Katsup identification upgrade required.

  • Автор теми Mr. Vision
  • Дата створення

Mr. Vision

M
Шановні добродії.

Не пройшло і п'ять років як куратори дозволили кацапським пропагандистам відповідати що путін - хуйло, а Крим - це Україна.
У зв'язку з цим у ряді випадків бінарна ідентифікація обісраного росіянина що ховається за проксі вже не спрацьовує так показово як раніше.

Пропоную обговорити альтернативні способи ідентифікації козломордих.
Я вже їх інтуїтивно чую, проте бажано мати показовий спосіб щоб і інші дуже просто розуміли хто з ними спілкується під виглядом незадоволеного українця.

Діліться надбаннями :пиво:
 
Пропоную обговорити альтернативні способи ідентифікації козломордих.

Я вже їх інтуїтивно чую

ну акромя петялизов остальных можешь индифицировать по своей таблице, особенно перед выборами презика. Недовольных положением дел 99 процентов, но о чудо)) петю таки выберут, ведь в любом мусорском государстве през с рейтингом менее 10 процентов все равно побеждает.
 
Легко определяются по старым тезисам: одиннарот, замир вовсеммире, гражданскаявойна, "НА" Украине хреново (в теме про кацапов). Плюс заново вылупившиеся консервята.
 
ну акромя петялизов остальных можешь индифицировать по своей таблице, особенно перед выборами презика. Недовольных положением дел 99 процентов, но о чудо)) петю таки выберут, ведь в любом мусорском государстве през с рейтингом менее 10 процентов все равно побеждает.

Ти уважно читав про що тут старт пост?
Я повторю - ми обговорюємо свинорилих тут.
 
Легко определяются по старым тезисам: одиннарот, замир вовсеммире, гражданскаявойна, "НА" Украине хреново (в теме про кацапов). Плюс заново вылупившиеся консервята.

Так, згоден.
Я трохи про інше. Як нашим зрадойобам наглядно показати що вони піддакують російському провокатору? Щоб було показово?

Зрозуміло що вони ніколи не вимовлять "лисиця з'їла паляницю коли з'явилася рушниця". Проте на форумі таке не реалізувати.

Потрібно щось письмове та показове.
 
Шановні добродії.

Не пройшло і п'ять років як куратори дозволили кацапським пропагандистам відповідати що путін - хуйло, а Крим - це Україна.
У зв'язку з цим у ряді випадків бінарна ідентифікація обісраного росіянина що ховається за проксі вже не спрацьовує так показово як раніше.

Пропоную обговорити альтернативні способи ідентифікації козломордих.
Я вже їх інтуїтивно чую, проте бажано мати показовий спосіб щоб і інші дуже просто розуміли хто з ними спілкується під виглядом незадоволеного українця.

Діліться надбаннями :пиво:

Предлагаю задавать два вопроса.

1. Кернес ворует, но много делает для Харькова?

2. Альтернативы Пороху нет?

Если отвечает "да" хотя-бы на один вопрос, перед нами кацапидар.
 
Журавлинний сік.
Спрацьовує майже 100%.
 
Спалився? :D ЖуравлИнний.

Ага, виправив! Було через "і" та з однією "н" :)
 
Предлагаю задавать два вопроса.

1. Кернес ворует, но много делает для Харькова?

2. Альтернативы Пороху нет?

Если отвечает "да" хотя-бы на один вопрос, перед нами кацапидар.

Ти захворів?
У кацапів шкіра злазить від слова Порошенко.

Ти маніпулюєш на користь росії.
 
Не пройшло і п'ять років як куратори дозволили кацапським пропагандистам відповідати що путін - хуйло, а Крим - це Україна.
даже тимошенко проапргрейдилась и захуярила пару билбордов про НАТО.
Но традиционная ватная дрисня типа таруты, добкина и бойко не меняется и ватничает открыто.
 
Спалився? :D ЖуравлИнний.

Ага, виправив! Було через "і" та з однією "н" :)

Так, буває. Я українську на вивчав, бо мешкав в Білорусі, отже намагаюсь самостійно опанувати українську. Спілкуюсь вільно, але правопис в мене з помилками:(
 
Ти захворів?
У кацапів шкіра злазить від слова Порошенко.

Ти маніпулюєш на користь росії.

Ты ошибаешься. Это было раньше, в 14 и 15 годах.

Теперь кацапы поняли, что Пэця такой-же вор, как и их любимый Хуйло, и Пэцю полюбили.
 
Ти захворів?
У кацапів шкіра злазить від слова Порошенко.

Ти маніпулюєш на користь росії.
Хруйчик, у нас уже шкура слазит от тотальной коррупции, а её прямыми последствиями явилась уничтоженная обороноспособность, деморализация и предательство силовиков, и вот этот зараза продолжает процветать и наполнять карманы правящих гнид, оставляя страну по-прежнему уязвимой перед внешними угрозами, а ты как упоротый баран ведись дальше на тот жмых, который вливает в уши наше воровское кодло..

 
Ты ошибаешься. Это было раньше, в 14 и 15 годах.

Теперь кацапы поняли, что Пэця такой-же вор, как и их любимый Хуйло, и Пэцю полюбили.

Хруйчик, у нас уже шкура слазит от тотальной коррупции, а её прямыми последствиями явилась уничтоженная обороноспособность, деморализация и предательство силовиков, и вот этот зараза продолжает процветать и наполнять карманы правящих гнид, оставляя страну по-прежнему уязвимой перед внешними угрозами, а ты как упоротый баран ведись дальше на тот жмых, который вливает в уши наше воровское кодло..

Вам платять за те що тему про кацапів ви забиваєте тезами анти українськими?
Ти ще почни криве зеркало сюди ліпити. Я бачу квартал 95 - то ваш рівень розвитку :(

Надо спрашивать кто во всем виноват: Путин или народ? Если Путин - значит засланный казачок. Нормальный русофоб всегда скажет правду - виноват народ.
Нічого не зрозумів.
Кацапів не буває нормальних.
Мета - показове виявлення свинорила що маскується під хохла зрадойоба.
 
Вам платять за те що тему про кацапів ви забиваєте тезами анти українськими?

Во-во, и ещё за это кацапы полюбили Пэцю теперь.

Потому-шо они видят, шо наши украинские пропа-гандоны усиленно продвигают мысль о том, что есть Пэця - есть Украина, нет Пэци - нет Украины.

Один в один, как Хуйло и паРаша.
 
Предлагаю задавать два вопроса.


2. Альтернативы Пороху нет?

Если отвечает "да" хотя-бы на один вопрос, перед нами кацапидар.

назови - какого кандидата ты видишь альтернативой?
 
Назад
Зверху Знизу