Авокату Тимошенко ограничили общение с экс-премьером

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196705
Авокату Тимошенко ограничили общение с экс-премьером

09.02.2012 15:44

Сергей Власенко рассказал о том, что руководство колонии ему заявило сегодня об ограничении общения с его подзащитной


photo_big.jpg


Сергей Власенко адвокат Юлии Тимошенко: Підкреслюю ще раз: сьгодні я почув від керівника колонії заяву про те, що мене обмежать в спілкуванні з Тимошенко. Я хочу зрозуміти, я поки що не отримав відповіді на це питання, але я хочу зрозуміти, в який спосіб буде обмеження, що воно в себе включатиме, скільки Тимошенко в день зможе знайомитися з матеріалами справи. Скільки в день я зможу з нею спілкуватися для того, щоб обговорювати тих 62 томи справи. Повірте якщо у мене там лежить постанова Генпрокуратури від 2005 року, по якій всі ці епізоди уже закриті, і там написано, що там ніяких доказів нема, напевно мені цю постанову треба не лише прочитати - її треба не лише прочитати Юлії Володимирівні. Її треба проаналізувати обов’язково, подивитися, що «нового» вони знайшли. Але це все потребує часу якогось

Как стало сегодня известно, Киевский районный суд удовлетворил обращение следователей СБУ и прокуратуры, которые требо вали, чтобы Юлия Тимошенко и ее защитники ознакомились с материалами уголовного дела против экс-премьера до 28 марта.


Евгения Дашкевич

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу