Масова епідемія дальтонізму у Харкові.

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Масова епідемія дальтонізму у Харкові.

Хтось може пояснити, чому отари ідіотів радісно пруться на червоне світло майже на кожному світлофорі, чи пхнуть не в той перехід на майдані конституції? В чому проблема виконувати прості правила, витративши на це кілька секунд?
Коли вже почнуть виписувати штрафи?
 
Заменить красный на голубой и добавить надпись "вперьед толька гамасекам"
 
а я проявляю силу воли і когда всє идут на красній свет я не иду и смотрю на них как на говно и ужє там не идут ну иногда идут но в основном не идут1
 
Показова ситуація на перехресті Ювілейного проспекту та Тракторів: дорога поділена на 2 частини, на правій частині автомобілі встають за 15 секунд до пішохідного зеленого, по лівій йде активний рух з тракторів. Отари бидла пхнуть на середину дороги і там верещать та пхаються, бо не вистачає місця, і так продовжується доки не проїде остання машина. Що з цими людьми не так?
 
а я проявляю силу воли і когда всє идут на красній свет я не иду и смотрю на них как на говно и ужє там не идут ну иногда идут но в основном не идут1

так они под твоим взглядом застывают посреди перекрёстка на свой "красный"? это ещё хуже ... :D
 
Показова ситуація на перехресті Ювілейного проспекту та Тракторів: дорога поділена на 2 частини, на правій частині автомобілі встають за 15 секунд до пішохідного зеленого, по лівій йде активний рух з тракторів. Отари бидла пхнуть на середину дороги і там верещать та пхаються, бо не вистачає місця, і так продовжується доки не проїде остання машина. Що з цими людьми не так?

Тому що у селi немаэ свiтлофора.
 
Мене бомбануло після сьогоднішнього епізоду: бабуся (мудрость совєтской епохі) та онучок переходять дорогу. на пішохідному червоний
Онук: - бабушка на красний же нєльзя!
Мудрость совєтской епохі: - пашлі бистрєє, ми так до нового года будєм стоять.!
 
Показова ситуація на перехресті Ювілейного проспекту та Тракторів: дорога поділена на 2 частини, на правій частині автомобілі встають за 15 секунд до пішохідного зеленого, по лівій йде активний рух з тракторів. Отари бидла пхнуть на середину дороги і там верещать та пхаються, бо не вистачає місця, і так продовжується доки не проїде остання машина. Що з цими людьми не так?

упомянутий Вами проспект весьма загадочен.Когда переходишь трактора от орлека к Клубнике и вроде бы загорелся зеленый пешикам,но машины продлжает ехать и ехать.т.к они так мначали уже ехеть и не остановятся же на перекрестке и тут пешики прут на свой зеленый...вообщем барадак....наверное надао как то отругулировать сфетофор и учитывать что поворотов там еще много и перекресток...
 
упомянутий Вами проспект весьма загадочен.Когда переходишь трактора от орлека к Клубнике и вроде бы загорелся зеленый пешикам,но машины продлжает ехать и ехать.т.к они так мначали уже ехеть и не остановятся же на перекрестке и тут пешики прут на свой зеленый...вообщем барадак....
Та ніфіга подібного там немає. Поки горить червоний є рух з тракторів на барабан, руху з барабану на 602 немає. На зелений водії у яких пердак горить від макак що пхнуть на червоний, звичайно, намагають прощемитися, щоб не пропустити час для повороту.
 
Причина цього масового психічного розладу, мені здається, у дитячих травмах радянського населення, коли потрібно було за пліснявою ковбасою вибивати місця у чергах чи вистоювати неодногодинні стоялова за туалетним папером. Звідси і усі ці навіжені бабки з кравчучками, які за сіллю кожну неділю їздять та скуповують її тонами там де подешевше.
 
Мене бомбануло після сьогоднішнього епізоду: бабуся (мудрость совєтской епохі) та онучок переходять дорогу. на пішохідному червоний
Онук: - бабушка на красний же нєльзя!
Мудрость совєтской епохі: - пашлі бистрєє, ми так до нового года будєм стоять.!

видел эту бабку, она была в вышиванке, а онучок под козака подстрижен
 
Мене бомбануло після сьогоднішнього епізоду: бабуся (мудрость совєтской епохі) та онучок переходять дорогу. на пішохідному червоний
Онук: - бабушка на красний же нєльзя!
Мудрость совєтской епохі: - пашлі бистрєє, ми так до нового года будєм стоять.!

Меня как-то две бабки вытолкали с тротуара на проезжую часть, когда еще красный горел, им, видите ли, быстрее надо, а я, курица, стою и зелёный жду.
 
Назад
Зверху Знизу