Зимние покрышки на велосипед. Видео FAQ

Статус: Offline
Реєстрація: 21.07.2009
Повідом.: 121
Зимние покрышки на велосипед. Видео FAQ



Зима пришла, выпал снег, а ездить на велосипеде желание еще есть. В этом видео я с моим другом Андреем попытаюсь найти ответы на наиболее часто задаваемые вопросы по зимним велосипедным покрышкам.

1. Разберемся какие бывают покрышки для зимы.
2. Зачем нужна широкая и узкая зимняя покрышка.
3. Нужно или нет обкатывать зимнюю резину перед началом эксплуатации.
4. Сколько должно быть шипов на зимней покрышке, какие они бывают, как их добавить.

Если Вам понравится моё видео, можете подписаться на мой канал с околовелосипедной тематикой и поставить лайк этому видео
 
Практику давай. А ти триндять про вели дофіга хто, а їздять небагато. Тож кваліфікація тих "експертів" під питанням.


На минулому велодні їхали за мною найекспертніші "експерти". Чемпіони. Обговорювали епік останнього року одного з них, який там "хуйовий" обвіс, що пів велу грейдити - колеса, трансімісію повністю. Другий теж скаржився, що його якись теж крутуватий вельчик( не пам'ятаю що там уже було) гредити збирається бо обвіс там теж поганий, сраний ГХ, важить дофіга тощо. А потім епіковід видав, що проїхав за увесь рік 800км. Отакі "експерти". Клоуны, блядь.
 
Практику давай. А ти триндять про вели дофіга хто, а їздять небагато. Тож кваліфікація тих "експертів" під питанням.


На минулому велодні їхали за мною найекспертніші "експерти". Чемпіони. Обговорювали епік останнього року одного з них, який там "хуйовий" обвіс, що пів велу грейдити - колеса, трансімісію повністю. Другий теж скаржився, що його якись теж крутуватий вельчик( не пам'ятаю що там уже було) гредити збирається бо обвіс там теж поганий, сраний ГХ, важить дофіга тощо. А потім епіковід видав, що проїхав за увесь рік 800км. Отакі "експерти". Клоуны, блядь.

Только что самому стало интересно сколько проехал за год, зашел в Garmin Connect и заскриншотил.
У Андрея намного больше пробег, он вообще каждый день тренеруется. У меня так не получается, работаю до поздна и двое детей ))
Я точно не профи и не чемпион)
А вот Андрей может дать прикурить. Он на IronWay велотон 100 км в группе лидеров в Харькове заехал, за профи ездил даже какое-то время.
В любом случае в этом видео информация была в основном для новичков, постарались всем угодить и рассказать базу. Материала на самом деле было намного больше, но я его порезал, чтоб не уходить в дебри.
 

Вкладення

  • 20181202_204135.jpg
    20181202_204135.jpg
    44.5 КБ · Перегляди: 140
Он на IronWay велотон 100 км в группе лидеров в Харькове заехал
Це не гарантує, що він їздить взимку, а відповідно має навіть не кваліфікацію, а моральне право когось повчати що до зимньої гуми.

Хто їздить взимку - той знає, що йому треба. Хто не їздить - точно не знає, що треба для їзди взимку :)



Мій рецепт для звичайної їзди взимку - м'якенькі зубаті покрихи розміром 2+, а там скільки влізе в раму. Якщо більше по місту, то звичайні злі з щільним "трикутним" протектором, якщо більше для єбенів, то ендуро стайл з кубиками. Шипи - ну для їзди дорогами треба, якщо просто катати десь, то без них цікавіше та геморою менше адже в нас часто сніг пропадає надовго, треба ставити без шипів, щоб не вбити покрихи, а це влом. Я їзджу без шипів бо це весело.
 
Я їзджу без шипів бо це весело.

Интересный подход :yahoo:
Бывает еще некоторые ставят одну покрыху с шипами, а другую без, чтоб когда ловишь лёд было хоть какое-то сцепление.
Вы в контактах по зиме?
 
Ні. Я на контактах їзджу лише в походах, да й то 50/50 - напівконтактні педалі та взуття з нормальною подошвою, щоб можна було й так, й так.
А взимку взагалі на ашані катаю, бо його не шкода та мити не треба. Роки три не мив)
 
Назад
Зверху Знизу