Перехідний період: українська мова

Якщо вас цікавить українська побутова, то послухайте Леся Подерв'янського
https://www.youtube.com/user/lespodervyanskiy/videos

p.s. Спробуйте поспілкуватись українською у демократичному Харкові, може багато нового про себе почуєте. В Донбасі, мабуть, можуть і єб#льник розбити. Вот вам и унижение русскоговорящих.
А Лесь крут. Раніше не був знайомий з ним.
 
Ніколи не думав, але я починаю спілкуватися українською мовою. Не з усіма, а поки що тільки з тими, хто підтримує цю ініціативу. Виглядає поки що дуже кумедно, але нічого страшного.
Найтяжчий момент - це розмовна українська. Тому що її взагалі ніде немає. І я її не знаю.
Відрекомендуйте серіалі\шоу\кіно де є розмовна мова. З матами, лайками, etc. Не маючи змоги висловлювати побутові та базові емоції - не почнеш розмовляти. А прикладу не має з кого брати.


Для дибілів: ТСЕ, ТСЕ, ТСЕ. Проходьте далі.

молодец, хорошая инициатива

на ex.ua есть файный мульт футурама на неплохом укр. разговорном, советую
 
В мене був період коли я почав думати англійською.
А взагалі в Харкові притісняюсь українську. Кажеш щось на мові - косі погляди гарантовані :) Хоча останні пів року я тільки чую, що російську мову обмежують.

:confused:

Ти йибанько, тому на тебе так косо й поглядають песични харкив'яны. Пардон, нет укр клавы.
 
бывает какое-то слово никак не можешь вспомнить как на русском/украинском и брякаешь суржиком, думаю я также двуязычно, короче каша :yahoo:

А у мене інше буває, якщо я в розмові скажу драбина , то люди не розуміють, тому , хоч і розмовляю українською, але драбину замінив на лестницу))))

А прикладу не має з кого брати.

Давай якось зустрінемося ;) З мене будеш брати)))
 
Ніколи не думав, але я починаю спілкуватися українською мовою. Не з усіма, а поки що тільки з тими, хто підтримує цю ініціативу. Виглядає поки що дуже кумедно, але нічого страшного.
Найтяжчий момент - це розмовна українська. Тому що її взагалі ніде немає. І я її не знаю.
Відрекомендуйте серіалі\шоу\кіно де є розмовна мова. З матами, лайками, etc. Не маючи змоги висловлювати побутові та базові емоції - не почнеш розмовляти. А прикладу не має з кого брати.


Для дибілів: ТСЕ, ТСЕ, ТСЕ. Проходьте далі.

Друзья в украинском переводе рулят, если тебе, конечно, такое интересно
 
перейду на мову только если наконец народу начнут доверять оружие, и примут соответствующее законодателство
 
Можна влаштовувати україномовні форумовки. Хіба важко домовитись? Тільки вже мабуть коли сепаратистів/терористів приборкають, бо наразі багато інших питань треба вирішувати. (
 
Ніколи не думав, але я починаю спілкуватися українською мовою. Не з усіма, а поки що тільки з тими, хто підтримує цю ініціативу. Виглядає поки що дуже кумедно, але нічого страшного.
Найтяжчий момент - це розмовна українська. Тому що її взагалі ніде немає. І я її не знаю.
Відрекомендуйте серіалі\шоу\кіно де є розмовна мова. З матами, лайками, etc. Не маючи змоги висловлювати побутові та базові емоції - не почнеш розмовляти. А прикладу не має з кого брати.


Для дибілів: ТСЕ, ТСЕ, ТСЕ. Проходьте далі.

раджу почитати сучукрліт типу жадана, дереша, карпи, сняданко тощо. там розмовна мова (не чиста, але жива), сленг, мати.
 
в те времена былинные московиты с польскими оккупантами разговаоивали практически на одном языке.

Ага. Щаз. Ты хотя бы сравни язык воеводских грамот и полковых дкументов времён освоения Слобожанщины (середина 17 ст). А потом будешь говорить.
 
Хтось напевно знає з будь-яких джерел - наші прадіди також розмовляли чистою Українською мовою чи більше російською?
мне бабушка рассказывала, сама она из Барвенковского района, что ее дед и его сестры до революции ходили работать к харьковским панам - в Харькове тогда разговаривали на украинском.
 
в те времена былинные московиты с польскими оккупантами разговаоивали практически на одном языке.Какая украинская печать?

А как же книuопечатник Иван Федоров? в 1563-64 гг. издает "Апостол" в Москве, после изгнания переиздает ее во Львове в 1576 г.(кстати, эту книгу нашли в Межигрье у Януковича - любителя древности).
 
Ніколи не думав, але я починаю спілкуватися українською мовою. Не з усіма, а поки що тільки з тими, хто підтримує цю ініціативу. Виглядає поки що дуже кумедно, але нічого страшного.
Найтяжчий момент - це розмовна українська. Тому що її взагалі ніде немає. І я її не знаю.
Відрекомендуйте серіалі\шоу\кіно де є розмовна мова. З матами, лайками, etc. Не маючи змоги висловлювати побутові та базові емоції - не почнеш розмовляти. А прикладу не має з кого брати.


Для дибілів: ТСЕ, ТСЕ, ТСЕ. Проходьте далі.
Довольно странное решение для пол второго ночи:D Не дала? Или тыркнуло?
 
Можна влаштовувати україномовні форумовки. Хіба важко домовитись? Тільки вже мабуть коли сепаратистів/терористів приборкають, бо наразі багато інших питань треба вирішувати. (

Может не все знают, но в рамках Львовского форума существует "альтернативный Харьковский форум", многие из здешних там присутствуют
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Там где-то была тема с идеей форумовки.
 
Можна влаштовувати україномовні форумовки. Хіба важко домовитись? Тільки вже мабуть коли сепаратистів/терористів приборкають, бо наразі багато інших питань треба вирішувати. (

І пісень поспівати. От гарно було б.
 
Всі пам"ятають часи, коли Харківський Форум перейшов на Українську мову, це викликало якесь неподобство, сладалось враження , що мене та інших примушують любити рідну мову. Я і так люблю Українську мову, але те, що я корінний харків"янин і все життя розмовляю виключно російською, та зручніше писати чи розмовляти россійською. На разі зазгрози втрати батьківщини - України як Держави, та щира віра у її Велике майбутьнє, де керівництво буде дбати на самперед за громадян, а тільки потім за себе! Прийде час, коли за допомогою виключно інтернету та спілкуванню різних верст населення у країні та за її межами влада вже не зможе промивати так мізки громадянам.
 
а норальных примеров нет, кроме как слушать тупые маты от клоуна ?
Якщо ви акцентуєте свою увагу лише на "тупих матах"-йдіть слухайте лягавого гобліна, там ідєя, там задор і русськім духом пре
 
Назад
Зверху Знизу