вокаліст у пошуках...

Статус: Offline
Реєстрація: 16.02.2011
Повідом.: 639
вокаліст у пошуках...

мені 18, шукаю , групу в стилях- треш , дет , блек. я , не володію екстремальними техніками вокалу, але хочу, навчитись, якщо хтось в цьому може допомогти пишіть. співаю в хорі юр.академії, досвід виступів присутній. закінчив музичну школу.

спасибі за увагу.
 
охтыжебанныйнахуй,Варг негодуэ....
 
варг вообще ща уже поменялся в своем отношении к жизни после тюрьмы)
 
Поучись рычать чтоли, видеошколы есть в инете. Как чтото будет получатся- тогда уже и группу искать будешь ИМХО.
 
Слушай, могу предложить Thrash/Groove, но нужен харш, как осилиш?
 
я пишу треш и мелодик дез, слов нет ток музыка...в поисках музыкантов, если интересно пиши в личку!
 
шарш, наверно не посилю....якщо б хтось навчив, то можливо



шарш, наверно не посилю....якщо б хтось навчив, то можливо
 
Останнє редагування:
Блять,петь дэт или блэк без экстрим вокала,это все равно,Что еюать бабу без п.зды!!!
Сорри,но это пиздец.
Ладно,лови видеошколу гроулинга -
 
Я розумію, що це не можливо впринципі то, але ж я попрохав, щоб мені допоміг хтось з навчанням і все, головне поставити мету...........

спасибі, за хера з гори, піздец
 
пошли иммортал лабать шоле
 
можна іммортал, але як з вокалом?
я ж співаю чистим, то там я написав стилі, які я слухаю......і в яких хотів би працювати.

давай поговоримо,якщо твоя пропозиція серйозна
 
Вчись, хлопче)) нам потрібен вокаіст з чистим, але з тобою, бачу, забагато клопоту буде(
 
цікаво чому клопоту, чистий у мене не поганий....................так що все ок
 
Чувак, можливо ти не зовсім розумієш, що я тобі пропоную, тому ти так різко і відхрестився від харшу.
Щоб ти розумів - в нас не просто звичайна музикальна банда. В нас серьйозний проєкт, ми маємо свою студію звукозапису та репетиційну базу з апаратом світового рівня. Гадаю що більшість 18ти річних вокалістів можуть лише мріяти про це, а я тобі на ровному місці запропонував війти до складу такої банди, так що гадаю за ради такого можно і потратити де який час на розвиток харшу.

Окрім зазначеного і сам стиль групи достатньо цікавий, таке собі сполучення стонера з сучасними треш-грувовими техніками, сама лірика викриває важку соціальну тематику.

ПС: Да, і ще дуже хотілось би щоб хоть хтось в группі знав теорію музики=)
 
не упусти шанс,а то я пойду учиться петь и уйду к ним!
 
Вибач, Рибо-Рибо, але я не написав, що в мене ахуенний вокал, чи просто пиздец який супер пиздатий, я написав у відповідь на закиди, що зі мною буде клопіт, відповів, що маю не поганий вокал, тобто не повне гівно, а маю хоч який приблизний рівень ............................

а пропозиція на рахунок пропозиції пітона, мені здається просто я може не потяну такий рівень, але попробувати , потрібно................
 
пошли лучше блек метал нарезать!
 
Назад
Зверху Знизу