Харьков Форум Реклама
  Харьков Форум > Харків > Студентський форум

Старий 23.01.2021, 16:06   #2261
Flavinle

Из: Ukraine
Дописів: 13

Цитата:
Допис від Злюченька
Привет, форумчане. Студенты и не очень) Не знаю, в каком разделе лучше создать тему, создам здесь. Надеюсь, не выпилят.
У меня как-то очень туго с инглишем. Уже 20 лет учу, а выучить не могу))
Может, есть тут братья по несчастью мои?) или просто кто-то, кому будет это интересно. Может, давайте попробуем общаться на английском здесь? Помогать друг другу и все такое)
ТСЕ конечно же
прошло уже 23 года
я сам выучил английский еще в школе на протяжении 11 класса, сейчас все
если будет интересно - могу накидать пару советов как я это сделал и что я бы вам советовал начать уже сейчас
потому что писанием на форуме тут точно не поможешь

ПС. Название темы дословно переводится как *позволь английскому говорить тут* Я не знаю это ли вы имели ввиду, потому спрашиваю

Вгору
Старий 23.01.2021, 16:53   #2262
Айвенgо

Адреса: Kyiv
Дописів: 55 722

Оголошено конкурс на кращий переклад українською вірша з інавгурації Байдена

Медіацентр «Розмай» оголосив конкурс на найкращий переклад українською вірша Аманди Горман «The Hill We Climb», який вона представила на церемонії інавгурації президента США Джо Байдена.

Низка ЗМІ проголосили виступ 22-річної поетки одним з найвдаліших епізодів інавгурації, а присутні президентські пари висловили їй своє захоплення. У вірші йдеться про реальну та незниклу загрозу американській демократії і водночас потужну юнацьку віру у подолання катастрофи.

Оцінюватиме український переклад журі – письменники, видавці, журналісти, режисери, дипломати – яких представлять згодом.

«Ми запропонуємо переможцям нагороди: всенародну славу, ЗМІ, ефір, друк, міжнародне визнання. Надамо і грошову винагороду, з власних ресурсів наразі 5000 грн - майже символічно, для заохочення до творчості, але ми розраховуємо на серйозну донорську підтримку і щодо премій, і щодо подальшого життя перекладу», - зазначили в медіацентрі.

Переклад можна надсилати на адресу Для просмотра email адреса вы должны зарегистрироваться . Має бути перекладений весь вірш, а не уривок. Також бажано використовувати псевдонім, щоб уникнути конфлікту інтересів. Роботи прийматимуть до 5 лютого.

Старий 18.04.2021, 23:18   #2263
Alex Shure

Адреса: Kharkov
Дописів: 3 424

Re: Let speak english here!
Я не улавливаю ритма этого произведения. Больше похоже на прозу. Невзирая на значительную эмоциональную нагрузку текста, ИМХО, просто верлибр. Даже взмахи руками, подобно тому, как это делает Пелагея на сцене - не помогают. Это будет трудно перевести на мелодичный и задушевный украинский язык именно в стихах.

Цитата:
Допис від Айвенgо
Оголошено конкурс на кращий переклад українською вірша з інавгурації Байдена... Роботи прийматимуть до 5 лютого.
якого року?

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Студентський форум

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Do you speak English? bumb Главный 824 19.11.2017 00:50
Продаю English world 4, 5, 6 кл. Happy English 5кл. Yena Книжный рынок 0 21.11.2015 15:58
Punk-Rock YOLka 2010 (Bad Boys From Mars, Let's Panic!, Let Eat Bee.) Rёma Музыка 7 27.12.2009 00:49
Punk-Rock YOLka 2010 (Bad Boys From Mars, Let's Panic!, Let Eat Bee) Rёma Музыка 1 24.12.2009 16:32

© 2003–2021, kharkovforum.com