Харків Форум український інтерфейс?

  • Автор теми Mr. Vision
  • Дата створення

Чи потрібен україномовний та англомовний інтерфейси ХФ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    27
Доброго дня.
Перемкнув в налаштуваннях форум на українську мову.
Дуже розчарувало :(

Різнобій в оформленні контролів, мабуть половина слів без перекладу взагалі.

Гадаю було б дуже добре зробити нормальний переклад на Українську. :україна:

Якщо кинути клич по форуму гадаю багато хто відгукнеться допомогти з цим та і сам би відгукнувся :пиво: Зробити хочаб чорновий переклад.

Госпожа Каракатіца допоможе 100%. Варто мені буде лише написати пост, вона знайде його та виправить :браво:

Надо было к топику сразу "совалку" прилепить с пунктами
1. Нужен украиноязычный интерфейс
2. Не нужен украиноязычный интерфейс
3. Пофиг.

А по результатам совалки владелец тогда будет принимать решение - есть ли смысл ему тратить время и возиться с переводом.

Но это - если дейстительно хочешь что-то поменять, а не "поделать говорильню".
 
Надо было к топику сразу "совалку" прилепить с пунктами
1. Нужен украиноязычный интерфейс
2. Не нужен украиноязычный интерфейс
3. Пофиг.

А по результатам совалки владелец тогда будет принимать решение - есть ли смысл ему тратить время и возиться с переводом.

Но это - если дейстительно хочешь что-то поменять, а не "поделать говорильню".

Прочитай уважніше старт пост.
Англійський та Український інтерфейс є. Просто він десь на половину має переклад.

Подивись на переклад строки меню.
 

Вкладення

  • Записати.jpg
    Записати.jpg
    41.6 КБ · Перегляди: 90
Мене не заділо. Задівалка ще не виросла :)
Я з тобою веду бесіду і мені стало не зрозуміло чому ти спочатку докоряєш, що не тут треба вчитись, а потім посилаєшся на свої уподобання :незнаю:
Ти не зрозумів. Я не докоряв, а підправив. Зовсім трошки. ;) А вчитись українській мові на ХФ... Ну, тобі як кажуть, видніше...
 
Проте не слід забувати що російська мова в Україні - мова нац меншин.


ты уже за...бал , своими постами про украынську мову , разжигаешь межнациональную рознь . хочешь бан навечно ????
 
Отличная идея, а то я все ноги сбила его преследовать


да просто собраться , и модеру сказать чтобы его забанили нахер навечно, он провокатор . постоянно разжигает межнациональную рознь своими конченными постами .
 
А вчитись українській мові на ХФ... Ну, тобі як кажуть, видніше...
Саме так.
Щоб вдосконалювати - треба користуватись.
ХФ це те місце де більш за все я пишу тексту.

За ці пару місяців що я перейшов на Українську я дуже багато чого досяг. Позбавився дуже багатьох суржиків та русизмів.
Я бачу результат - це головне.
І дуже приємно - я нічого не витрачаю. Я все одно єбланю та свинорусів ганяю сцяними тряпками на ХФ. То хіба не круто робити це ще й з користю для свого розвитку і в кайф? :)
 
Саме так.
Щоб вдосконалювати - треба користуватись.
ХФ це те місце де більш за все я пишу тексту.

За ці пару місяців що я перейшов на Українську я дуже багато чого досяг. Позбавився дуже багатьох суржиків та русизмів.
Я бачу результат - це головне.
І дуже приємно - я нічого не витрачаю. Я все одно єбланю та свинорусів ганяю сцяними тряпками на ХФ. То хіба не круто робити це ще й з користю для свого розвитку і в кайф? :)

Не стоит благодарностей. Книги почитай.
 
Саме так.
Щоб вдосконалювати - треба користуватись.
ХФ це те місце де більш за все я пишу тексту.

За ці пару місяців що я перейшов на Українську я дуже багато чого досяг. Позбавився дуже багатьох суржиків та русизмів.
Я бачу результат - це головне.
І дуже приємно - я нічого не витрачаю. Я все одно єбланю та свинорусів ганяю сцяними тряпками на ХФ. То хіба не круто робити це ще й з користю для свого розвитку і в кайф? :)

ты хоть прочитал шо ото наваял? ото красненьким - ваще непонятно шозанах... а жырненьким - сам перечитай... мож посмеешься...
 
Прочитай уважніше старт пост.
Англійський та Український інтерфейс є. Просто він десь на половину має переклад.

Подивись на переклад строки меню.

Я-то прочитал.
Ну вот начал он делать и стало влом. Ибо - рутина.
И просто так к ней возвращаться желания нет. А опрос может показать количество активных пользователей, имеющих запрос на украиноязычный интерфейс. И если их будет больше, чем некоторое "пороговое количество" - этот интерфейс может быть для них доработан.
Ибо когда в теме один говорит, что нужно, с ним второй-третий-четвертый - то ради этих четверых никто не будет шевелиться, что, собственно, логично.
 
Рядок перекладено лише частково.
Але маю сумніви, що тут хтось сторонній здатен допомогти.
Це може робити або ні лише власник ресурсу або програмісти форуму.
Це неабиякий обсяг роботи.
Допомогти їм прийняти рішення може "голосовалка" у цій темі, якщо її додати.

Це не складно робиться.
Скоріше дуже просто.
Є файл чи декілька, які зберігають фрази на різних мовах.
Потрібно цей файл дати тому хто зробить переклад, та потім замістити той що без перекладу перекладеним.
І все.

Проблема може бути лише якщо таких файлів з фразами не декілька, а багато (під кожну частину функціонала свій наприклад).

Дімокс або Адмін могли б прояснити якщо виникне в них бажання.
 
ты хоть прочитал шо ото наваял? ото красненьким - ваще непонятно шозанах... а жырненьким - сам перечитай... мож посмеешься...

В твоєму пості взагалі жодного українського слова. Тому одразу твоя критика йде нахуй.
 
Я-то прочитал.
Ну вот начал он делать и стало влом. Ибо - рутина.
И просто так к ней возвращаться желания нет. А опрос может показать количество активных пользователей, имеющих запрос на украиноязычный интерфейс. И если их будет больше, чем некоторое "пороговое количество" - этот интерфейс может быть для них доработан.
Ибо когда в теме один говорит, что нужно, с ним второй-третий-четвертый - то ради этих четверых никто не будет шевелиться, что, собственно, логично.

Переконав :)
Додам.
 
[/QUOTE]

Вот и плохо, хруй. Книги - это вещь. Ты хоть привыкнешь как слова друг к другу лепятся. А то ладно ещё суржик (это на долго), но плавности и взаимосвязи у тебя нет. Не льётся. У нас много интересных современных писателей. Лично я Люко Дашвар обожаю.
Потом спасибо скажешь в виде создания очередной дебильной темы с упоминанием мой важной персоной в твоей убогой жизни.
 
Назад
Зверху Знизу