"Країна у небезпеці". Секретна доповідна міністра фінансів на ім'я Тимошенко

  • Автор теми JZ
  • Дата створення

JZ

Статус: Offline
Реєстрація: 26.11.2008
Повідом.: 1385
"Країна у небезпеці". Секретна доповідна міністра фінансів на ім'я Тимошенко

"Країна у небезпеці". Секретна доповідна міністра фінансів на ім'я Тимошенко

27.01.2009 16:30 _ Економічна правда

Тимошенко заборонила розповсюджувати та змусила відкликати листа Пинзеника до кабінету міністрів. Тому що аналітика та графіки у ньому кажуть про одне - Україна потрапила в кризу, якої не було з далекого 1994 року.

До "Економічної правди" потрапив примірник листа на 24 сторінках.

Документ, датований 6 січня, підписаний міністром фінансів Віктором Пинзеником.

Це доповідна, підготовлена міністром на ім'я Юлії Тимошенко та своїх колег по уряду.

Аналітика та графіки кажуть про єдине - Україна потрапила в кризу, якої не було з далекого 1994 року.

"В Україні ситуація - найгірша в світі"...

"Третина промисловості України зникла!"

"Ми увійшли у надзвичайно серйозну та глибоку кризу"...


"-14% ВВП за листопад 2008 року - ось реальна база нашого відліку, нашого стану економіки"...


"Прогноз, на якому наполягав Мінфін раніше, -5% ВВП за 2009 рік, зараз уже є занадто оптимістичним. Таких темпів досягнути неможливо"...


"Все більше життєво необхідних систем України балансують на грані можливого"...


"З чого платити пенсії, звідки візьмуться кошти на зарплати бюджетникам з місцевих бюджетів?"


"Країнам з такими проблемами дефіциту бюджету та обсягом позик грошей не позичають"...


"Без джерел фінансування залишаються: енергоносії та комунальні платежі у всіх бюджетних сферах, медикаменти, харчування, обслуговування боргу (а це зрозуміла загроза), наука та інше"...


"Це параліч інститутів влади"...

Ось лише деякі тези, розкриті у листі. Тобто, на думку Пинзеника, загроза тотального краху всієї української економіки є дуже реальною.

Але, за даними "Економічної правди", прем'єр Юлія Тимошенко повернула міністру його доповідну і заборонила поширювати її серед членів уряду. Після цього, за інформацією джерел, головний фінансист країни зустрічався з президентом, де попередив його про свої економічні прогнози.

Згодом, попередження Пинзеника вже стають реальністю. Бюджет дійсно недоотримає гроші, і взяти їх немає де.

Тому "Економічна правда" оприлюднює кожну сторінку документу. Без перебільшення, саме він сьогодні є найбільшою таємницею уряду.

Можливо, причини, наведені у листі, є основною причиною конфліктів навколо Національного банку та газу.

За інформацією "Економічної правди", Віктор Пинзеник входить до пакету на звільнення з уряду Юлії Тимошенко. Єдине, що стримувало прем'єра останні місяці - на Пинзеника орієнтується 10-15 депутатів БЮТ, і компенсувати ці голоси немає де.

там есть что посмотреть...особенно тем кто с пеной у рта доказывает отсутсвие финансово-экономического кризиса на Украине:

Посилання видалено

Посилання видалено
 
"Країна у небезпеці". Секретна доповідна міністра фінансів на ім'я Тимошенко


там есть что посмотреть...особенно тем кто с пеной у рта доказывает отсутсвие финансово-экономического кризиса на Украине:

Посилання видалено

Посилання видалено

Да есть кризис! Как же ему не быть?! Но хоронить нас не нужно. Не дождетесь, господа. Только после вас.
 
Изя как здоровье?
-не дождетесь!


чяи не новость. как будто все и так не в курсе что мы в жопе. нафиг нагнетать обстановку?
 
блин, чуть не пропустил тему для флуда :D :D :D
 
Ещё один "совершенно секретный" документ, который "совершенно случайно" попал в редакцию газеты, которая совершенно не страшась гнева премьера (ну а как жеж.. свобода слова!) весь этот секретный документ и напечатала на радость благодарных читателей :D

Шы-Цы, ты мельчаешь.. опуститься до такой примитивщины- это уже позор.

А такой "секретный документ" любой забулдыга тебе за бутылку в пять минут нарисует.. Сейчас на говно спрос большой.. кто красивее кучу наложит, тот и победитель..
Вот ты у нас рекорсмен.. что ни тема- зловонная кучка.. что ни пост- сероводородец...

Никто не говорит, что кризиса нет.. Его видно невооруженным глазом.. Просто одни к кризису приспосабливаются и живут дальше, а другие начинают паниковать и метаться..
И чем больше вот таких "секретных документов", тем больше мечущихся..

Ну и кто ты после этого?
 
да мне наплевать на слово секретный/несекретный -я пытался заставить вас обратить внимание лишь на цифры (тем более что почти половина тех цифр уже проходила в украинских СМИ в последние несколько недель)....конечно же если вы имеете хотябы базовое знание экономики и способны их понимать....

....можете для наглядности их сравнить с цифрами американской депрессии 30х:

Paul Krugman
December 25, 2008, 2:18 pm

The second Great Depression has arrived …in Ukraine.

Посилання видалено

или с цифрами кризиса 90х....для того чтобы понять какая экономическая Ж*опа надвигается на Украину...


P.S.....вместо анализа цифр как обычно всё свелось к свидомому лаю....
 
А я давно вам всем говорил об этом же! Но мои доказательства никто не слушал!
А я вам более скажу - я не сторонник пинзеника и считаю что даже то что он написал - там многое упущено. Ну то ладно. Вот и подумайте теперь о том какова реальная цена доллара сейчас. ;-)
 
Кризис, кризис.. вот у человека кризис:
 

Вкладення

  • 00010wbd.jpg
    00010wbd.jpg
    129.4 КБ · Перегляди: 83
А сабж - фэйк, причем корявый.
 
Цифры или авторство Пинзеника фейк? Нострадамусы форумные.
Дело в том, что цифры я эти уже видел, в "секретном" докладе Ющенко.
 
Міністр фінансів Віктор Пинзеник спростовує факт написання "таємної доповідної записки" до Кабінету міністрів щодо безпрецедентної кризової ситуації в Україні.

Про це йдеться в заяві Пинзеника, розповсюдженій в середу вранці прес-службою уряду.



"Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок уряду", - заявив, згідно із повідомленням, Пинзеник.

"Факт вчорашньої публікації в деяких ЗМІ "таємного докладу" я розцінюю як сфальсифіковану провокацію", - додав міністр.

Прес-служби Міністерства фінансів та Кабінету міністрів просять засоби масової інформації "зняти" матеріали стосовно "секретної доповідної" та утриматися від "провокаційних публікацій" на цю тему.
 
Міністр фінансів Віктор Пинзеник спростовує факт написання "таємної доповідної записки" до Кабінету міністрів щодо безпрецедентної кризової ситуації в Україні.

Про це йдеться в заяві Пинзеника, розповсюдженій в середу вранці прес-службою уряду.



"Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок уряду", - заявив, згідно із повідомленням, Пинзеник.

"Факт вчорашньої публікації в деяких ЗМІ "таємного докладу" я розцінюю як сфальсифіковану провокацію", - додав міністр.

Прес-служби Міністерства фінансів та Кабінету міністрів просять засоби масової інформації "зняти" матеріали стосовно "секретної доповідної" та утриматися від "провокаційних публікацій" на цю тему.

дело не в секретности...конечно же Пинзеник будет сейчас выкручиваться и оправдываться....но реальность такова что половина этих цифр уже и раньше проскакивала в украинских/российских/международных СМИ, правда не все вместе (как в данном случае) а поотдельности...так что в этих цифрах сомневаться не приходится-как там видно-они по многим показателям покрывают только лишь на конец ноября 2008...ситуация с декабрём будет ещё хуже...а про 2009 я вообще молчу
 
джей зи
скока тебе платят?
 
джей зи
скока тебе платят?

1) а к чему это? вроде как офтоп

2) достаточно...пока на жизнь (для меня и моей семьи) и на моргидж хватает...
Добавлено через 53 секунды
А если не будет - значит правительство выкручиваясь и оправдываясь фальсифицирует статистику, ага? ))

скорее всего будет
 
а что собственно удивительного в этом докладе?
никто не верит в кризис или в способность Пинзеныка здраво оценить ситуацию и нарисовать будущие перспективы исходя из нее?
если кто помнит кстати он уговаривал госпожу не принимать бюджет в конце прошлого года и переработать его, поэтому если даже это и выдумка то она недалека от истины.
 
Назад
Зверху Знизу