у кого є шиманівський з'ьомник каретки?

Статус: Online
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26162
у кого є шиманівський з'ьомник каретки?

ай нид хелп
перший раз зустрівся з такою халепою - є в мене з'ьомник каретки,яким я вже стопіцот років крутив каретки й не мав проблем.
735117DSC00186.jpg

аж ось знадобилося мені пластикову шиману покрутити.картридж закрутив,почав крутити ліву чашку й виявилося,що її пази тонші й мій з'ьомник у них не влазить.йобана шимана зі своїми улюбленими подвійним,потрійними і тд взаємо не замінними стандартами;цього разу вже у одному модулі - права сторона ж має звичайні ширші пази.якийсь атомний пиздець.

у кого у районі нових домів - хтз є з'ьомник для шиманівської каретки?
як на фото,але з тоншими виступми
 
Останнє редагування:
Тифо, а что ж ты в вопросах не создал, а сделал новую тему?
Ты понимаешь, как тебе сейчас аукаться начнет?
 
а це не "Небольшие, Глупые Вопросы" як на мене

хоча перенеси,різниці великої,думаю,не буде
особливо зважаючи на дощ за вікном,а гуляти за з'ьомниками під дощем я звички не маю ;)
 
Ёбнутса можна.Афтар выпей йада и убейся аб стену бестолочь.Хуй поймёшь что написано.
 
та забанити його к ебеням,клоуна цього
 
Тіфо, а й справді, нащо створювати окрему тему?

Щодо зйомника спитай у майстрів з Велостиля. Або на Барабашова пошукай.
 
да купити на барабані або велостилі(що є дуже поруч) я завжди можу,але,по-перше,це далеко адже їхати мені за відсутності моєї каретки на метро лише,що є лайно,а по-друге,не дуже й хочеться купувати непортрібне мені сміття(більше з такими хуйзнащо каретками справи не матиму)

а що до мови,то я вибачаюсь.я із школи,двох уроків на тиждень,не користувався українською.з цього й цей суржик,як більшість його звуть.але я вчусь і зобов'язують не кидати.
 
Останнє редагування:
мені й не треба давати - я б так вел довіз,якщо недалеко(нові дома - хтз - я посередині,за пів години дійду),чашку б ввернули,шатуни затягнули,пива попили(опційно:)) і поїхав би собі.
але чи то хтз на форумі не сидить,чи то їздить на ашанах,чи то жопить ключ.то ж завтра прийдеться мені перед роботою чи то на метро,чи на розваленому ашані їхати на барабан.



дякую усім,хто відгукнувся(ніхто,педики) й особливо товаришу мусєєву молодшому(теж педику),котрий хоч і не безкоштовно,але допоміг мені доїхати до базару й купити сабж.
також дякую педикам,що точили цей з'ьомник,котрий після них я був змушений ще трохи доробляти напильником,японським інженерам,котрі схоже це диво ворожої техніки у вигляді пластикової лівої чашки,яку навіть нормальним інтрументом я крутив годину боячись зламати, ще у роки мілітаристичної довоєнної японії вигадали,пом'ятому мудаку з перегаром у 9 годин ранку у метро,бабаці з величезними торбами,що відтоптала,а потім віддавила цими торбами мені всі ноги,смердючці,якого я так і не зміг запеленгувати й визначити,ще двом мудакам(друзям першого схоже),які перли проти товпи у переході,мусорам на виході з метро,у яких,блять,"наводка"... да пішли ви всі нахуй!задрочився я вже писати.

тема вичерпана
можна закривати чи видаляти
можна й пофлудити
 
Останнє редагування:
у кого у районі нових домів - хтз є з'ьомник для шиманівської каретки?
як на фото,але з тоншими виступми

Я просто купил себе новый и все проблемы исчерпались. В хозяйстве пригодится...
 
ти ще в блек мене занеси :підстолом:
 
Тифо — еблан



дважды.
 
Останнє редагування:
а що там?
 
єбанько?
 
Назад
Зверху Знизу