Ющенко. А ведь скоро мы его не увидим...

Що ви маєте на увазі під старостов'янською та українською? На ті часи говорили різними мовами на Русі (Україні, не московії - не дай боже подумаєте)? Була одна мова - українська (чи староукраїнська, чи старослов'янська, чи ще як її називали). Звичайно словник сучасної української мови тоді не могли видати, сподіваюсь, розумієте чому? Не міг же свого часу Даль видати словник сучасної російської мови?
докажи, что та книга - не словарь старобеларуского языка... страны такой как украина ведь тогда не существовало...

Гарно вмієте підганяти історію під себе. Ну то як, попустило на рахунок сарказму поісторії україни? А чим вже вам шановний пан Грушевський недогодив? Чи не тим, що не підігнав українців під москалів??
а сарказма небыло... я люблю почитать псевдоисторию, Сапковского, Камшу, вот и у товарища Грушевского вышел неплохой роман в начале прошлого века... он несолько нудноват, но вполне читабелен...
 
почитав цю тему, що люди пишуть і в край жахнувся від примітивного рівня міркувань деяких людей..

для вас , москалів не має місця на території України з такими поглядами і ворожим ставленням

одного не можу зрозуміти, українофоби: чому якщо людина любить свою країну, мову і шанує культуру - то це означає для вас, що ця людина нацик з бандерштадту???

а срати і зневажати Україну, живучи на території цієї країни є для вас нормально ????

парадокс??????!!!!!!

а те що велика кількість людей у цій темі навіть не здатна нормально сформулювати своєї думки , навіть російською...мат за матом...то взагалі трниндець

1) Я ужаснулся идиотизму истинного поцреота - вашего колеги polchuk.

2) Для вас нет места на нашей планете - пиздуйте в космос.

3) Да потому что он себя ведет как нацик и является нациком. Сравните свою идеологию с идеологией нацизма один в один.
Если вам можно срать - почему нельзя срать нам.

4) Или просто вы других языков окромя украинского не знаете. Если я перестану матерится я стану щирым свидомытом и бендерыком?

а что это за наплыв разнообразной бандерложьей хуйни к выборам образовался?

у школоты каникулы.

почему ты и тебе подобные могут только языком болтать?
потому вы и покупаетесь на чьи-то речи...
стоит какому-нибудь идиоту начать говорить или писать на украинском, как он (для вас) становится патриотом и с таким подходом вы думаете чего-то добиться?

Потому что на большее не способны.
Они не покупаются им хорошо там где им обещают что все зделают за них...
Они не думают - они - украинцы. Они думают что если сидеть на месте и разглагольстовать (по простому - тупо пиздеть) то все зделается само собой.

attachment.php

Креативно :клас:

Украинка Анастасия Приходько представляла Россию на Евровидении-2009, а теперь представь-какой хай поднялся бы свидомымы, если бы в Украине это сделала россиянка!

Ответ будет что она не украинка и ее депортировали на родину - потому что она не чтила Украину и ее культуру.
 
Ющенко. А ведь скоро мы его не увидим...

Да и слава богу (с)Джек Воробей
 
Ответ будет что она не украинка и ее депортировали на родину - потому что она не чтила Украину и ее культуру.

Да, логика у свидомых железная-в Украине должны жить только фанатики, если не хочешь зомбироваться, то должен ехать жить в Россию!:confused:
 
для вас , москалів не має місця на території України з такими поглядами і ворожим ставленням

одного не можу зрозуміти, українофоби: чому якщо людина любить свою країну, мову і шанує культуру - то це означає для вас, що ця людина нацик з бандерштадту???

а срати і зневажати Україну, живучи на території цієї країни є для вас нормально ????

парадокс??????!!!!!!


Культурой не попрекай:Ваша культура-это Грынджолы. Культуру не навязывают,ее прививают.
Она(культура) не заканчивается за пределами Галычыны и начинается она не с 2005 года.
Каждое поколение вносит свой вклад в культуру.
Монокультура-абсурд.
Один сеятель уходит в лету.Аминь.Никто и не вспомнит хорошим словом.:yahoo:
 
1) Меня интересуют факты. А то ведь можно написать что китайцы уже слетали на Марс просто никому не говорят + хотелось бы видеть обьемы угля которыми распологает Западная Украина.
2)В отличии от тебя реально работаю.
3)Тракторный Малышева Турбоатом Шевченко - или тебе огласить весь список - заметь везде есть производство.
4)Тебе идиоту не обьяснить - что начинать историю Украины с той поры когда ее не было это идиотизм.
5)Да мне приятно когда наше правительство ктото ставит на место.
6)О да - только вот чтото я ее не замечал в те времена а вот когда он стал дядей президентом он прямо таки воспрял духом и понеслось.
Ты дебил или как ? Тут не было жесткой руссификации как таковой тут достаточно давно говорят на русском - еще до советсвих времен. О да расскажи еще про геноцид Украинского народа. Расскажи это в лицо тем кто жил в то время в России и также голодал как и здесь. Депортация и хуй с ней хоть буду жить как человек - а вот тебе явная стерелизация грозит.
7) Только вот скажи почему с ее мнением многие считаются а с нашим нет - а нас то в правительстве президент украинец а чот в жопе оказался.



Не перевозбудись сам - а то смотри еще писька встанет дрочить побежишь.

Ты понял смысл слов адресованых тебе - похоже нет. Перечитай 5 раз - дойдет.


Да будеш гнать в багнюку - чтоб москали с вами в говне тоже сидели в котором сейчас вы, считающие себя украинцами но являющиеся тупыми нациками сидите.
1. Зайди на сайти міністерства вугільної промисловості і там шукай факти. Чи тебе цікавлять самі об'єми залежів? Звичайно на Донбасі більші. Що з того? Закидон з твого боку був на рахунок того, що на ЗУ взагалі ніц немає. Проте варто було б хоча мапою з підручника географії України подивитися, що де в є. Вчитися потрібно було в школі, а не гав ловити.
2. Не злись, реальний "труженік". Як я вже казав, маю час та натхнення. Покищо.
3. Не вгадав. Тракторний закрито до весни. Малишева - вгадав, Турбоатом - вгадав, завод "ФЕД"- не згадав, Шевченко - в дупі, не вгадав. Ось і все. Можна ще підширниковий додати. Всі решта заводів - лежать, або в передлежачому стані. Ну ще може Комунар дихає. Моя робота напряму пов'язана з харківськими заводами, знаю як хто працює, саме тому так прискіпливо від тебе вимагав:клас: Як з'ясувалося, в даній сфері ти, вибач, ноль. Ось тобі й уся "велика" промисловість Харкова. Так досі будеш базікати, що годуєш западенців? Чи ще по хімії пройдемося?
4. Знову не зрозуміло. Відкриваю підручник історії СРСР. Великий такий - для вчителів. Перший параграф - найдавніша держава Урарту. Це за 2000 років до н. е. Так тоді ще москалі з дерев не злізли, хвости не порубали - чому ж вони лізуть до того Урарту?
Даби не задрачувати тебе надалі поясню просту істину. Історію будь-якої держави починають з пеших людей, що з'явилися на її теренах. Вивчаьться всі епохи: кам'яна, бронзова тощо. Чи історію потрібно починати лише, скажімо, з 1991? А до цього тут було чисте поле? Ну справді, якісь дитячі в тебе закидони.
5. Манкурт. Що тут скажеш? В цій державі тобі не місце, просимо до вокзалу з валізою.
6. Сам ти людина з гальмівною сумішю замість розуму. А що тут було? Чому більша половина населення Харкова - українці, а проте українською не розмовляють? Це ж як? До совєтсбких часів тут панівною була українська мова, не віриш - зайди спитай в історичний музей. Пантелеймон Куліш, Антонович, Багалій, Биков, Березіль, Бурмака, Гончар.... ці прізвища та назви щось говорять? Як це в місті, навколо якого самі лише українські села, могло стати таким "російськомовним"?
Ну не верзи дурниць. Це була спланована русифікація. Не боїшся депортації? Так чого чекаєш - швиденько з валізкою на вокзал, зато ж "человєком" станеш.
7. Хто з Росією рахується? Її навіть на економічні форуми в рамках вісімки не запрошують. Лише на військові, я ж кажу - мавпа з гранатою.
Шановний, уряд та Президент - різні речі. Чому ти вирішив, що з Україною не рахуються? Ющенко вдалося добитися відміни поправки Джексона-Венніка, вступити в СОТ, наблизитись до вступу до ЄС та НАТО (куди не встигли вступити не лише через політичні кризи, а й протидію певних членів ЄС та НАТО, через боязнь втратити силу власного голосу на користь України).
Йо, навіть ви знаєте страшне слово піпіска, замість такого приємного та ласкавого росіянського х... Це вже прогрес.

Украинка Анастасия Приходько представляла Россию на Евровидении-2009, а теперь представь-какой хай поднялся бы свидомымы, если бы в Украине это сделала россиянка!

Тю, в нас була жидівка, той що? Сам собі головняка не вигадаєш - не проживеш?
 
Бля, а кто кормит ЗУ? Половина населения съебала в Польшу и не платит налогов.
 
в принципе, поведение таких, как rollerdreams и polchuk типичное для зомбированных.
они даже не выслушивают чью-то точку зрения, а выплескивают то, что в них вложили первому задавшему вопрос.

Т.е., какова бы не была твоя позиция, но если (IF) она не сходна с теми файлами, которые в них вложили, то (GOTO) ты либо жид, либо, коммуняка, либо москаль. элементарная программа, которую в них вбили!!!

ЭТО ЗОМБИ!!!
 
Мне другое интересно.
Если они такие патриоты - что они делают хорошего для страны?
Обзывая всех, или предложениями свалить нафиг?
Нацики как были убогие и тупые, такими и остались.
 
1) Ояебу великий историк. Кирилл И Мефодий - о таких не слышал?

2)Какие твои источники данных ? Просвети нас о всемогущий бендерик - открой глаза нам русичам неверным. Уверуй в Иисуса и мы отречемся от Яныка - атвичаю!

3) А потебе и не скажеш что ты отстал в развитии в детстве.

4)Ты явно дебил у Речи Посполитой был не тот размах чтоб называтся третьим Римом - Монголы также пока не предетндуют и не претендовали на это.
1. Придурку. Кирило та Мефодій ніколи навіть не були на теренах Руси. Русинської мови не знали. Вони склали абетку для чехів та болгар, не для русинів. Дурбецело, вчи історію.
2. Ще раз, придурку, яким боком ти пов'язуєш мене з бендериком? А ну атвічай, падла в лаптях. Що тобі донести? Рівень твоєї дурості? Так це і так зрозуміло.
3. Не перекидуй на інших власні проблеми.
4. Недоумку, Річ Посполита і населення мала в рази більше від кацапії і територію. Монголи претендували на володарювання всім світом, до біса їм один нещасний Рим.
Ох, же ж і знавців історії, котрі жодного разу навіть до підручника носом не тикали, а тепер все знають. Ой, лишенько, і повен цей світ недоумками.
 
пока меня не было Путин улыбнулся 2 раза
 
Думаю, срочно необходим компромисс в этом вопросе. Нельзя отрицать того, что большая часть населения Украины говорит на русском и желает, чтобы их дети учились на русском языке. Также много есть украинцев, разговаривающих на своем языке, отличном от русского, многие говорят на украинском с детства и любят свой язык. Не нужно оскорблять друг друга, не нужно навязывать друг другу свой язык и свои обычаи. Если каждый человек будет понимать, что мы разные, и что обе половины населения равноправны и числом почти одинаковы, то никаких конфликтов и оскорблений не будет.

P.S. У меня жених хохол, я его безумно люблю, хотя сама говорю на русском и не очень хорошо воспринимаю украинскую культуру. Но историко-этнические вопросы стараемся обходить стороной, так как их обсуждение приводит к спору, решить который невозможно. Вывод: оставьте оскорбления в стороне, все-таки мы живем в одной стране, все мы славяне, а неадекватов хватает и среди россиян, и среди украинцев.
 
докажи, что та книга - не словарь старобеларуского языка... страны такой как украина ведь тогда не существовало...


а сарказма небыло... я люблю почитать псевдоисторию, Сапковского, Камшу, вот и у товарища Грушевского вышел неплохой роман в начале прошлого века... он несолько нудноват, но вполне читабелен...
А що тоді існувало? А Росія тоді існувала? Старобілоруський та староукраїнський фактично одна мова (звісно з певними територіальними діалектами). Смотрицького білоруси та українці вважають своїм, одні білоруським, інші українським. Він написав граматику, в якій показав різницю між церковною мовою та народною. Народна мова - це українська (староукраїнська, також і старобілоруська).
Ще раз запитаю великого знавця та дослідника історії, а що в пана Грушевського вам здається псевдоісторичним? А ну ж бо розкладіть його наукову діяльність по поличкам.
 
Дайте кто-нибудь ему пургена. Бесплатно-должен взять.ИМХО
 
Бля, а кто кормит ЗУ? Половина населения съебала в Польшу и не платит налогов.

Ще один ідіот. Та ви чи як амеби множитесь, мене вже лякає рівень інтелекту присутніх тут людей, рівень дурісті зашкалює. А ти чим підгодовуєш западенців? Чи тут половина населення не здриснула в росію на заробітки та не платить податків?
 
Думаю, срочно необходим компромисс в этом вопросе.

Вы кому это собираетесь объяснить?
Шановных свидомитнутых никто никуда выселять первым не предлагал. По большей части форумчане к писанине относятся толерантно. Даже к "староукраинскому", хотя украина - это было не название гос-ва, а просто название прграничной территории, граничащей с "Диким полем". Что проживающие на территории Украины себя называли русскими - тоже как то без внимания.
 
в принципе, поведение таких, как rollerdreams и polchuk типичное для зомбированных.
они даже не выслушивают чью-то точку зрения, а выплескивают то, что в них вложили первому задавшему вопрос.

Т.е., какова бы не была твоя позиция, но если (IF) она не сходна с теми файлами, которые в них вложили, то (GOTO) ты либо жид, либо, коммуняка, либо москаль. элементарная программа, которую в них вбили!!!

ЭТО ЗОМБИ!!!
Від зомбі чую. Тьфу на вас, які тут точки зору, один брєд.
 
Ще один ідіот. Та ви чи як амеби множитесь, мене вже лякає рівень інтелекту присутніх тут людей, рівень дурісті зашкалює. А ти чим підгодовуєш западенців? Чи тут половина населення не здриснула в росію на заробітки та не платить податків?

Неа, не уехала. Конкретно на мои налоги живет минимум 3 бабушки здесь.
Про то, что огромное число людей с ЗУ работают за бугром и не платят налогов известно давно.
Идиот - это к тебе. Забанят нахуй, и правильно сделают.Модераторы, наверное, не хотят банить пока такого ценного экземпляра :D
 
...историко-этнические вопросы стараемся обходить стороной, так как их обсуждение приводит к спору, решить который невозможно.

У меня коллега с западной Украины, у нас противоположные взгляды на политику. Прекрасно ладим. Судя по всему, он понимает, что тему "политика", лучше не затрагивать, при разговоре со мной... Судя по всему, я тоже это понимаю...
 
Назад
Зверху Знизу