Українська мова має всюди звучати на повний голос - Президент на відкритті Форуму видавців у Львові

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Українська мова має всюди звучати на повний голос - Президент на відкритті Форуму видавців у Львові

19 вересня 2018 року - 15:03
Відео
Робоча поїздка Президента до Львівської області
19 вересня 2018 року - 15:04  

Президент Петро Порошенко зазначає, що українці вже перейшли рубікон і стали купувати нині більше українських книжок, ніж як колись – російськомовних. «Ми сьогодні в своїй державі будемо читати свої книжки на своїй мові», - сказав Президент, виступаючи на відкритті XXV Форуму видавців у Львові.
Глава держави зазначив, що для перемоги у боротьбі за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України нам потрібно зміцнювати засади нашої державності.
«Однією з засад нашої державності є українська мова. Перед нами стоїть важливе завдання - забезпечення розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та на всій території України, посилення її консолідуючої ролі в українському суспільстві, як засобу зміцнення державної єдності», - наголосив Петро Порошенко. Він підкреслив, що саме на це спрямований президентський Указ та цілий ряд підписаних ним законів.
«Але на цьому не можна зупинятись. Нам потрібне законодавче врегулювання всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної. Більше того, нам потрібна активна позиція суспільства, спрямована на розширення сфери функціонування і застосування української мови, реалізацію усіх без винятку положень мовного законодавства», - зазначив Глава держави.
«Чому так відбувається? Тому, що цього хоче український народ. Соціологічні дослідження засвідчують – ми любимо свою українську мову, ми хочемо її чути, нарешті. І дуже просто – ми хочемо нею говорити. Це стало драйвом, це стало модним», - сказав Петро Порошенко.
«Українська мова має всюди звучати на повний голос. І не лише всередині країни. Але найповніше вона розкриває свій потенціал, розвивається і формує своє майбутнє саме у друкованому слові», - підкреслив Президент.

 
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


:клас:
 
Петро Порошенко зазначає, що українці вже перейшли рубікон і стали купувати нині більше українських книжок
:іржач: Это говорит чмо, у которого дети Оксфорде учатся? Где понятие Украина на уровне нижней Вольты?
 
У меня русская челюсть,я не могу по украински говорить.Что мне делать?Где можно исправить челюсти?
 
Тебе не один хер? Чмо ты из за поребрика

Там за экаунтом этих оксиморон-олигофренов, кстати, вполне возможно, просто зэки сидят. Писать могут что угодно, так как оно итак уже опущено ниже плинтуса; ничего святого нет, кто у власти - им пох, так как похлебка от этого не изменится, а получить копейку от царя - ради этого эти оксимороны готовы мать родную продать, не то что Родину
 
Там за экаунтом этих оксиморон-олигофренов, кстати, вполне возможно, просто зэки сидят. Писать могут что угодно, так как оно итак уже опущено ниже плинтуса; ничего святого нет, кто у власти - им пох, так как похлебка от этого не изменится, а получить копейку от царя - ради этого эти оксимороны готовы мать родную продать, не то что Родину

Если ты не порохобот то ты ватник, агент хуйла и враг Украины!!
 
У меня русская челюсть,я не могу по украински говорить.Что мне делать?Где можно исправить челюсти?

Я вважаю шо то твої проблєми. Тут Україна.
Ти можеш виїхати наприклад в Нігерію, або в росію, бо то одне саме.
 
У вас уже если не порохобот то значит он ватник?
Ну не обязательно..Выделенные выше цитаты разве нормальная реакция на обычную,
рядовую новость? По этому- нет, не ватник.
Разнобой среди отребья действительно приличный: сепар, русскомирец, совок, кацапская гнида, москаль, гепоид, лубянская подстилка, путиноид, украинофоб и т.д. и т.п.
 
первый в мире комикс- "История святой Руси" гюстава доре неоднократно издавался на русском. В последний раз в 2012. Интересно, что скажут поклонники украинской книги, хоть одно издание на украинском было?
 
Вот как воровать у народа перестанут,так и заговорю на укрмовi
 
Абсолютно ничего не имею против книжек на укр. языке, но... Мне привычней читать на русском. А вообще сходите на книжную балку, так там ситуация вообще печальная. Книги мало кто покупает вообще не важно на каком языке. Люди сейчас или мало читают, или скачивают их с инета.

люди читают много, но в основном электронные книги и инфу с инета. Много читают, много обсуждают, на сегодняшний день делать выводы о читаемости народа по продажам бумажной литературы нет смысла.
 
украинский язык популяризируется путем засилия сми и прессы, а делать надо по-другому, надо поднимать экономику страны, чтобы люди гордились тем, что они живут в Украине, а если президент страны отправляет своих детей учиться в Англию, о чем мы вообще говорим. Лучше уж тогда учить английский и его популяризировать.
 
Назад
Зверху Знизу