Кличко одержал победу!

Молодец Кличко! Оба хорошо подготовились, и негр неплох, но рад что Кличко - победил. Негров-боксёров много, а славян - мало. Но зато они лучшие!
 
долго еще Каличку будут подсовывать дистрофанов?

это мы уже слышали... ты лучше обвини Кличко в фашизме, вон он с какой радостью избивает негров....

65eb4b5bae11.jpg

0318ee442b96.jpg

1c8ade52fcdf.jpg
 
ДАЖЕ ШКОЛЬНИКИ ЕГО ПРЕДУПРЕЖДАЛИ :D
Гомес: Пробач мені, донька. Твого батька побив справжній велетень
Кубинець Хуан Карлос Гомес після поразки від Віталія Кличка у поєдинку, що проходив у німецькому Штутгарті, визнав закономірність перемоги українця і попросив вибачення у своєї доньки.

"Я зробив усе можливе. Віталій прагнув нокаутувати мене в першому раунді, але в нього це не вийшло. Але він великий чемпіон і провів відмінний бій. Сьогодні я розраховував, що вистою всі 12 раундів. Але, на жаль, не вийшло. Проте, я придбав безцінний досвід. Я люблю бокс і, якщо Віталій захоче знову зустрітися з мною, не відмовлюся.

Пробач мене, донька! Однокласники, особливо хлопчики, говорили дочці, що Віталій поб'є мене. Я ж обіцяв їй, що такого не станеться, але не стримав слово. Але моя дівчинка уже велика, їй одинадцять років, і сподіваюся, вона зрозуміє. Адже її батька побив справжній велетень", - цитує Гомеса
Кличко: Надалі хочу битися лише з Валуєвим

Українець Віталій Кличко, що захистив титул чемпіона світу за версією WBC у бої проти кубинця Хуана Карлоса Гомеса, після двобою віддав належне своєму супернику.

"Гомес - боксер світового рівня, і він довів це сьогодні, - наводить слова старшого з братів Кличко AFP.

"Саме тому я радий, що мені вдалося перемогти такого суперника технічним нокаутом."

Віталій Кличко знову підкреслив, що його найближчою метою є бій проти росіянина Ніколая Валуєва.

"Валуєв володіє єдиним поясом у надважкій вазі (за версією WBA - Sportbox.ru), що не належить нашій родині, тому далі я хочу битися з ним, - сказав український чемпіон.
=========================

.......:rolleyes:
 
Останнє редагування:
Надеюсь увидеть когда-нибудь матч-реванш Кличко - Льюис.
Было бы интересно взглянуть
 
Надеюсь увидеть когда-нибудь матч-реванш Кличко - Льюис.
Было бы интересно взглянуть

Я думаю такой бой вполне реальный, посмотрите на Холифилда, уже ш давно ушел и спорта, но вернулся на один бой, а может и не один!!! Так что думаю и Льюис годика через 3 захочет на ринге побегать...:)
 
вот бы Льюис навалял ему! только кажись он старше.
 
Я думаю такой бой вполне реальный, посмотрите на Холифилда, уже ш давно ушел и спорта, но вернулся на один бой, а может и не один!!! Так что думаю и Льюис годика через 3 захочет на ринге побегать...:)
дело в сумме гонорара
вроде Льюис 50 млнн долларов хотел
 
Открываю сейчас главный - первая тема "Кличко одержал победу!" - мысль - ШО, опять? С кем в этот раз - с Черновецким? Потом вспомнила, что тема старая :)
 
Назад
Зверху Знизу