авто в аренду

Статус: Offline
Реєстрація: 22.07.2009
Повідом.: 27
авто в аренду

помогите разобраться с данной ситуацией.хочу дать свое авто в аренду,но незнаю как это лучше сделать.какие бумаги оформлять для этого нужно?знаю нужен договор аренды.что нужно оформлять еще,как лучше это сделать?
 
читайте...

Стаття 798. Предмет договору найму

1. Предметом договору найму транспортного засобу можуть бути повітряні, морські, річкові судна, а також наземні самохідні транспортні засоби тощо.

2. Договором найму транспортного засобу може бути встановлено, що він передається у найм з екіпажем, який його обслуговує.

3. Сторони можуть домовитися про надання наймодавцем наймачеві комплексу послуг для забезпечення нормального використання транспортного засобу.

Стаття 799. Форма договору найму транспортного засобу

1. Договір найму транспортного засобу укладається у письмовій формі.

2. Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню.

Стаття 800. Діяльність наймача транспортного засобу

1. Наймач самостійно здійснює використання транспортного засобу у своїй діяльності і має право без згоди наймодавця укладати від свого імені договори перевезення, а також інші договори відповідно до призначення транспортного засобу.
 
помогите разобраться с данной ситуацией.хочу дать свое авто в аренду,но незнаю как это лучше сделать.какие бумаги оформлять для этого нужно?знаю нужен договор аренды.что нужно оформлять еще,как лучше это сделать?

Договор аренды- если сдаёт в аренду физ. лицо должен быть нотариально удостоверен. Особое внимание необходимо обратить на текст данного договора. Возможно потребовать гарантийную сумму...предусмотреть страхование авто.
 
Для того, чтобы понять "как это лучше сделать" необходимо иметь представление о сторонах договора, условиях на которых он будет заключен и проч., хотя, в целом, коллеги обрисовали Вам общую картину.
 
Назад
Зверху Знизу