Удалить

Статус: Offline
Реєстрація: 10.01.2009
Повідом.: 378
Удалить

Letter mail is the basic traditional service of the Pakistan Post. Enjoying privilege over collection, conveyance and delivery, Pak Post ensures availability of affordable, reliable and a fast communication service to all segments of society across the country.

Basic Features

Delivery standards in conformity with the U.P.U. criterion
Uniform inland single rate
Maximum weight limit: 2kg
 
Останнє редагування:
Снайпер не минер, имеет право ошибаться..
 
снайперша-правозащитница
Не знаю яка з неї снайперша, а ось правозахисники з них з Ярошом, як з мене балетмейстер. Направив я цьому депутату пропозицію про співробітництво відносно судового позову до Порошенка, який ігнорує свої обов'язки "гаранта прав і свобод". Навіть відповіді не отримав. Та й відносно бачення нею геополітики цей автор правий

Снайпер не минер, имеет право ошибаться..
 
Не знаю яка з неї снайперша, а ось правозахисники з них з Ярошом, як з мене балетмейстер. Направив я цьому депутату пропозицію про співробітництво відносно судового позову до Порошенка, який ігнорує свої обов'язки "гаранта прав і свобод". Навіть відповіді не отримав. Та й відносно бачення нею геополітики цей автор правий

Так эта Белозерская не такая дура, если на Вас не обращает внимание..:D
 
І в чому саме вона помиляється?
А в тому, що США з Європою ігнорують долю українців. Вони навіть пробують за недолугих Ярошів та Білозерських контролювати владних вождів України.
Ти б цьому депутату направив пропозицію в тебе великого туалет вичистити, от тоді б він відгукнувся.
Коли ви з Ярошом виставите себе за сантехніків, то я, звісно, позву. А поки що воно себе має за депутата і плювало на відповідні обов'язки
Так эта Белозерская не такая дура, если на Вас не обращает внимание..
То, що вона відносно цього не дура, то звісно... чергова Проня Прокоповна лізе в політики.
 
... и удивляюсь "правильному пониманию текущего момента". Никакого повторения пропагандистских штампов, никакого "евроталибана", а некоторые абзацы как будто взяты из текстов Эль-Мюрида и Алексея Миллера.
На второй год начали потихоньку осознавать свою роль - роль торпеды. Что мешало сразу, на майдане, послушать "вату", которая им про это талдычила :D? Еще бы энергию таких "осознавших", да в мирное русло.

Правда, про поставки Штатовской нефти она тупит - этот шаг к борьбе с РФ не имеет никакого отношения. Да и по поводу "невозможности замирения" тезис неверный - в большой политике иногда происходят стремительные повороты. Хотя я лично надеюсь, что не "замирятся", но уверенности нет никакой :(
 
Не "торпеда": они не израсходовались, а усилились.
И, думаю, они всё прекрасно понимали: конфронтация с Россией с возможной большой войной в будущем - это, в их понимании, цена, которую надо заплатить за построение национального государства. И они на неё согласились.

Т.е. Украина это "торпеда" США в Россию, не?

кстати, вопрос к специалистам: торпеды многоразового действия бывают, или один раз пульнул и все?
 
"Торпеда" на жаргоне спецслужбистов - это одноразовый агент. В этом смысле - нет, не торпеда.

Не, ну понятно, что территория и люди останутся в каком-нибудь виде в каких-то количествах. Под "взрывом торпеды" я имел ввиду существенную и долговременную деградацию катастрофических масштабов.
 
но платить решили заставить всех и не спрашивая согласия

Почему заставить? Процентов 10-15 на майдане наверняка это понимали. По максимуму беру. Остальные - просто не задумывались. Или задумывались, но не хотели верить. Лохи - они лохи и есть.
 
На второй год начали потихоньку осознавать свою роль - роль торпеды. Что мешало сразу, на майдане, послушать "вату", которая им про это талдычила :D? Еще бы энергию таких "осознавших", да в мирное русло.

Вот тебе же талдичат, а ты ни в зуб ногой..
Почему Путин — фашист, а россия (страна-террорист) — фашистское государство
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Цей депутат має обов’язок подати на тебе до Суду, за наклеп
Та ти що?! Подивимося, як він виконає і цей обов'язок. Обов'язок відносно ПС не виконав, відносно депутатства теж...
Ты прав, по менталитету у нас наша хата с краю
Це у них, а у нас ні. Тому що в них ментальність бидляцька, а в нас козацька.
А большая война, это для больших стран, для тех, у кого есть армии и есть деньги на большую войну.
А вони в постколоніальному бидлятстві зовсім мікроскопічними стали. Сто років назад величезну армію просрали й зараз на тих же граблях з подібними ж Грушевськими-Винниченками- Порошенками-Яценюками.

Ярош - така ж же надута ЗМІ пустушка відносно державотворення, як колись Лук'яненки, Чорноволи, Хмари. Знищили москалі нашу еліту типу Сагайдачного, залишилась лиш полова. Та й вирощувати та зберігати ми ту еліту не здатні, все клюємо на сурогат типу Ляшка.
 
Нельзя рассматривать народ как материал для воплощения своих идеологических грез
 
Потеряли территорию, населённую москвинами и мусульманами?
Ще не втратили, як і США Брайтон Біч
Так рыцари с крестьянами никогда не советовались что делать...
Так то ж з крестьянами, рабами при монастирях, а з селянами вимушені були рахуватися. Читай про "хартію вольностей" та про Кромвелівщину.
 
Ну если Ольгино стало топить за Правый Сектор, то совсем плохи дела на Неньке.
 
С подобным "здравомыслием" эта публика запоздала лет эдак на 100 -150
 
І на відміну від вас, козаками ми стаємо тільки тоді, коли потрібно захищати свою землю від ворожої навали.
Козак не стає по волі долі, козаком народжується людина.
А нам головне, щоб нас не чіпали і не заважали вільно, мирно жити в нашій Україні.
Так ви вільно і мирно можете й згнити, сидячи на печі за лузанням насіння. Мирно зруйнували економіку, мирно дали пройдисвітам створити сурогтну державу, мирно знищили армію, мирно після Кремля віддали своїх вождів в управління Заходу. Про таких мирних Т.Шевченко писав:
"А братія сидить собі,
витріщивши очі.
Може так і треба?"
 
Назад
Зверху Знизу