Варю глинтвейн...

а я тільки пінчер в холодильник поставила. ледь дітей відігнала, то крем то шоколадну помадку норовили з,їсти, то сухофрукти)) вопчем, без нікого треба це робити, а красоту вже на столі побачать

Ну так ещё надо все-это сберечь. срочно холодильник под замок!
 
Глинтвейн без рома — деньги на ветер!
 
Шёл последний день "не трогай это на Новый год!" . ))
та ні, в нас такого немає)) мене прям виморожує, коли всі голодні, чекають коли ввечері, на ніч глядючи, за стіл сідають і починають їсти все підряд. жах. в нас це звичайний день (в плані їжі, час), тільки страви на замовлення. а пінчер не смачний зразу, він повинен добу вистоятись, тоді смачний.
 
та ні, в нас такого немає)) мене прям виморожує, коли всі голодні, чекають коли ввечері, на ніч глядючи, за стіл сідають і починають їсти все підряд. жах. в нас це звичайний день (в плані їжі, час), тільки страви на замовлення. а пінчер не смачний зразу, він повинен добу вистоятись, тоді смачний.

:-):-):-) ну и некоторые салаты тож
 
Надо же! =) Я тоже глинтфейн варю
 
Самое время сварить глинтвейн!
 
Я не варю готовый покупаю и грею всЁ!
 
Самое время сварить глинтвейн!��

hachf4.jpg
 
Самое время сварить глинтвейн!
:пиво: как раз недавно думала об этом ;) что надо сегодня купить каберне и где-то найти этот.. как его.. который как звёздочка.. о! бадьян :)
hjf7eh.jpg

с остальными-то ингредиентами проблем нет, апельсин, коричные палочки, гвоздика..
 
:пиво: как раз недавно думала об этом ;) что надо сегодня купить каберне и где-то найти этот.. как его.. который как звёздочка.. о! бадьян :)
hjf7eh.jpg

с остальными-то ингредиентами проблем нет, апельсин, коричные палочки, гвоздика..

Изабеллу, не каберне
 
Назад
Зверху Знизу