Cyberpunk 2077

Сегодня выходит глобальный патч 1.5 (делали полгода) и версии для новых консолей.

webp
 
Графонисто. Надо бы перепройти будет, всё плавненько, динамическое 4К и трассировка лучей + есть режим 4К 60 фпс без лучей



Но игру еще доделывать и доделывать, впереди два длс. Качаю пока на хбокс триал-версию с 5 часами

3d11550f-d18d-55e0-8b73-8daadd349d9c.png
 
На ПуКа тоже полторашный патч вышел. Обновлять 51 гб
 
Там обещали добавить то шо не успели к релизу и пофиксить оставшиеся баги. Игра реально охеренная, всем советую.
 
В чем твоя проблема, чувак?

Никаких проблем! :пиво: Игра охуенная! Я имел ввиду "не может быть", типа удивился. Игру на одном дыхании за месяц грохнул. Ну может, на двух дыханиях. Даже видак поменял из-за нее
 
Никаких проблем! :пиво: Игра охуенная! Я имел ввиду "не может быть", типа удивился. Игру на одном дыхании за месяц грохнул. Ну может, на двух дыханиях. Даже видак поменял из-за нее

Не сразу понял о чем ты) на пк вполне годная версия вышла, а после багфиксинга и допиливания прямо интересно что они туда добавили.
 
А есть киберпанк на мобильных устройств?
 
Там в Эпик геймз можно забрать Cyberpunk за 0
 
Вчора оновився Кіберпунк до
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Знімок екрана (137).png
«Ілюзія свободи» — нова пригода в стилі шпигунського трилера, доповнення до Cyberpunk 2077 — виходить 26 вересня на ПК. Замовляй та після виходу доповнення отримай у грі «Квадра Спорт R-7 „Лінчувач“»!

Підкралося тихенько DLC за 29 доєрів.
 
Той самий Кіберпанк. Атмосферно бляха муха. Вступ мутний та банальний. Момент з хімерю нагадав Привид в обладунках в кінці. Вступ довгий. Пройшов, випустили на вулицю
 
Нема озвучки для ДЛЦ, якщо використовувати руцьку озвучку. то при виконанні завдань з ДЛЦ всі розмовляють англійською. Але на вулиці руцький язик чути. Або хтось телефонує, береться слухавка, там руцький, а збоку персонаж по завданню тріщить англійською. І це одночасно)))
 
Нема озвучки для ДЛЦ, якщо використовувати руцьку озвучку. то при виконанні завдань з ДЛЦ всі розмовляють англійською. Але на вулиці руцький язик чути. Або хтось телефонує, береться слухавка, там руцький, а збоку персонаж по завданню тріщить англійською. І це одночасно)))
Балаган International ;)
 
Нема озвучки для ДЛЦ, якщо використовувати руцьку озвучку. то при виконанні завдань з ДЛЦ всі розмовляють англійською. Але на вулиці руцький язик чути. Або хтось телефонує, береться слухавка, там руцький, а збоку персонаж по завданню тріщить англійською. І це одночасно)))
Зажали грошей. Могли б і зробити українську озвучку доповненя. Та добавити її в російську:trollface:
 
Нудна хуйня це їх ДЛЦ. Слухати базар взагалі нема бажання, вони чешуть кіношне та банальне. Подстава, ні не подстава, це мене кинули, короче йди там ото повбивай дурників та послухай балачок від інших персонажів. Навіть близько не Кам'яні серця, а потім Кров та вино.
До речі, озвучка гоолвного героя ангійською повна туфта. Голос Кіану рятує тільки
 
А мені сподобалась історія про копів, наріка та наркоту :D
 
Назад
Зверху Знизу