посоветуйте софт для записи заметок

Статус: Offline
Реєстрація: 03.08.2010
Повідом.: 180
посоветуйте софт для записи заметок

Здравствуйте, приобрел Samsung Galaxy Ace Duos (S6802), для работы необходимо приложение для записи голосовых заметок и конвертации их в текстовый формат, желательно с большим объемом текста за раз. В гугле находил, но там объем записи слишком мал, можете ли вы что нибудь посоветовать? заранее спасибо!
 
Здравствуйте, приобрел Samsung Galaxy Ace Duos (S6802), для работы необходимо приложение для записи голосовых заметок и конвертации их в текстовый формат, желательно с большим объемом текста за раз. В гугле находил, но там объем записи слишком мал, можете ли вы что нибудь посоветовать? заранее спасибо!
1. Обновити прошивку телефону до Android 4.0
2. Налаштувати собі 3g інтернет (або WiFi) - GPRS занадто повільний для розпізнавання голосу
3. Скачати з маркету Go Keyboard
4. Скачати з маркету будь-яку программу для запису текстових нотаток і диктувати нотатки голосом
5. PROFIT!

Можливо, пункт 1 необов'язковий - але не знаю напевне, не маю під рукою девайсу з Android 2.3 та нижче. Але здається, що диктовка голосом з'явилась саме в 4.0.
 
дякую, зараз перевірю, але чи не могли б ви вказати напевно, які програми підійшли би мені. Саме для цього я і створив цю тему.
 
Якщо з синхронізацією, то найпопулярніший варіант - Evernote. Ну або його клон - SpringPad.

У обох сервісів є веб-версія, тому набравши нотатку з телефону, можна потім повернутися до неї на комп'ютері.
 
Назад
Зверху Знизу