Документы и контрагенты

Статус: Offline
Реєстрація: 12.03.2009
Повідом.: 1396
Документы и контрагенты

Господа, вопрос следующего характера. По роду деятельности приходится каждый месяц развозить тучу бумаг (акты и счета) контрагентам.
Количество их постоянно каждый месяц.

Все эти развозы забирания занимают уйму времени.
Как можно эту задачу максимально оптимизировать?
 
нанять курьера на неполный день за 1000 грн в месяц
 
за почту ж тоже надо платить, первичка должна быть с подписями и мокрыми печатями, можно один день в неделю выделять на поездки
 
за почту ж тоже надо платить, первичка должна быть с подписями и мокрыми печатями, можно один день в неделю выделять на поездки

да, кстати для ФОПов тоже первичка обязательна с 1 апреля?
(я веду исправно на всякий случай)
 
Платник податків зобов'язаний подавати на належним чином оформлену письмову вимогу контролюючих органів (у випадках, визначених законодавством)
документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних
із визначенням об'єктів оподаткування (податкових зобов'язань),
первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансову
звітність, інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою
податків та зборів. У письмовій вимозі обов'язково зазначаються
конкретний перелік документів, які повинен надати платник
податків, та підстави для їх надання.

Органи державної податкової служби мають право:під час проведення перевірок вимагати виготовлення і надання копій первинних документів (засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою), які
свідчать про порушення податкового та іншого законодавства,
контроль за дотриманням якого покладено на органи державної
податкової служби, та отримувати їх у платників податків у
порядку, встановленому цим Кодексом;
під час проведення перевірок вивчати та перевіряти
первинні документи, які використовуються в бухгалтерському та
податковому обліку, інші регістри, фінансову, статистичну
звітність, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів,
виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням
якого покладено на органи державної податкової служби.

Для цілей оподаткування платники податків зобов'язані
вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з
визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань,
на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського
обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з
обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено
законодавством. Платникам податків забороняється формування показників
податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не
підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього
пункту.

У разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, платник податків зобов'язаний у п'ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити орган державної податкової служби за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності, та митний орган, яким було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації.
Платник податків зобов'язаний відновити втрачені документи
протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження
повідомлення до органу державної податкової служби, митного
органу.
У разі неможливості проведення перевірки платника податків у
випадках, передбачених цим підпунктом, терміни проведення таких
перевірок переносяться до дати відновлення та надання документів
до перевірки в межах визначених цим підпунктом строків.


Незабезпечення платником податків зберігання первинних
документів облікових та інших регістрів, бухгалтерської та
статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і
сплати податків та зборів протягом 1095 днів з дня подання податкової звітності
та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених цим
Кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Фізичні особи - підприємці зобов'язані вести Книгу
обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо
походження товару.
 
Почтой оптимально. Один контрагент - одно заказное письмо раз в месяц с оригиналом счета и двумя экземплярами акта, подписанного с Вашей стороны. Подписанные с их стороны акты они Вам присылают тоже почтой - и нет проблем.
 
Почтой оптимально. Один контрагент - одно заказное письмо раз в месяц с оригиналом счета и двумя экземплярами акта, подписанного с Вашей стороны. Подписанные с их стороны акты они Вам присылают тоже почтой - и нет проблем.

Некоторые контрагенты у нас особо бедных из себя изображают, поэтому я таким вкладываю еще обратный конверт с нашим адресом, мне так спокойнее, потратить лишние 2 грн. на конвертик, чем задрачивать себя постоянными звонками
 
Господа, вопрос следующего характера. По роду деятельности приходится каждый месяц развозить тучу бумаг (акты и счета) контрагентам.
Количество их постоянно каждый месяц.

Все эти развозы забирания занимают уйму времени.
Как можно эту задачу максимально оптимизировать?

Берите себе волонтеров каждый месяц новых. :D
 
документы с использованием ЭЦП, только проблема в том, что на практике их используют единицы в Украине....
 
Почтой оптимально. Один контрагент - одно заказное письмо раз в месяц с оригиналом счета и двумя экземплярами акта, подписанного с Вашей стороны. Подписанные с их стороны акты они Вам присылают тоже почтой - и нет проблем.

Боюсь, что многих заломает на почту идти и отправлять обратное письмо.

Некоторые контрагенты у нас особо бедных из себя изображают, поэтому я таким вкладываю еще обратный конверт с нашим адресом, мне так спокойнее, потратить лишние 2 грн. на конвертик, чем задрачивать себя постоянными звонками

А что заказное всего 2 гривны стоит?

Берите себе волонтеров каждый месяц новых. :D

:D это тех которые на абсолютно добровольных началах вкалывают, безвозмездно?

документы с использованием ЭЦП, только проблема в том, что на практике их используют единицы в Украине....

Среди наших вроде бы никто не использует, конечно очень облегчило бы жизнь. А то бывает из-за ста гривен нужно ехать на другой конец города с актами и счетами :(
 
Кстати, мне бы тоже нужен был такой волонтер на три дня в месяц (максимум), а как такому волонтеру платить? За точку (за одного контрагента) и пляю транспортные расходы? Или по принципу командировочных расходов - за день плюс транпортные расходы? И где такие водятся? Чтото мне в лом самой бегать по комунальным хозяйствам, например.
 
Боюсь, что многих заломает на почту идти и отправлять обратное письмо. А что заказное всего 2 гривны стоит?

Конвертик по Украине стоит в районе 2-х гривен. Стоять в очереди на почте для отправки заказного письма тоже многим влом, да и денег за него платить надо, а вот обычное письмо в ящик закинуть - не проблема. Меня пока устраивают и обычные письма, я много и отправляю, и получаю обычной почтой (беспроблемным контагентам), а если какие-то заморочки - контагент не особо адекватный или конверт весит более 20 гр. - тогда заказными письмами.
 
да наймите курьерскую службу, если не хотите с почтой связываться. Не себе личного курьера на работу, а просто воспользуйтесь услугами службы. Стоимость зависит от количества конвертов. По-моему выходит в районе 1 гривны за письмо.
 
Курьер 24 грн. за доставку.
 
У меня уйма контрагентов по всей Украине, пересылаю документы простыми письмами без вопросов. По Харькову тоже. И конверты вкладывать не приходится. Если что-то пропадает, обмениваемся дубликатами. Все мы в одной лодке, ругаться с контрагентами из-за первички могут только идиоты, с которыми лучше вообще не связываться.
 
Курьер 24 грн. за доставку.

:) ну тут сумма круглая получается если 24 за 1 контрагента брать

да наймите курьерскую службу, если не хотите с почтой связываться. Не себе личного курьера на работу, а просто воспользуйтесь услугами службы. Стоимость зависит от количества конвертов. По-моему выходит в районе 1 гривны за письмо.

надо загуглить такие службы по Харькову

Конвертик по Украине стоит в районе 2-х гривен. Стоять в очереди на почте для отправки заказного письма тоже многим влом, да и денег за него платить надо, а вот обычное письмо в ящик закинуть - не проблема. Меня пока устраивают и обычные письма, я много и отправляю, и получаю обычной почтой (беспроблемным контагентам), а если какие-то заморочки - контагент не особо адекватный или конверт весит более 20 гр. - тогда заказными письмами.


Понял, спасибо!

У меня уйма контрагентов по всей Украине, пересылаю документы простыми письмами без вопросов. По Харькову тоже. И конверты вкладывать не приходится. Если что-то пропадает, обмениваемся дубликатами. Все мы в одной лодке, ругаться с контрагентами из-за первички могут только идиоты, с которыми лучше вообще не связываться.

:) попробуем отработать на наших
 
Назад
Зверху Знизу