Генеральний план міста Харкова та сувора дійсність.

не дадим изуродовать город развязками
 
+100500

Харків повинен бути пішохідним містом!
От мені подобаються такі моменти в Запоріжжі наприклад:
https://www.google.com/maps/@47.860...4!1sX2RWzQzVBaZ_yWWka_ucgA!2e0!7i13312!8i6656
https://www.google.com/maps/@47.849...k-no-pi0-ya263.29315-ro-0-fo100!7i8000!8i4000
https://www.google.com/maps/@47.851...-k-no-pi0-ya291.7071-ro-0-fo100!7i8000!8i4000

Пішохідні бульвари.
В Івано-Франківську та інших містах теж є.

Лавки, до речі, теж не те що у нас, гепа і тут лузер :D
https://www.google.com/maps/@47.849...LDcC-Pc5ue3kTqZxRFBLeixpYw!2e10!7i8000!8i4000
 
тутошние хлопци дуже баяться валчиц !:випивка:
 
Так еще ж 8 лет целых. Вон за три года как моспрос переделали, дали буде жды и до тебе прыдуть шляховоды
 
Бидло таке бидло, що з нього взяти? :незнаю:
 
Жовта стрілка - це шлях з Баварії, продовження Любові Малої.
Зелена - з Новожаново.
bajd4e.jpg


Замість цього маємо тролінг міста та всіх хуйковчань у вигляді:
https://www.google.com/maps/@49.984...=203&h=100&yaw=295.01105&pitch=0&thumbfov=100

Це фак такий завуальований чи що?

Перебудова вокзалу Левади вже неможлива, тому що на місці нового вокзалу житлобуд-1 натулив свої новобудови, з виглядом на колії (дивимось генплан).
 
Вообще, когда разработку генплана отдали киевлянам, многие тогда возмущались. Харькову по научному потенциалу уж точно в Украине нет равных, да и в совке прочно был в тройке-пятёрке.
 
Вообще, когда разработку генплана отдали киевлянам, многие тогда возмущались. Харькову по научному потенциалу уж точно в Украине нет равных, да и в совке прочно был в тройке-пятёрке.
:D

А якщо серйозно, тут справа в корупції, а не "потенціалі", доцільності і т.п.
При чому як з боку Харкова, так і Києва.
Проект - це гроші теж. А в Харкові такі "специ", що ну їх нафуй. Спеціалізуються на розпилюванні державних коштів та плагіаті виключно.
Ніякого генплану взагалі не існувало б, навіть "на папері", навіщо місцевим чинушам зайвий головняк?
Власне зараз Харків можливо єдиний обласний центр в Україні, що існує без генплану ФАКТИЧНО.
Замість генплану - особистий гросбух керноса.
 
Московский мост второй год реконструируют-какие развязки?Возле пятнашки поставили Александра Невского на кобыле,я еще тогда подумал-лучше б развязку хоть какую сделали-перекресток пипец ипонутый.Развязки нужны и ограждения-что б никто не бегал через шесть полос и не было стихийных стоянок у и так перегруженных перекрестков.Хорошо хоть таксюки переориентировались на вызов по телефону-от них студняк было не проехать,тоже что сейчас на барабане,центральном-сплав из проезда и коммерции.
 
Московский мост второй год реконструируют-какие развязки?Возле пятнашки поставили Александра Невского на кобыле,я еще тогда подумал-лучше б развязку хоть какую сделали-перекресток пипец ипонутый.Развязки нужны и ограждения-что б никто не бегал через шесть полос и не было стихийных стоянок у и так перегруженных перекрестков.Хорошо хоть таксюки переориентировались на вызов по телефону-от них студняк было не проехать,тоже что сейчас на барабане,центральном-сплав из проезда и коммерции.
Згідно генерального плану має бути так:
dfdj9h.jpg


Немає часу, все потім.
Чорні багатокутники - це стоянки, якщо я правильно зрозумів, знову ж таки багаторівневі.
 
Згідно генерального плану має бути так:
прекресток не реконструировать-разнести потоки по развязкам на конюшенном и Тюринской,снести хозряды и стоянки и спаралеллить метромост с дорогой.
 
Отже, продовжую.
Чорне - багаторівненві стоянки, зелене - парки, громадські будівлі і т.п.
7hjgfa.jpg

Скільки всього НЕ зроблено рахуйте самі. Це важко переоцінити, а щоб недооцінити треба бути гепнутим на всю голову :D
 

Вкладення

  • 10.jpg
    10.jpg
    276.8 КБ · Перегляди: 301
Вообще, когда разработку генплана отдали киевлянам, многие тогда возмущались. Харькову по научному потенциалу уж точно в Украине нет равных, да и в совке прочно был в тройке-пятёрке.

У нас чечель наворотил уже. Ну его на хуй такой потенциал
 
Херої турда :P
Я думаю всі знають це довбане перехрестя, так розв'язки немає, знову.
Бор мав би бути повноцінним парком з алеями та лавками (так-так, раптово), а не просто ліском щоб "пабухать" та пусткою поряд. Але Оптімус Найкращій гепа сонцеликий вирішив що Кібертрону гепаграду не потрібні дерева. Таказатопагкгойкого!!!:)

Жовте - це садибна забудова, синє - багатоповерхова. На нижній мапі.
Ну припустимо "коровани" та інше мені особисто не заважають, але створюють додаткове навантаження на перехрестя, як центр тяжіння.
Чому "приватний сектор" не забудований? Ну не знаю, або інфраструктура, або навмисно "притримують" для чогось. Можливо для того щоб знову незаконно та за безцін віддати місцевому забудовнику під багатоповерхову забудову. Це, в свою чергу, перетворить райончик на справжнє пекло в сенсі інфраструктури, так, гірше є куди. Втім я не знаю, просто треба розраховувати завжди на гірше, в наших реаліях :незнаю:

Про "Воробйові нори" та інші новобуди, які набудували на місці зелених насаджень, теж варто згадати.

jgfa8h.jpg
 

Вкладення

  • 11.jpg
    11.jpg
    195.2 КБ · Перегляди: 155
Назад
Зверху Знизу