Google запустив сервіс, який вимірює рівень тролінгу в коментарях

  • Автор теми Arkktur
  • Дата створення

Arkktur

A
Google запустив сервіс, який вимірює рівень тролінгу в коментарях

Дуже цікаво, що ж це буде на ХФ??? :D:D:D

Дочірній підрозділ Alphabet під назвою Jigsaw дав користувачам доступ до API сервісу Perspective, який вимірює рівень тролінгу в коментарях
Про це пише AIN.UA.

Цей сервіс працює на основі машинного навчання, він призначений для аналізу тексту коментарів: чи міститься в них образи, тролінг тощо.

Його вже тестувала адміністрація "Вікіпедії", редакції Guardian, The Economist і The New York Times. На "Вікіпедії" його використовують до сих пір, щоб знаходити редакторів-волонтерів, які погано поводяться.

Демо-версію сервісу може випробувати в онлайні будь-який користувач. Досить просто ввести в поле текст коментаря - кілька слів або пропозицію, і Perspective заміряє рівень його токсичності.

Якщо цей рівень становитиме 80% і більше, є немаленький шанс, що ваш коментар, з'явившись в онлайні, образить інших користувачів.

Сервіс все ще знаходиться в розробці, тому не здатний з граничною точністю знаходити тролів. Тому адміністрація просить користувачів залишати фідбек, щоб сервіс міг вчитися на своїх помилках.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Підтримаеємо??
 
А как гугля будет реагировать на тему про гараж?
 
Любитель логики в правильной дискуссии
Да, любитель и знаток основ логики и булевой алгебры.
А ты кто? Детектор нищебродов?
Гугол тебя вычислит и накажет.

А вот пробуй, тестируй!!
А как? "Сервіс все ще знаходиться в розробці, тому не здатний з граничною точністю знаходити тролів. Тому адміністрація просить користувачів залишати фідбек, щоб сервіс міг вчитися на своїх помилках."
 

А как?
"Сервіс все ще знаходиться в розробці, тому не здатний з граничною точністю знаходити тролів. Тому адміністрація просить користувачів залишати фідбек, щоб сервіс міг вчитися на своїх помилках."

Здесь ты прав, ссылки пока нет.
Но я надеюсь на помощь общественности ..:)
 
Не актуально. У нас зрадомер в тренде. А троллей и так видно. Все порохоботы - тролли.

А чем ты от них отличаешься, кроме цвета штанов?

И явно более низким уровнем IQ.. Т.е. может ты дурачком прикидываешься, но кто же здесь будет разбираться..:)
 
Но я надеюсь на помощь общественности ..
Ты, я вижу, тоже нищеброд как и я...
Все рассчитываешь на помощь..
"Европа нам поможет!" (с)

ПС ИИ еще жалко выглядит, даже тест Тьюринга не проходит, виртуальные собеседники тупые.
Так что даже Великому Гуглу не по зубам нас, троллей, ловить.
 
Вот оно!!!!!!!!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Демо-версию сервиса может опробовать в онлайне любой пользователь. Достаточно просто ввести в поле текст комментария — несколько слов или предложение, и Perspective замерит уровень его токсичности. Если этот уровень составит 80% и более, есть немаленький шанс, что ваш комментарий, появившись в онлайне, обидит других пользователей.
 
Правительство сука блядь твари ебаные, подавитесь своей коммуналку, хуй Шо я вам платить буду.
Проверь сам - там региться надо. Вот перевод твоих злобных слов
"Government bitch whore fucking creatures choke on their communal, dick Shaw I'll pay you"
 
Дуже цікаво, що ж це буде на ХФ??? :D:D:D



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Підтримаеємо??

Если будут испытывать на хф, то задымится и сломается нах.:D
 
Купит. Гугля, сука, богатая, но тупая.
Скупит все гаражи и заткнется.
гугл оценил твоё изречение на 28% токсичности :D
YQjFf7P8T6ZKuumAIO-Db88uH_NiNler87xgalOQNXybsmKhyay5U_qgBAacoUFH7d04bz22lf0aNBn-xxWgkw%3D%3D
 
Назад
Зверху Знизу