Гім України

Перша стрічка національного гімну України є:

  • Ще не вмерла в України ні слава, ні воля,

    Голосів: 31 20.4%
  • Ще не вмерла в України і слава, і воля,

    Голосів: 5 3.3%
  • Ще не вмерла України і слава, і воля,

    Голосів: 17 11.2%
  • Ще не вмерла України ні слава, ні воля,

    Голосів: 69 45.4%
  • Інша

    Голосів: 16 10.5%
  • Не знаю

    Голосів: 14 9.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    152
Статус: Offline
Реєстрація: 29.10.2006
Повідом.: 788
Гімн України

Мабуть кожна людина чула, знає національний гімн України - але мене цікавить хто як пам'ятає першу стрічку... Отже голосуємо (підглядати кудись заборонено :) )
 
Останнє редагування:
ну название топика уже улыбает :)
 
Я, конечно, рожден в СССР.
Давал присягу Союзу.
И нынешнее государственное образование, на территории которого находится мой родной город, особых патриотических чувств у меня не вызывает. Тем не менее, поскольку у меня в паспорте прописано некоторое гражданство, то уж первую строку национального гимна я знаю. Собственно, как и все остальные.
Версий этого гимна несколько. Но законодательно закреплена лишь одна.
Притом лишь первые 6 строк. Остальное "государственным гимном" не является.
 
Я, конечно, рожден в СССР.
Давал присягу Союзу.
И нынешнее государственное образование, на территории которого находится мой родной город, особых патриотических чувств у меня не вызывает. Тем не менее, поскольку у меня в паспорте прописано некоторое гражданство, то уж первую строку национального гимна я знаю. Собственно, как и все остальные.
Версий этого гимна несколько. Но законодательно закреплена лишь одна.
Притом лишь первые 6 строк. Остальное "государственным гимном" не является.
+1 здається я знаю хто дав поки що єдину правильну відповідь :)
 
Ще не вмерла України, і слава, і воля.
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
 
А с каких пор "строчка"(рус)="стрiчка"(укр). Почему-то всегда считал, что "стрiчка" - это "ленточка". Наверное плохо знаю укр.яз. По теме - думаю 4 вар., хотя это и не столь важно, главное какие чувства вызывает у человека гимн его страны, а не то, точно ли он знает, стоит ли там "i" или "нi", напр.
 
Це був фокус!!! :-) Я проголосував за перший варіант, не вчитавшись. Звісно, перший рядок має бути "Ще не вмерла України ні слава, ні воля".

ЗІ До речі так, рос. "строчка" українською "рядок".
 
А с каких пор "строчка"(рус)="стрiчка"(укр). Почему-то всегда считал, что "стрiчка" - это "ленточка". Наверное плохо знаю укр.яз. По теме - думаю 4 вар., хотя это и не столь важно, главное какие чувства вызывает у человека гимн его страны, а не то, точно ли он знает, стоит ли там "i" или "нi", напр.
саме так - спасибі за зауваження
 
Це був фокус!!! :-) Я проголосував за перший варіант, не вчитавшись. Звісно, перший рядок має бути "Ще не вмерла України ні слава, ні воля".

ЗІ До речі так, рос. "строчка" українською "рядок".

Irish вже написала правильний варіант...

От тепер те що мене більш цікавить - чому написано саме так?
Багато чув що люди співають "в Україні ні слава, ні воля" - здається так більш природньо...
 
я бы это "ще нэ вмэрла..." гимном не назвал....упаднический стиль...на похоронах только так играют.

Зато "Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь" - мощща! :D Особенно слово "навеки". :іржач:
 
Ще не вмерли України ні слава, ні воля.
 
1 - Ще не вмерла в України ні слава, ні воля,
4 - Ще не вмерла України ні слава, ні воля,

ааааа буква "В", вот в чём разница
 
Мабуть кожна людина чула, знає національний гімн України - але мене цікавить хто як пам'ятає першу стрічку... Отже голосуємо (підглядати кудись заборонено :) )

Данный гимн вообще не интересует...Да и начинается как-то печально.Судя по первой строчке когда-нибудь украине все-же придет пипец....
З.Ы. Надо менять на оптимистичный.
 
Ще не вмерла в України ні слава, ні воля,
Не вмерла, но душок уже пошел...
 
запанувати на своий сторонци мешают оказывается враги, хм...
 
Назад
Зверху Знизу