Підтримайте мою мрію

Статус: Offline
Реєстрація: 21.09.2008
Повідом.: 12130
Підтримайте мою мрію

Запрошую на презентацію своєї книги не про Цвірінька:D

14516330_1189753254381441_6094105655693406741_n.jpg




Мої друзі, знайомі та незнайомці))) Допоможіть здійснити мою мрію - видати дитячу книжку! Це не займе багато Вашого часу, прохання просто проголосувати за посиланням
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Детальніше нижче)))

Більшість з Вас мене знає як волонтера групи Реальная помощь военным (ну або не знає взагалі))). Півтора роки я прошу Вас про допомогу нашим бійцям в АТО. Але до війни мої інтереси були зовсім іншими, ніж збирання аптечок. Більшість вільного часу я витрачала на написання прози. Писала переважно для дорослих, але якось в моєму житті сталася казочка про курчатко Цвірінька. Ось його історія:

«Одного дня кумедне курчатко Цвірінько народилося в незвичній родині. Його мама – красуня-качка Крянь, а тато – мужній качур Кряч. Брати та сестри Цвірінька – жовтенькі каченята, схожі одне на одного як краплинки дощу. Тож не дивно, що Цвірінько поводиться як каченя – крякає, хоробро вчиться плавати у ставочку, ходить до школи Качиних Наук і мріє стати головним Качуром у світі. Жоден день бешкетника Цвірінька не минає без пригод. Вчора він блукав у темному лісі, сьогодні ласує крижаними бурульками, завтра мандруватиме на зробленій власними крильцями повітряній кулі! Але б в яку халепу не втрапив наш Цвірінько, друзі та родина завжди прийдуть йому на допомогу».

Цього тижня мій Цвірінько бере участь у конкурсі на нового літературного героя для маленьких українців «Пітчинг «КнигоЛав». Малюнки для конкурсу створили чудові Natalie Smile, Елена Сарженко, Соня Крищук, Анна та Джекі. Сам ролик-тізер – справа рук Natalie Smile.

Якщо Вам сподобалася історія маленького курчатка – будь ласка, підтримайте нас із Цвіріньком і проголосуйте за посиланням
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Авторизуватися і віддати голос можна через соцмережі - фейсбук або вконтакті. Голосування триває до 6 березня.

Шалено вдячна за кожен Ваш голос. До нових пригод з Цвіріньком!

12743494_1068084196584220_7439238913977017503_n.jpg
 
Останнє редагування:
+1 от меня.
Пусть мечта сбудется :)
 
Проголосовал:-)удачи!
 
Как то он на картинке ,больше на гусёнка похож,шея длинная.
 
Вы, конечно, меня извините, но здесь закралась ошибка - цвіріньчат только воробьи, а цыплята пищат, поэтому имя должно быть в соответствии с этим словом.
Может не поздно изменить... Неужели никто не обратил на это внимание?
 
Вы, конечно, меня извините, но здесь закралась ошибка - цвіріньчат только воробьи, а цыплята пищат, поэтому имя должно быть в соответствии с этим словом.
Может не поздно изменить... Неужели никто не обратил на это внимание?

Таки цвiрiнчать.Помню бабушка в глубокой деревне так говорила.Пищат как то не логично для птички)))
 
Вы, конечно, меня извините, но здесь закралась ошибка - цвіріньчат только воробьи, а цыплята пищат, поэтому имя должно быть в соответствии с этим словом.
Может не поздно изменить... Неужели никто не обратил на это внимание?

и как его назвать, курчатко Піскун ?
 
Пищат как то не логично для птички)))

птички:

цвенькочуть
цівкають
цвіркають
співають
щебечуть
піють
свистять
лящать
виляскують
тьохкають
кукурікають
торохкотять
тріщать
цокочуть
теркочуть
дрібочуть
скрегочуть
джеркочуть
и т.д.
 
птички:

цвенькочуть
цівкають
цвіркають
співають
щебечуть
піють
свистять
лящать
виляскують
тьохкають
кукурікають
торохкотять
тріщать
цокочуть
теркочуть
дрібочуть
скрегочуть
джеркочуть
и т.д.

Птички вообще - да. В данном случае - цыплёнок. Он только пищит - пи-пи-пи. Не обязательно давать имя по типу звуков. Абсолютно любое может быть.

не
коли вони маленькі, саме цвірінькають :)

А коли великi - уже говорят "ко-ко-ко", "куд-куди", "квохчуть"...
 
Птички вообще - да. В данном случае - цыплёнок. Он только пищит - пи-пи-пи. Не обязательно давать имя по типу звуков. Абсолютно любое может быть.

у MissBeauty речь была о птичках
имена давным давно уже дали всем типам звуков. и ещё дадут, конечно.



"За городом качки пливуть,
Каченята крячуть…
Вбогі дівки заміж ідуть,
А багаті плачуть. "



"Піють перші, піють другі
І качка какоче,
Кличе мати вечеряти,
А дочка не хоче."
(с) коло млина

"пі-пі-пі- пищать курчата; ко-ко-ко- сокоче курка; кря-кря- крячуть каченята" (с)
 
Останнє редагування:
Птички вообще - да. В данном случае - цыплёнок. Он только пищит - пи-пи-пи. Не обязательно давать имя по типу звуков. Абсолютно любое может быть.
вы слышали звуки, которые издают маленькие желтые цыплята, когда они наелись, и им тепло? ;)
и, да, может быть любое имя
тем более, это выбор автора
 
вы слышали звуки, которые издают маленькие желтые цыплята, когда они наелись, и им тепло? ;)
и, да, может быть любое имя
тем более, это выбор автора

Цвiрiнькають горобцi - это классика, а не то, что вы там слышите. Тогда пусть назовёт крокодiльнятком. Крокодiльнятко цвiрiнькае (нет укр. раскл.). И дети с детства будут знать, что крокодильчики маленькие цвiрiнькають.
 
Цвiрiнькають горобцi - это классика, а не то, что вы там слышите.
ок, раз вы так сказали, значит так и есть
действительно, какая разница, что я там слышу, и как это называют в деревне, где не на картинке этих цыплят видят... ;)

кстати, звукоподражение как вид словообразования штука достаточно субъективная
оно есть во всех языках, но не совпадают
выходит, что разные народы слышат(передают на своем языке) по-разному звуки животных и птиц
 
ок, раз вы так сказали, значит так и есть
действительно, какая разница, что я там слышу, и как это называют в деревне, где не на картинке этих цыплят видят... ;)

кстати, звукоподражение как вид словообразования штука достаточно субъективная
оно есть во всех языках, но не совпадают
выходит, что разные народы слышат(передают на своем языке) по-разному звуки животных и птиц

Книжечка на украинском языке... Ваша бабушка может говорить, что курчата гавкают....
 
+1 Удачи)

Вы, конечно, меня извините, но здесь закралась ошибка - цвіріньчат только воробьи, а цыплята пищат, поэтому имя должно быть в соответствии с этим словом.
Может не поздно изменить... Неужели никто не обратил на это внимание?
Это сказка. Вас же не смутило, "що Цвірінько поводиться як каченя – крякає, хоробро вчиться плавати у ставочку, ходить до школи Качиних Наук і мріє стати головним Качуром у світі":)
Можете допустить, что именно этот цыпленок еще и "цвіріньчить".
З.Ы. У моей соседки был дог - Барсик. И вот ни соседей, ни самого Барсика имя не смущало.
 
Стоп. Так таки кто это?
«Одного дня кумедне курчатко Цвірінько народилося в незвичній родині. Його мама – красуня-качка Крянь, а тато – мужній качур Кряч. Брати та сестри Цвірінька – жовтенькі каченята, схожі одне на одного як краплинки дощу. Тож не дивно, що Цвірінько поводиться як каченя – крякає, хоробро вчиться плавати у ставочку, ходить до школи Качиних Наук і мріє стати головним Качуром у світі. Жоден день бешкетника Цвірінька не минає без пригод. Вчора він блукав у темному лісі, сьогодні ласує крижаними бурульками, завтра мандруватиме на зробленій власними крильцями повітряній кулі! Але б в яку халепу не втрапив наш Цвірінько, друзі та родина завжди прийдуть йому на допомогу».

Так кто это? Курчатко, каченя чи цвiрiнькающий мутант?
 
городянка, нудная вы...
сказка это, сказка!
 
Назад
Зверху Знизу