ЄвроМайдан у Харковi 25 января! Обсуждение только событий в Харькове! (БФ!)

Цивилизованный мир так же пиздит дубинками как и у нас,а то и похлеще.

ага, пусть этот цивилизованный мир занимается своими проблемами, развивает свои экономики, а не лезет навязывать свои позиции в другие страны
 
УВАГА! Звертаємось до всіх хто може допомогти потрвбно термвново перевірити натупну інформацію. Прошу дописувати комениарі у цьому пості.
1. В якомусь аеропорту під Києвом приземлився літак з російським спецназом. Якщо хтось може надати якусь інформацію щодо цього або щось бачив пишіть.
2. В Борисполі приземлився літак з російським омоном. Хто живе в Борисполі, працює або знаходиться в аеропорту поспостерігайте.
3. Зі сторони ст. Метро Берестейська рухається рухаються сили міліції та беркуту.
4. У військовому училищі недалеко від ЦВК вже два дні тренуються підрозділи і стоїть важка техніка.
Просимо всіх хто живе поруч з наведеними вище ісцями слідкувати і писати в цей пост про будьяку важливу інфу. Також посимо всіх повідомляти сюди про всі підозрілі рухи.

Караул!!!!! :D:D:D
 
18 и 6 это разные вещи, правда? Когда речь идет о собрались и поехали прямо сейчас
 
Раз мы закрываем глаза на происходящее, вы полагаете и цивилизованный мир закроет?

В общем да, позиция понятна, вопросов больше нет.
 
А почему евроинтеграторы не пришли в это время на площадь и не высказали свое мнение?

Читай, если интересуешься (из ФБ)

Іван Варченко
Сцикуни! Годину тому Добкін перелякався, коли я (один) вийшов на сцену його мітингу у Харкові. Я вимагав надати мені слово після того як кілька регіональних промовців звинуватили опозицію у зриванні Євроінтеграції. Вже на сцені дорогу "грудью" закрили заступники Добкіна Євген Савін та Роман Шаповал. За хвилину до них на підкріплення Добкін відрядив народного депутата Євгена Мураєва, який кинувся розповідати, що Мих.Марк. боїться, що я зіпсую їхнє свято. Розповідали і про "свадьбу" і про день народження, на який я прийшов не спитавши дозволу. Сцикливі "євроінтегратори"! Коли Добкін приходив захищати міліцію від врадіївських гвалтівників, я особисто дав йому мегафон для озвучення позиції. І зараз запропонував йому (голосно), що дам можливість виступити в неділю на опозиційному євромайдані. Марно. Ну не пасує тут українське слово "боягуз"
 
да он сейчас в лучших традициях поржет, потыкает смайликов и сольется. Давай, чертила, даватель пизды, смелее )) Я посмотрю как ты разламаешь шкаф ростом 190, 64 в плечах и весом под 120 кг
 
Ладно, всем хорошего вечера, и голубым, и оранжевым, и воздержавшимся, пойду свой майдан устраивать :-)
Не деритесь тут, мы все одна нация ( ну почти все) :-)
Желаю всем провести субботний вечер не в срачах, а со своими семьями, друзьями, в радости и тепле!!! :пиво::пиво::пиво:
 
Читай, если интересуешься (из ФБ)

Іван Варченко
Сцикуни! Годину тому Добкін перелякався, коли я (один) вийшов на сцену його мітингу у Харкові. Я вимагав надати мені слово після того як кілька регіональних промовців звинуватили опозицію у зриванні Євроінтеграції. Вже на сцені дорогу "грудью" закрили заступники Добкіна Євген Савін та Роман Шаповал. За хвилину до них на підкріплення Добкін відрядив народного депутата Євгена Мураєва, який кинувся розповідати, що Мих.Марк. боїться, що я зіпсую їхнє свято. Розповідали і про "свадьбу" і про день народження, на який я прийшов не спитавши дозволу. Сцикливі "євроінтегратори"! Коли Добкін приходив захищати міліцію від врадіївських гвалтівників, я особисто дав йому мегафон для озвучення позиції. І зараз запропонував йому (голосно), що дам можливість виступити в неділю на опозиційному євромайдані. Марно. Ну не пасує тут українське слово "боягуз"
Человек пришел не на ту свадьбу. Ему на налили, вот и вся обида.
 
мда.. подорвал людей - поехали, все и слился. Утром.. Утром ты спать будешь, потом чай попьешь и на форум и так до обеда, а там уже и ехать поздно :D

если человек хочет поехать, как я могу ему помешать?
 
Достали своим майданом. Марионетки хреновы.
 
Назад
Зверху Знизу