барабашево и тому подобные тоже нихрена не платят
 
Назад
Зверху Знизу