Переделать вел Украину переднюю втулку

Статус: Offline
Реєстрація: 02.01.2009
Повідом.: 6275
Переделать вел Украину переднюю втулку

На веле "Украина" на переднюю втулку реально промподшипники поставить не меняя родную втулку?
 
я уже запутался, чем пром лучше чем насыпом? Смотрел Шимановские втулки, даже на топовых насыпом, а пошёл на барабан, там китай по 100 грн на промах
 
Бо проми не засираються, їх "конуси" не потребують підтяжки. Катаєш кілька років, а потім міняєш. А так кожен сезон перебирати, іноді перевіряти конуси. Так, не так вже й часу багато займає, але взагалі не паритись набагато краще. Щось я ще згоден шаманити, але підшипники в велосипеді - ні. Стоять проми, будуть проблеми - викину, поставлю нові. А де не проми, в педалях наприклад, теж нічого не роблю - викину педалі разом із проблемами, коли почнуться.
 
Бо проми не засираються, їх "конуси" не потребують підтяжки.
у меня втулки JOY TECH - шары насыпом, 10 лет не вскрывал, не регулировал, ежегодный пробег не менее 2500, накат идеальный, в прошлом году вскрыл - втулка в идеале, раковины на гайках небольшие
 
Ахуєть ідеальний стан - кородовані конуси :D

Я ж не пишу, що конуси фігня. Лише те, що мені на тепер влом лазити туди. До того ж 2.5к це смішний пробіг. У мене в 4 рази більше.
 
Назад
Зверху Знизу