Харьков Форум
  Харьков Форум > Хобби > Литература

Старый 29.03.2017, 15:08   #281
Ирония*

Автор темы

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Znaxar_service
надуманная тема не более.даже Сталин подписал Хартию о правах человека.так вот человек сам определяет для себя среду.а не штампик в паспорте делает это за него.
Ваш оппонент забанен до 17.04.17

Старый 29.03.2017, 16:13   #282
Znaxar_service

762-87-16
Цитата:
Сообщение от Ирония*
Ваш оппонент забанен до 17.04.17
бывает

Старый 3.04.2017, 22:02   #283
Серж Петренко

Цитата:
а,что там есть талантливого?чтоб человек подчерпнул для себя и своим детям, и на века?реально книги однодневки.прочел-и забыл.
Боюся, нинішні критики Поттеріани не проживуть стільки, скільки існуватиме поттероманія Тому й перевірити, як ГП& проходитиме випробування часом, вони не зможуть.
Цитата:
а чем ее считать?к примеру есть тот же Толкиен он в принципе стал классикой жанра фентези.тот же Винни пух,Чипполино и иже с ними тоже класика в своем жанре,а вот Поттериана - это книжка ни о чем.после ее прочтения никто не может объяснить о чем книга.все,что в ней есть - это движуха между Поттером и каким то темным волшебником.да она легко написана и ее читать достаточно просто,но она ни о чем.
Про класику я вже сказав - класикою твори стають через певний час, той же Толкієн суттєво старіший за Ролінг. А зміст ГП& я міг би пояснити легко, якби в мене хтось тільки запитав
Ця серія книг (якщо у двох словах) - про сучасну Землю у фентезійному Космосі. Ролінг умовно перемістила всіх нинішніх людей з усіма їхніми системними й персональними цінностями у світ магії. Й показала, як би в магічному світі жили всі ці бюрократи, хіппі, скінхеди, гастарбайтери, алкоголіки, гопніки, сіра маса обивателів, інтелігенція, феміністки і т. д. і т. п. Або іншими словами: Поттеріана - це фентезійний пригодницький цикл із максимально реалістичними сучасними типажами. Ось де її родзинка. І саме тому український переклад вийшов офігенно крутим - він цю родзинку ще дужче підсилив. (Це не прояв мого патріотизму, це суто читацьке враження.)

Старый 3.04.2017, 22:22   #284
Серж Петренко

Цитата:
Сообщение от Brundlefly
Автор очень расстраивался из за того что известен именно из за этой попсы а не за серьёзные книги
Мольєр страшенно переживав, що став відомим завдяки своїм комедіям, а не трагедіям. Ну й фіг? Хто більше заслужив звання класика драматургії - Мольєр зі своїми попсовими (на його думку) комедіями чи Корнель (якого Мольєр завжди вважав своїм взірцем) з його трагедіями?
Цитата:
Сообщение от Brundlefly
А довольным, моя дочка любит петушков на палочке. Это ширпотреб, далеко не шедевр кондитерского искусства, но она довольна.
Це якраз також класика. Не варто плутати класику з академічністю, а простоту з беззмістовністю. "Досконалість досягається не тоді, коли вже нічого неможливо додати, а тоді, коли вже нічого неможливо відкинути." Це, до речі, сказав Екзюпері, великий майстер подати просту річ у складному заплутаному вигляді Втім, таке збочення з його боку було виправданим: він тонко познущався саме з тих, хто цього не помітив і возніс його на п’єдестал

Старый 3.04.2017, 23:06   #285
Серж Петренко

Цитата:
Сообщение от Erik Cartman
Цитата:
Сообщение от Ирония*
Спасибо, добрый человек, что написали по теме.. а то мы тут круто ушли в сторону))
А пишете почему на русском?
Вы же вопрос на русском задали, я ответил на нем же)
Для діалогу це логічний підхід, але коли з самого початку зрозуміло, що співрозмовників багато, то оптимальний варіант - кожен пише, як йому самому зручніше. А вже в разі необхідності - перехід на іншу мову чи переклад окремих коментів.
П. С. Нікого ні до чого не агітую, просто особисті спостереження

Старый 3.04.2017, 23:55   #286
Серж Петренко

Цитата:
Сообщение от Мицици
Об этом болоте, которое называется украинская музыка можно много говорить, но не забанят ли за офтоп? Ну ладно, рискну, вот, это правда не молодые но все же, вы ведь о них наверное и не слышали?

Це взагалі-то легенда української музики. Один із перших лауреатів "Червоної рути". Щоб не забанили за офтоп, давайте згадаємо, що вони мають певне відношення до української літератури - в найкультовішого і найтрендовішого сучасного українського письменника є збірка віршів "Пісні для Мертвого Півня". А в МП, як неважко здогадатися, є альбом, де тексти пісень узяті з цієї збірки.
За іронією долі, один із лідерів гурту переїхав у Харків, і невдовзі МП розпався.

Старый 10.04.2017, 22:51   #287
Krasynja

Прочитала Панаса Мирного "Повія". Я бы даже назвала захватывающее произведение. Но и тяжелое одновременно. Рекомендую

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Хобби > Литература