Євробляхи з Болгарії, ціни на автомобілі в Софії

Наступний готов!

7hchcf.jpg
 
Коли вже люди зрозуміють що Бляхєр - це 99% небезпечний довбойоб?
 
С пригоном цена увеличивается в два раза. мои знакомые селюки, те кто на западенщине набрались евроблях, а не прямо с польши пригнали, брали на западенщине их по цене от 2000 до 3000 долляров

дорого!

вон у нас порш панамера можно купить за 150 000 гривен

Специалист-бухгалтер первой категории Пархомовского сельсовета Светлана Мищенко задекларировала автомобиль Porshe Panamera
Мищенко указала, что ее муж приобрел автомобиль за 148 тысяч гривен.
 
В Киеве у ТРЦ Dream Town пьяный водитель Honda на «евробляхах» разбил 7 машин и уснул

В воскресенье, 29 июля, пьяный водитель Honda Accord на «евробляхах» устроил массовую аварию у торгово-развлекательного центра Dream Town. У мужчины было 2.92 промилле алкоголя в крови.

 
До речі, самі цікаві мотори розроблені та пішли у серію як раз в період з 89 по 99 рік. Це реально круті нормально зроблені двигуни, які ходять по лімону. Нинішні сучасні автівки - пластиліновий шлак, котрий реально дуже сильно б'є по карману і екології.
Золотий вік нормальних двигунів та автівок пішов разом з вільним інтернетом. Впевнений, що про ці чудові часи будуть писати у книжках романтики і історікі.

Буда б моя воля, я би взагалі заборонив ввіз новітнього шлака, у тому числі електричного. На потрібен біодизель і етанол. На базі нормальних двигунів накшталт 1kz-te, 2uz-fe, та інших. Було б непогано викупити тіж патенти у японців разом з лініями, випускати нормальні автівки та робити біодизель с етанолом на заправку. Тільки трішки доробити, щоб блоки не з єбучого алюмінію, а щоб чавун, та таке інше. І назавжди забути про одноразовий дуже брудний калл у вигляді євро5 та електричних батарей.
 
Золотий вік нормальних двигунів та автівок пішов разом з вільним інтернетом. Впевнений, що про ці чудові часи будуть писати у книжках романтики і історікі.
З початком 00х машини із чогось "стратегічного" перетворились на "тимчасове" а згодом і взагалі на гаджети перейде.

Згадай історію годинника. Теж саме.
Спочатку це витвір мистецтва. Потім річ що служить поколіннями. Потім доступна та красива річ без зайвого. Потім дешева штамповка. Потім кварц. А потім смарт годинник на базі комп'ютера.
 
З початком 00х машини із чогось "стратегічного" перетворились на "тимчасове" а згодом і взагалі на гаджети перейде.

Згадай історію годинника. Теж саме.
Спочатку це витвір мистецтва. Потім річ що служить поколіннями. Потім доступна та красива річ без зайвого. Потім дешева штамповка. Потім кварц. А потім смарт годинник на базі комп'ютера.

І все ж я залишаюся при своєму баченні. Особливо коли порівнюєш якість/вартість. Добрі речі цінуються завжди.
 
Что то ты не добавил про японский металл , инженеров и рабочих с "прямыми" руками.

наразі і японці не айс. Перш за все я кажу про проектування та конструкцію, коли вже робили нормально, але ще на збирали сметану на гівні. Зараз збирати сметану на гівні - загальний тренд. А гівно - коварна штука. Бо навіть якщо в бочку меда сунути ложку гівна, бочка меда перетворюється на бочку гівна. Особливо це стосується европейського А класу останніх 5 років. Нічого, окрім бренду нема. Гівно гівном чисто конструктивно. Хоч коробку, хоч двигун узяти, та що завгодно. А ці уєбіщні жужики з поміткой "еко", котрі розсипаються, та поки їх виготовлять - засирають екологію більше, ніж якісь паджеро за 20 років експлуатації. Всі ці евронорми - є лише маркетингом та намаганням нагнути покупців і нормальних меньш хитровиїбаних виробників. Нечесна конкуренція через адмінистративне лобі всякої тупої херні.
 
Сучасні машини стали значно безпечніші.
Це беззаперечний плюс.
Двигуни внутрішнього згоряння вже вмирають. На жаль. Псевдо екологія - головний руйнівник.
Майбутнє за електромоторами. Воно і на краще, бо вже сьогодні більшість з людей втратили хист до духу автомобіля. Таким людям буде краще. А машини з ДВЗ будуть для поціновувачів :клас:
 
Сучасні машини стали значно безпечніші.
це міф, якщо порівнювати автівки одного й того ж виробника за останні чверть століття. Тому що норми безпеки розраховуються на чисто лабораторні певні параметри у 50 км/год. Коли ми кажемо за більші зустрічні скорості - там аналогічний піздець. Все що автівки після 2001 року дають власнику - це машина в повний хлам від невдалого паркування, коли на сусідній машині 95 року навіть бампер не поцарапаний. Ні, я погоджуюсь, що в загалом вони більш продумані та прораховані стосовно безпеки, але це не на стільки важливо. Безпека на сам перед залежить від маси автіки. Фізику не обдуришь. А зараз тренд на всіляки табуретки. Скільки б там подушок не було, а вона все одно гірше на багато за паджеро 95 року стосовно безпеки
 
Коли ми кажемо за більші зустрічні скорості - там аналогічний піздець.
Зустрічні швидкості не складаються:)

Основна причина в тому що краш тести розбивають машину на ~50км\год об предмет що не поглинає енергію.
При зустрічному зіткненні обидва авто поглинають енергію одне одного. Тому 50км\год в стіну це одне, 50+50 одне в одного - це друге, а 100 в стіну - це вже зовсім третє.

 
дивно сталкувати та порівнювати кросовер на 2.5 тонни з малолітражкою на 900кг, чи автівкою 50х років по безпечності. Я за безпечність, свісно.

Але у данному випадку я кажу про якість, надійність.
 
Назад
Зверху Знизу