Обновки

Съездили с семьей в Кутузовку на озеро и в лес погулять, раз в городе нельзя. Был неприятно удивлен мусором, состоянием сиж, беседок. Ну если вы денег за это берете - сделайте же нормальную инфраструктуру. Фу же.
 
Не зрозуміле мені питання.
Він і є смарт годинник :незнаю:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А чого тобі там не вистачає "смартового" ?

Это же неполноценное говно, больше фитнес трекер под видом часов.

Ассистента нет, на сообщения нельзя отвечать, голосовые сообщения слушать нельзя и т.д. Из того что быстро вспомнил.

В чем прелесть смарт часов это прекрасная работа в связке с телефоном с помощью норм ПО, но LiteOS к сожалению не але в этом.
 
Это же неполноценное говно, больше фитнес трекер под видом часов.

Ассистента нет, на сообщения нельзя отвечать, голосовые сообщения слушать нельзя и т.д. Из того что быстро вспомнил.

В чем прелесть смарт часов это прекрасная работа в связке с телефоном с помощью норм ПО, но LiteOS к сожалению не але в этом.

то есть не стильно, да?
 
Это же неполноценное говно, больше фитнес трекер под видом часов.

Ассистента нет, на сообщения нельзя отвечать, голосовые сообщения слушать нельзя и т.д. Из того что быстро вспомнил.

В чем прелесть смарт часов это прекрасная работа в связке с телефоном с помощью норм ПО, но LiteOS к сожалению не але в этом.

На дзвінки тут можна відповідати годинником.
Про повідомлення...напевно ти правий, не можна відповідати, але я не зможу уявити що може мене змусити відповідати на мессенджери смарт годинником :іржач:

Для мене смарт годинник повинен вміти:
- показувати від кого повідомлення
- приймати\відхиляти дзвінок
- мати красивий набір циферблатів

Все інше робити на смарт годиннику вкрй не зручно або не потрібно мені.

Я вже років 4 -5 користуюсь Asus ZenWatch першої геренації.
І замислився про заміну лише тому що хочу круглий циферблат та нові циферблати (на мій щось вже цікавого не роблять). Користуюсь лише наведеним вище (заміна циферблата, нотифікації переглядати, дзвінок відхиляти).

А навіщо тобі наприклад відповідати на текстові повідомлення годинником? Чому це не зробити телефоном який знаходить на відстані кількох десятків сантиметрів від годинника? Мені навіть не телефоні незручно текстуватись...а тут годинник :незнаю:

Ну і Валєра мод

Роз́умний год́инник (англ. Smartwatch) — комп'ютеризований наручний пристрій, який окрім вимірювання часу виконує додаткові функції: відтворення музики, прийом сповіщень та дзвінків з мобільного телефону, відстеження маршрутів, збір інформації з вбудованних та зовнішніх датчиків (наприклад, акселерометру, термометру) тощо[1].

Напевно у нас різна інтенсивність користування смартфоном, тому і різні очікування від смарт годинника.

Я взагалі хочу собі класичний годинник...декілька. Тільки не можу собі дозволити :)
 
але я не зможу уявити що може мене змусити відповідати на мессенджери смарт годинником :іржач:

как минимум отправить быстрый ответ:
- я перезвоню
- я занят
- и т.д.

Также быстро надиктовать текст или аудиосообщение, чтобы не доставать телефон из кармана. И таких кейсов десятки. Короче ты просто не пользовался нормальными смарт часами.

С таким успехом можно купить какой-то ми бенд за 700грн и не парится.
 
Короче ты просто не пользовался нормальными смарт часами.

С таким успехом можно купить какой-то ми бенд за 700грн и не парится.
Я взагалі не користуюсь наведеними кейсами навіть на смартфоні. В мене вкрай низька інтенсивність користування смартфоном. А смарт годинник я купив як аксессуар красивий.
Дзвінки я приймаю у зручний для мене час, якщо не зручно то збиваю і передзвонюю коли зручно.
Текстові повідомлення читаю та відповідаю теж коли мені зручно.

Мібенд не можна. Бо аксессуар має бути якісним і з AMOLED дисплеем та гарними циферблатами.

У різних користувачів різні вимоги.
А то ми прийдемо до того що машина може бути лише повнопривідний позашляховик з фізичними блокіровками, бо навіщо потрібна машина що буксує вивільнившимся колесом та неспромоня заїзхати на бардюр ))))

І взагалі я сам чітко розумію що мені потрібно :) А поради питав Торк. То краще йому порядь кращий годинник за 100 баксів :D
 
А поради питав Торк. То краще йому порядь кращий годинник за 100 баксів

так в том то и беда, что нет аналогов samsung и apple, остальное все кастрированное:незнаю:

П. С. Еще вспомнил отсутствие NFC.
 
у амазфит жтс есть в версии CN. и это всего за 100+ баксов

Спасибо не надо, они даже как фитнес трекер себя не оправдывают, т.к. безбожно врут по пульсу, шагомеру и т.д.

П. С. Кстати вопрос работает ли оно адекватно с гугл пей?
 
Назад
Зверху Знизу