27.08.14 вторжение войск РФ

Краматорське нАТО
@_Kramatorskiy_
15 год.15 годин тому

самый популярный инструмент сегодня в Крамахе .... "бери больше, кидай дальше" )))

fhad3e.png
И отдыхай, пока летит...
 
Слово і Діло@slovoidilo 10 год.10 годин тому

Шок. Сенсація. ЦифраДня Україна експортувала до Білорусі (!) картоплі (!) на 3,4 млн $

1412373ed4403ec40f2fb49ba5ff4428.png
 
У Парижі відбулася зустріч Клімкіна та Тіллерсона

c249eeed8da1d3e1f107eb02904c83e7.png
 
Президент України і Спеціальний посланник Президента США по Україні обговорили активізацію міжнародних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Президента США по Україні Куртом Волкером.

Було висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією безпекових положень Мінських домовленостей.

Абсолютними пріоритетами є консолідація режиму сталого та всеохоплюючого припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ.

Наголошувалося, що Москва має нарешті продемонструвати політичну волю до мирного врегулювання та погодитись на розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону.

Петро Порошенко та Курт Волкер відзначили звільнення українських заручників наприкінці минулого року та важливість завершення цього процесу.

Було привернуто увагу до ухвалення Закону України про реінтеграцію окупованих територій як елементу спільної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Сторони наголосили на пріоритетності мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі.

5888291bd0452da9df73f77ed8a25ebf.png


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Лариса Сарган

Прокуратура Луганської області домоглась скасування виправдувального вироку суду так званому «екс-міністру вугільної промисловості та енергетики «ЛНР»
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Украинские военные в АТО всегда на страже, потому что террористы часто готовят провокации и засылают ДРГ. И хоть Донбасс засыпает снегом, война не прекращается, сообщает Канал24.

«Сегодня утром они начали простреливать, больше провоцировать нас. Ну мы дали ответ, им это не понравилось и они затихли», – рассказывает боец батальона «Донбасс-Украина» «Бандит».

На днях на позиции к российским наемникам возле поселка Зайцево приехало подкрепление, однако «новичков» ждал горячий прием.

«Услышали перемещение колонны с военной грузовой техникой, то есть двигалась артиллерия России. Пришлось ударить – сжечь машину», – сообщил боец «Донбасс-Украина» Авьер.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Байден назвав корупцію найбільшою проблемою України

Колишній віце-президент США Джозеф Байден наголосив, що корупція продовжує бути найбільшою проблемою в Україні.

Про це він заявив під час виступу у Раді з міжнародних відносин США, передає "Голос Америки".

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив в Київ 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора, але вони цього не зробили", - розповів Байден.

Він зазначив, що тоді пішов на прес-конференцію і сказав, що США не нададуть Україні мільярд доларів.

"Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", - продовжив колишній віце-президент США.

Під час свого виступу Байден згадав про Антикорупційний суд.

"Вони зробили деякі дуже важливі необхідні інституційні і кадрові зміни. Але одна з трьох необхідних інституцій зараз відходить назад. Антикорупційний суд. Але вони обіцяли, що цього не станеться", - розповів він.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Байден прокоментував рішення Трампа надати Україні летальну зброю

Байден переконаний, що озброєння України, разом з тиском Заходу та санкціями дозволить ефективніше протистояти російській агресії.

Колишній віце-президент США Джозеф Байден назвав розумним рішення адміністрації Дональда Трампа надати летальну зброю Україні, передає Голос Америки.

Виступаючи у Раді з міжнародних відносин США, Байден заявив, що два останні роки роботи адміністрації Обами він особисто наполягав, що це треба було зробити. Озброєння України, разом з тиском Заходу та санкціями дозволить ефективніше протистояти російській агресії, переконаний Байден.

Колишній посадовець при цьому застеріг - корупція залишається найбільшою проблемою України. Він порекомендував посадовцям адміністрації Трампа уважно фіксувати що говорять і що не договорюють українці, а також перевіряти як виконують вони свої обіцянки.

Також Байден поділився своїм досвідом переговорів у Києві. «Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив в Київ 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора, але вони цього не зробили.

Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І він був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли.

То ж вони зробили деякі дуже важливі необхідні інституційні і кадрові зміни. Але одна з трьох необхідних інституцій зараз відходить назад. Антикорупційний суд. Але вони обіцяли, що цього не станеться», - зазначив розчарований діями України колишній віце-президент США Джозеф Байден .

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В Киеве показали новую форму спортсменов на зимней Олимпиаде-2018

b0acea.jpg

3ejgde.jpg
 
Опозиція закликає владу Канади посилити підтримку України

Канаді варто взяти участь у так званому плані Маршалла для України, що передбачає інвестування у різні галузі економіки країни на рівні 7 млрд дол. щорічно.

Таку думку висловив тіньовий міністр закордонних справ Канади Ерін Отул, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наші партнери у Європі запропонували український інвестиційний план, що допоможе перебудувати радянську інфраструктуру, водночас протистоячи бюрократичній корупції. Ми закликаємо прем'єр-міністра Трюдо проявити справжнє лідерство на світовій арені, погодившись працювати із нашими союзниками над підтримкою цих важливих інвестицій в Україну», - сказав Отул.

Він наголосив, що Канада «завжди була надійним союзником та помічником України».

«Уряд Трюдо повинен вжити нагальних заходів задля надання Україні необхідної дипломатичної, економічної та військової підтримки заради захисту її суверенітету від російської агресії», - підсумував депутат.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Робочий візит Президента України до Швейцарської Конфедерації

24-26 січня 2018 року Президент України Петро Порошенко візьме участь у 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Глава Української держави виступить із промовою під час сесії «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?», візьме участь у Неформальному засіданні світових економічних лідерів «Створення спільного майбутнього у розколотому світі» та виступить під час інвестиційної панелі Української асоціації венчурного і приватного капіталу в «Ukrainian House Davos».

У ході роботи Форуму Президент України проведе низку двосторонніх зустрічей з главами держав та урядів, керівниками міжнародних фінансових організацій, а також з президентами провідних іноземних компаній та світовими інвесторами.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ЗМІ: Злочини проти Майдану розслідує прокурор-антимайданівець

Прокурор Павло Головко, який у 2014 році виступав в суді проти активістів Революції Гідності, сьогодні працює в Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який розслідує саме злочини проти Майдану.

Про це йдеться у розслідуванні "Прокурори Майдану" для програми "Наші гроші".

Зокрема, журналісти нагадали, що прокурор Головко виступав проти активістів майдану Романа Тисівського і Едуарда Крижанівського.

"Суд проходив надзвичайно швидко. Не минало, мабуть, півтори хвилини, як люди виходили. Всіх - під одну печатку, і відправляли туди - на Лук’янівку", - розповів Крижанівський.

ja2fba.jpg


Дружина Павла Головка - Аліна Головко - також виступала в суді проти активістів Революції.

Ще під дівочим прізвищем Мінчук - клопотала про тримання під вартою 72-річного пенсіонера Миколи Пасічника. Його затримали у Києві 22 січня і сильно побили.

jga9ab.jpg


До самого вечора нас тримали роздягнутих, двері настіж, на вулиці - мороз. Аж на другу ніч нас привезли в суд. Суд був вночі. Я сидів за ґратами і кров на вусах обламував", - розповів про своє затримання Микола Пасічник.

ad1fbh.jpg


Окрім того, Мінчук-Головко 25 січня просила суд взяти під варту іншого активіста - Василя Слівінського.

Зазначимо, що усі перелічені ухвали відсутні у відкритому Єдиному реєстрі судових рішень.

Нині Павло Головко працює старшим слідчим в Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який займається саме розслідуваннями злочинів проти Майдану і Революції.

При цьому у своїй анкеті доброчесності цей прокурор зазначив, що не вчиняв дій, які компрометували б його або прокуратуру загалом і які б змусили сумніватися в його об’єктивності і незалежності. Так само анкету заповнила і Аліна Головко, яка нині працює в Київській місцевій прокуратурі №6 (Печерський район).

Коментуючи цей парадокс, начальник Департаменту Сергій Горбатюк пояснив, що має обмежений вплив на добір кадрів у цей підрозділ.

"Це не є зовсім правильним. Але ми виходимо з тієї ситуації, в яку нас поставили. Нам же спочатку в групу виділяють людину. Тобто ми просимо чи прокуратуру міста, чи іншої області: "Надайте людей, які можуть працювати". Тут не ми вирішуємо. Ми за людиною певний час спостерігаємо, виходячи з її професійних якостей. І після того приймаємо рішення про взяття в штат", - сказав він.

При цьому Сергій Горбатюк наголосив, що бере на себе відповідальність за взяття в штат Павла Головка.

"В даному випадку ми прийняли таке рішення. Ну і очікуємо на певну порцію критики. Але це - наша відповідальність", - пояснив начальник Департаменту спеціальних розслідувань.

Окрім того, журналісти програми виявили дещо парадоксальну ситуацію і в майнових деклараціях Павла Головка і його дружини. Так, у цьогорічних деклараціях вони вказали нову нерухомість, придбану в червні минулого року - два будинки в с. Велика Бугаївка біля Києва.

8gffeg.jpg


Адекватна ринкова ціна такої нерухомості становить не менше 1,3 мільйона гривень. При цьому в декларації вартість нерухомості не вказана. Місячна зарплата прокурорської сім’ї, тим часом, становить не більше 30 тис. гривень на одного.

Не могли вони придбати нерухомість і на заощадження: якщо торік у декларації Головки вказували, що мають 1,3 мільйона гривень готівкою, то цього року заощадження не лише не зменшилися, а навіть зросли на 100 тис. гривень.

І Павло Головко, і його дружина Аліна відмовилися коментувати як декларації, так і справи про активістів Революції.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Українка увійшла до топ-30 молодих лідерів Європи за версією Forbes

Журнал Forbes обрав 28-річну пластунку Юлію Тичківську, співзасновницю Відкритого університету Майдану, однією із 30 лідерів Європи віком до 30 років в категорії Закон та Політика.
Про це повідомляє портал VIDIA.

Церемонія нагородження відбулася у понеділок у Лондоні.

Відкритий університет Майдану починався з ініціативи, яка виникла під час подій на Майдані 2013 року, як серія лекцій для протестувальників. Учасники університету бачать ВУМ як всеукраїнський освітній рух, який поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Організація займається побудовою мережі регіональних осередків по всій Україні на спільних принципах та цінностях.

Юлія Тичківська є також співзасновником Bendukidze Free Market Center, створеного з метою сприяти свободі, обмеженому відкритому уряду та вільному ринку шляхом аналізу та розробки нових і сучасних варіантів політики та прямої взаємодії з особами, які приймають рішення, в уряді, бізнесі та громадянському суспільстві.

Окрім цього, днями українка Ольга Бусо стала підприємницею року у Словаччині.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ОБСЕ зафиксировала 50 вагонов для перевозки угля в ОРДО: детали

На железнодорожной станции в Вознесенке Донецкой области наблюдатели видели 50 неподвижных железнодорожных вагонов для перевозки угля

Наблюдатели специальной мониторинговой миссии ОБСЕ зафиксировали 50 железнодорожных вагонов для перевозки угля на временно оккупированной железнодорожной станции в Вознесенке Донецкой области. Об этом LIGA.net сообщает пресс-служба миссии.

"Команда СММ видела приблизительно 50 неподвижных железнодорожных вагонов для перевозки угля. Наблюдателям не удалось рассмотреть содержимое вагонов. Члены патруля миссии также видели два вагона-цистерны, на одном из которых был идентификационный номер опасности 33", - отметили в пресс-службе.

По данным ОБСЕ, наблюдатели не смогли узнать информацию о содержимом цистерн. "Вагоны-цистерны стояли прикрепленными к другим железнодорожным вагонам без локомотива", - добавили в пресс-службе.

По данным военных экспертов группы Информационное сопротивление, главари боевиков активно пытаются найти рынки сбыта угля, добываемого на временной оккупированной территории Донецкой области. Речь идет о поставках в страны африканского континента.

"Указанные схемы планируется реализовать благодаря лоббированию и протекции депутата регионального парламента административной области Пьемонт (Италия) от партии "Братья Италии" (Fratelli d`Italia), главы "центра ДНР в Италии" Маурицио Марроне", - говорится в сообщении.

Идентификационный номер опасности 33 указывает на перевоз легковоспламеняющейся жидкости, температура вспышки ниже 23 градуса.

29 июня сообщалось, что с апреля 2017 года из оккупированных районов Луганской и Донецкой области в Россию было незаконно вывезено около 380 000 тыс. тонн антрацита, который в дальнейшем экспортируется в третьи страны.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Український співак MONATIK і гурт "Время и стекло" стали героями рекламних роликів російського оператора мобільного зв'язку "Мегафон". Представники вітчизняного шоу-бізнесу не лише знялися для Росії, а й створили та заспівали спеціально створені для цих відео пісні.

Відповідні ролики з’явилися на Youtube-каналі "Мегафону".

Так, MONATIK для оператора заспівав пісню "Включайся! Слушай!"



Натомість "Время и стекло" запам’ятаються російському загалу композицією "Суперскорость". До слова, як йдеться в описі до відео, автором роботи є Олексій Потапенко, якого більше знають під його сценічним ім’я Потап.



Зауважимо, що це вже не перший такий досвід з боку Наді Дорофеєвої та Олексія Завгороднього – у середині грудня вони для "Мегафону" заспівали пісню "Быстролет 4G+", музику до якої також написав Потап.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу