Упразднить пост президента?

упразднить?

  • Да.

    Голосів: 49 65.3%
  • Нет.

    Голосів: 26 34.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    75
Как же не сдал, если даже задаток в 3 млрд. успел получить?
Да и я же про это. Америка 5 миллиардов не пожалела грантоедам, а Рашка всего 3 ярда дала государству в кредит - и это "братский народ"!? Не братья они нам.
Брат познается по траншам МВФ.
 
троллям на заметку, я не работаю троллем и не кормлю троллей. Не надо мне гадости писать в личку. Самому глупому из троллей: не спровоцируете на кормежку, голодайте, даже если не за что купить еду - ваши личные проблемы, меняйте работу на нормальную, а не просиживайте штаны тунеядец, понимаю, что голова ваша пуста. Просто не удержалась высказаться в отношение депутатов, уж очень много у них вилл, а у их детей иномарок и прочего. В это же время пенсионеры, которым за 80, едва концы с концами сводят. Я не пишу много постов в одной теме, так что зря стараетесь сделать из меня донора и набить брюхо.
 
или это:
blond_01.jpg
 
Ты не прав. Погугли.
....
Кошови́й отама́н (кошовий) — виборна службова особа в Запорозькій Січі (XVI–XVIII ст.), яка зосереджувала у своїх руках найвищу військову, адміністративну і судову владу, очолював Кіш Запорізької Січі.
 
При Зеке вопрос оккупации вообще не стоял.

Але проводилась повзуча окупація...
Брались кредити у Росії, будувались церкви Московського пархату, як провідника нацистської ідеології Русского міра, валилась економіка, русскіє вик3уповували підприємства і або вивозили на Росію, або доводились до банкруцтва... За всіма ознаками за такою динамікою подій в 2015 Україна б оголосила дефолт по боргам, криза невиплат зарплат і пенсій і тут прийшов би "спасітєль" у вигляді нацистської Росії.
Майдан не дав це зробити.
А чому не окупували в 2014 році? Тому, що не готові були ні на Росії, ні проросійські сили в Україні. Тому маємо те, що маємо.
 
Да и я же про это. Америка 5 миллиардов не пожалела грантоедам, а Рашка всего 3 ярда дала государству в кредит - и это "братский народ"!? Не братья они нам.
Брат познается по траншам МВФ.

5 мільярдів це за 20 років...
І пішли вони на запровадження бухгалтерський стандартів, розробку сучасних законів...
А русскіє ублюдки просто купували зека.

На кого твої пости розраховані?
Ти ж сам все це знаєш...

До речі, на русскіх ублюдків за 20 років витратили 40 мільярдів...
 
Назад
Зверху Знизу