Хто куди з'їжджає з hosting.ua ?

Статус: Offline
Реєстрація: 06.02.2010
Повідом.: 145
Хто куди з'їжджає з hosting.ua ?

Я дивлюсь у темі про пожежу, багато хто використовував виділені сервери. Але для мене покищо такий варіант надто важкий і непотрібний. Порадьте щось схоже на колишній їх тарплан "стандарт" : 3 ґіґа місця 5 сайтів 400 грн на рік, від 64 МБ та від 3% CPU

hostlife.net ніби сподобався, але коли переглянув у них системи оплати... якось не дуже сподобалось. Сходіть туди, візьміть квитанцію, відскануйте, надішліть на мило, ще й комісію заплатіть. Якось надто багато зайвих рухів. Завжди все платив по PayPal і був задоволений. (окрім гостин.юа, але там через приват, а у мене їх картка, такщо все норм. пройшло)

Бажано, щоб сервери були не в СНГ. Краще за все Ґерманія, Норвеґія.
Пане drew, дивлюся і в сторону рекомендованого Вами
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Нагадайте будь ласка, де знаходяться сервери, скажіть який memory_limit на тарифному плані Master. Чи є якась спеціальна оптимізація конфігурації серваків під різні CMS, зокрема Wordpress ?
Чи можна сплатити через PayPal або за допомогою картки VISA ?

Хтось щойно радив ukraine.com.ua але вони мабуть якісь перепродажники...
 
"не гонялся бы ты, поп, за дешевизною" (ц)

и кстате, как Вы печатете букву "Ґ", а?
 
Я после пожара в хостинг.уа решил что одного сервера мало. Теперь беру два. Один в хетцнере, другой в лизвеб. И репликацию баз данных буду настраивать.

P.S. Кстати у одного моего злобного конкурента сервер стоял в секторе E, и еще в придачу домен через хостинг.уа был зареган. По этому поводу я сегодня вечером хорошо выпью :)
 
"не гонялся бы ты, поп, за дешевизною" (ц)
Ну воно то так, але якось не щастить мені на заробітку на своїх проектах. Був сапу поставив, то яндекс викинув з індекса, а ґууґл ПР забрав. Якби воно хоч окупалося... :( А то так... просто викинуті пару сот гривень для розваги.
Я б взагалі поліз на безкоштовний 000webhost.com або 0fees.net так з них не так давно зістрибнув. Тіснувато ставало, та й напрягало, шо сайт може падати 2чі 3чі на день по 15-30 хв. Під новий рік якось добу чи дві профілактики влаштували. Навіть на дуже дешевому платному стабільніше.
Мій блоґ на вордпресі зі 100 хостів (до 200 хітів) не за довго до пожежі у гостин.юа викликав нарікання з приводу переїдання потужностей. Я вже про це десь тут писав.

и кстате, как Вы печатете букву "Ґ", а?
Була стаття на блозі про це. :( хоча саме вона десь є в бекапі... але куди його вішати? питання лишається відкритим...
Правий_Альт + г, з шифтом буде велика Ґ. ;) це під віндою
Собі створив власну розкладку, з апострофом ', російськими буквами: ы э ъ ё та символами ~ ©@#$™^&®[]€

2 Ferox:
Ну я ж кажу мені ще до окремого сервака з подібними темпами як до неба рачки.
Ги-ґи... у мене в D, але в принципі не зважаючи не те, що останні бекапи робив минулого року, можу відновити десь 95%, і так дивлюсь, що 50% якщо не більше, взагалі можна не відновлювати...
 
Перенес почти все на wind-host.ru
Действительно реактивно стали dle и wordpress сателлиты работать, сервер в Люксембурге, техподдержка не дети. В сапе ошибки исчезли.
 
Хотел у них когда то сервак взять, радуюсь что не взял, а то застрелился бы нахер если бы он сгорел, хотя если бы и не сгорел 7 дней в дауне тоже очень херово.
 
2Ferox


Что можете сказать про него? есть опыт пользования, статистика?

тоже приглядываемся.

Ничо не могу сказать. Просто он у меня в закладках был.

Из необычных вещей, которые отличаются от других предложений: вместе с сервером дают подсеть /8 то есть 7 айпишников.
 
Через те, що головна умова у мене була не UA-IX, то схилився до hostlife.net, які пропонують обрати між розташуванням сервера в Україні або Німеччині.
+ пункт у договорі ukraine.com.ua що здаємо Ваші сайти органам внутрішніх справ із закритими очима, теж дав їм мінус.
Ще одна штука яку я вподобав, то це memory_limit у гостлайф 128 Мб проти 64 Мб у україни
трохи напрягає на hostlife адмінка DirectAdmin з якимсь дуже курчавим 2222 портом, але думаю то тимчасово...
Всі інші умови майже еквівалентні.
Єдине що зараз заважає заплатити за користування послугою (поки що взяв тестові 7 днів) то це приватбанк
до речі, минулого разу я теж не міг через проблеми привату продовжити собі гостин на рік у гостин.юа але все ж переборов цю складність і продовжив... самі бачите що з того вийшло :)))

P.S. Сподіватимемося, що цього разу пройде без інцидентів, і датацентр в Німеччині не згорить...
 
я не знаю как ваши подсети обозначаются. Я не админ. Короче подсеть в которой 8 ипов, из них один служебный, в распоряжении пользователя 7 штук.
 
Я после пожара в хостинг.уа решил что одного сервера мало. Теперь беру два. Один в хетцнере, другой в лизвеб. И репликацию баз данных буду настраивать.

P.S. Кстати у одного моего злобного конкурента сервер стоял в секторе E, и еще в придачу домен через хостинг.уа был зареган. По этому поводу я сегодня вечером хорошо выпью :)

Соберите коллектив из 5-6 клиентов или коллег готовых размещать сервера. Арендуйте стойку в приличном ДЦ (450Евро с питанием) половина стойки 300Евро. Получите AS+PI (под такую задачу вам выделят блок не менее 512! провайдеро-незасвисимых адресов) ~600$ единоразово. Установите один коммутатор 350$ + BGP soft-router 800$. Заключите договор с оператором связи. При SLA 99.9% ~533-600Евро 100Мбит/с в мес, есть вариант 1Гбит/c за 1000$ (Cogent) в Европе НДС нет. Все. Вы сами себе хостинг-провайдер.
 
Соберите коллектив из 5-6 клиентов или коллег готовых размещать сервера. Арендуйте стойку в приличном ДЦ (450Евро с питанием) половина стойки 300Евро. Получите AS+PI (под такую задачу вам выделят блок не менее 512! провайдеро-незасвисимых адресов) ~600$ единоразово. Установите один коммутатор 350$ + BGP soft-router 800$. Заключите договор с оператором связи. При SLA 99.9% ~533-600Евро 100Мбит/с в мес, есть вариант 1Гбит/c за 1000$ (Cogent) в Европе НДС нет. Все. Вы сами себе хостинг-провайдер.

Я не люблю с коллегами связываться :) когда мне одному столько серверов в одном ДЦ надо будет - я так и сделаю.
 
Через те, що головна умова у мене була не UA-IX, то схилився до hostlife.net, які пропонують обрати між розташуванням сервера в Україні або Німеччині.
+ пункт у договорі ukraine.com.ua що здаємо Ваші сайти органам внутрішніх справ із закритими очима, теж дав їм мінус.
Ще одна штука яку я вподобав, то це memory_limit у гостлайф 128 Мб проти 64 Мб у україни
трохи напрягає на hostlife адмінка DirectAdmin з якимсь дуже курчавим 2222 портом, але думаю то тимчасово...
Всі інші умови майже еквівалентні.
Єдине що зараз заважає заплатити за користування послугою (поки що взяв тестові 7 днів) то це приватбанк
до речі, минулого разу я теж не міг через проблеми привату продовжити собі гостин на рік у гостин.юа але все ж переборов цю складність і продовжив... самі бачите що з того вийшло :)))

P.S. Сподіватимемося, що цього разу пройде без інцидентів, і датацентр в Німеччині не згорить...


и чем вам директадмин не угодил - нормальная пнелька.
к нам тоже некоторое количество народа съехало из погорельцев. ;)
 
Пожалуй лучший украинский хостинг
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Рекомендую!!!
 
Пожалуй лучший украинский хостинг
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Рекомендую!!!

А може посилання зробиш нормальне, а не реферальне?
 
а я на агаву пошел, цены оказывается у них и не такие ужасные как говорят, на 100 наших баксов дороже тот же пакет что и на погорельцах, еще и .com домен в подарок если на год платить
не на правах рекламы)
 
Просто в Росії з сайтами ще більша дурня твориться ніж у нас. Тому навіть не дивився в ту сторону.
 
Просто в Росії з сайтами ще більша дурня твориться ніж у нас. Тому навіть не дивився в ту сторону.

Ну-ну. Такого чтоб полиция с мордобоем датацентр выносила, как у нас недавно в днепре было, тако больше нигде не бывает.
 
Ну-ну. Такого чтоб полиция с мордобоем датацентр выносила, как у нас недавно в днепре было, тако больше нигде не бывает.
Ну трошки більше, трошки менше, це непринципово - порядок величин той самий. Дойчланд форева. :пиво:

Ниразу не правда. В Германии 19% он. Даже на сайте херца написано "Preise inkl. 19 % MwSt." это говорит о том, что можно эти 19% назад вымутить, будучи не резидентом там :)
Які цікаві подробиці вилазять, здавалося б на флудильному форумі. Одразу видно хто є хто. :)
А можна з цього місця детальніше... ?
 
Назад
Зверху Знизу