Тариф "Алло Квартал" - ВСЁ - не прозевайте

Статус: Offline
Реєстрація: 16.03.2007
Повідом.: 4063
Тариф "Алло Квартал" - ВСЁ - не прозевайте

З 31 жовтня до 4 листопада 2014 року (включно) буде здійснене переведення абонентів тарифного плану «Альо, Квартал! Мій регіон» на тарифні плани «Київстар. Вільна мережа», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 1», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 2», в залежності від місцезнаходження абонента. Відмовитись від переведення можливо з 20.10.2014 року до 30.10.2014 року (включно) за допомогою IVR 922*72. За умови, якщо переведення на тарифні плани «Київстар. Вільна мережа», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 1», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 2» відбулося, повернутися на умови «Альо, Квартал! Мій регіон» можливо в період з 31.10.2014 року до 30.11.2014 року включно за допомогою IVR 922*72 та 9595.

С 31 октября стоимость пакета 200 минут на тарифе «Альо, Квартал! Мій регіон» будет составлять 0,27грн/сутки по факту использования.

По умолчанию харьковских Алло Квартальщиков переводят на тариф «Київстар. Вільна мережа. Регіон 2»
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Прощай, халява :D

Источник
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Ну їх вжопу, так замахали вже ці провайдери лайнові зі своїми задрочкам. СДМА рулить, дорожче, але без задрочок - зрозумілі тарифи, посекундна тарифікація, тарифи не покращуються.
 
хуй бы в этих тарифах разобраться
 
оно изначально понятно было что тариф говно. так как и припезденная реклама.
 
Відмовитись від переведення можливо з 20.10.2014 року до 30.10.2014 року (включно) за допомогою IVR 922*72. За умови, якщо переведення на тарифні плани «Київстар. Вільна мережа», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 1», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 2» відбулося, повернутися на умови «Альо, Квартал! Мій регіон» можливо в період з 31.10.2014 року до 30.11.2014 року включно за допомогою IVR 922*72 та 9595.
 
Відмовитись від переведення можливо з 20.10.2014 року до 30.10.2014 року (включно) за допомогою IVR 922*72. За умови, якщо переведення на тарифні плани «Київстар. Вільна мережа», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 1», «Київстар. Вільна мережа. Регіон 2» відбулося, повернутися на умови «Альо, Квартал! Мій регіон» можливо в період з 31.10.2014 року до 30.11.2014 року включно за допомогою IVR 922*72 та 9595.

Вы-то можете отказаться, но условия тарифа меняются. 27 копеек в день по факту пользования.
 
в шо "в регионе" 40 грибов в месяц?

надо башлять
 
да, именно так. а если позвонил - будет сразу сниматься 27 коп и начисляться 200 минут на номера киевстар на текущие сутки

ага, а если оно само перейдет, то 35 копеек сниматься начнет, поняла...
 
Тариф всем тарифам тариф
 
Киевстар и так демпингует. Переводят на Регион2, это 10 гривен в месяц, если платить ежедневно, и 7 грн, если платишь на месяц вперед. Реально халява для безлимитных звонков внутри сети. Лайф за аналогичный безлимит требует 20 грн в месяц.
 
Ой, да ладно Вам. Вечной халявы не может быть по определению. Даже те 2 года почти просуществовало - это уже хорошо.
А 27 коп считаю тоже хорошо, не 35 коп за тоже самое.
 
Тариф всем тарифам тариф

Там ещё услуга девять копеек . За пять гривен в месяц можно сто минут звонить по девять коп на другие операторы.
Спасибо автору темы за предупреждение.
 
народ куда переходить? Звоню в основном на кс, на 27 коп, правильно понял?
 
у меня "регион" и мне более чем подходит. В августе закинула полтинник на счет, сейчас осталось 7 гривен.
 
Надо отказываться от перехода и оставаться в своём "квартале", 27 копеек в сутки не так уж и много.
 
Назад
Зверху Знизу