delete

Статус: Offline
Реєстрація: 18.03.2012
Повідом.: 2370
delete
 
Останнє редагування:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


если ты не спец, то не лезь ни с какими шлангами никуда.
Підготовка плити до роботи:

установку газової плити, її підключення до газопроводу може призводити тільки працівник газового господарства;
при нормальному горінні, полум’я конфорки спокійне, і має виразне блакитно-зелене ядро з фіолетовими ковпачками; довжина язиків полум’я однакова у всіх отворах горілки.

Категорично забороняється:

користуватись плитою дітям дошкільного віку і особам, що не проходили спеціальний інструктаж;
самовільно призводити ремонт, перенос, демонтаж плити; залишати плиту з запаленими конфорками без нагляду;
ставити посуд безпосередньо на вогнищі без конфоркової решітки;
використовувати газові плити для обігріву приміщень;
призводити самовільно монтаж, демонтаж, перестановку газової плити.


Номер «104» і в мороз і в спеку
Збереже комфорт ваш, спокій та безпеку!

Служба аварійно-відновних робіт ПАТ «Харківміськгаз» (далі - САВР) була створена на підприємстві з метою забезпечення надійного, безпечного та безперебійного газопостачання міста Харкова.

Основним завданням САВР є попередження, локалізація та ліквідація аварійних ситуацій на об'єктах газопостачання, а також виконання відновлювальних робіт, проведення інструктажу абонентів природного газу щодо правил його безпечного використання.

Для забезпечення оперативного реагування на аварійні заявки і прибуття бригади САВР на місце в найкоротші терміни, окрім Центрального пункту, у віддалених районах міста створено 3 філіали САВР: філіал «Салтівка», філіал «ХТЗ», філіал «Павлове Поле».
 
Самостоятельная замена шланга не представляет никакой проблемы.
 
ТС, в репе телефон
 
ипать в японии бардак...
 
Тс,позвони в 04,объясни ситуацию.Они очень быстро реагируют.
Заплатишь грн 20-50.
То,что вы не хозяева-значения в данном случае не имеет.
 
Самостоятельная замена шланга не представляет никакой проблемы.
если человек гуглит, чтобы узнать, что такое с плитой, и спрашивает на форуме координаты службы газа, то я ему не советую самостоятельно менять шланг.
 
Доброго времени суток, уважаемые!
P.s. Подскажите, куда обратиться (район ТРК "Украина")?

В личку сейчас отправлю телефон знакомого газовщика, вызовешь, сделает (или, если хочешь, поменяет).
 
Да, лучше вызови специалиста. Это не электричество и не вода, а вещь очень серьезная!
 
Сомневаюсь я, что из-за длины шланга плита твоя тухнет:) не торопись с покупкой нового. Для того чтобы обнаружить где именно утечка газа пользуйся мыльной эмульсией.
 
Сомневаюсь я, что из-за длины шланга плита твоя тухнет:) не торопись с покупкой нового. Для того чтобы обнаружить где именно утечка газа пользуйся мыльной эмульсией.

Её-то я обнаружил. Она находится в месте, где стыкуется шланг и металлическая труба. Шланг идет вниз и, соответственно на изгибе чувствуется запах. Я отодвигал плиту и всё тщательно рассмотрел.

P.s. Спасибо за помощь.
 
Назад
Зверху Знизу