Погода сломалась?

Статус: Offline
Реєстрація: 22.03.2004
Повідом.: 22054
Погода сломалась?

Помоему всвязи с глобальным потеплением погода стала полное очко. Я лично такое начало августа не помню. Пора доставать осеннюю куртку.
 
та как то похуй...главное чтобы зимой не было -20 -30 как раньше
 
Теплосеть может и отопление включить завтра...
 
все что угодно, главное что бы мозг не включался
 
Ну вот на хера это всё? Прогноз говорит, что август нынче будет на градус или полтора теплее, чем раньше. Забьем?
 
Липень 2019 року визнали найхолоднішим за останні майже 20 років
Прохолоднішим за липень 2019 року був тільки липень 2000 року, бо його температура на 0,2°С виявилась нижчою за кліматичну норму.

Такі дані спостереження центральної геофізичної обсерваторії, передає 1NEWS.

Так, за даними спостереження центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського незвично холодна, як для середини літа температура повітря другої декади липня в столиці виявилась нижчою за кліматичну норму на 1,9°С, що викликало зниження температури води у Дніпрі в межах міста 17 числа нижче +20,0°С.

Найхолодніше було 11 липня, коли мінімальна температура повітря під ранок опустилась до +11,5°С, а найспекотніше було 1 липня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +33,0°С.

За даними спостережень метеостанції обсерваторії середньомісячна температура повітря липня склала +19,8°С і виявилась вищою за кліматичну норму лише на півградуса. Прохолоднішим за липень цього року був липень 2000 року, бо його температура на 0,2°С виявилась нижчою за кліматичну норму.


«Хорошие погоды нынче стоят! То ли чаю выпить хочется, то ли удавиться»(с):D
 
!!! Да.
„Замечательный день сегодня. То ли чай пойти выпить, то ли повеситься.“
 
Помоему всвязи с глобальным потеплением погода стала полное очко. Я лично такое начало августа не помню. Пора доставать осеннюю куртку.
То у тебя календарь сломалсо, сейчас на дворе май
 
Помоему всвязи с глобальным потеплением погода стала полное очко. Я лично такое начало августа не помню. Пора доставать осеннюю куртку.

Пальтишко с капюшоном доставай шоб не замерзнуть при +20
 
Отличная погода. Я считаю. Лучше. Чем от жары хекать....:D
 
Помоему всвязи с глобальным потеплением погода стала полное очко. Я лично такое начало августа не помню. Пора доставать осеннюю куртку.

У Кролика начала меняться шкурка в белый цвет :D
 
Назад
Зверху Знизу