Харьков Форум Реклама на Харьков форуме
Важная информация

Харьков Форум > Черный и белый список Харькова > White list

Старый 20.11.2019, 19:05   #1861
twix_ua

Из: Ukraine

Получил у них права почти 8 лет назад,не знаю нахрена я захожу сюда читать комменты

Старый 3.12.2019, 08:50   #1862
Наталья водитель

Есть там такой инструктор Вовк Иван Петрович, который пристает к ученицам, предлагает им прийти на ночное вождение, приглашает на шашлыки, придумывает закодированные переписки. Мой муж заплатил за то,чтобы я получила права, а тут такой инструктор! Требование к руководству - обратить внимание и принять меры!

Вверх
Старый 7.12.2019, 10:46   #1863
Інна_Х

Навчалась в школі вересень-жовтень 2019 року на Чичибабіна. Загалом, враження про школу лишились хороші. Лектор цікаво і легко подавав інформацію, була можливість змінити інструктора. Єдине, що не сподобалось - в школі дарували книжечку ПДР російською мовою, що я вважаю супер нелогічним. Адже іспит в ДАІ державною мовою

Два перші практичні заняття пройшли з Вадимом Миколайовичем, решта (8 занять) з Іваном Петровичем. Обидва інструктори спокійно і зрозуміло пояснювали, повторювали, допомагали. У ІП брала ще два додаткових заняття перед іспитом в ДАІ. Здала сама з першого разу, за що дуже вдячна Івану Петровичу.

Вверх
Старый 20.01.2020, 12:50   #1864
Pray89

Подскажите пожалуйста кто знает: предстоит на днях сдавать экзамен в ГАИ и назрел такой вопрос - Можно ли крутить руль на месте при сдаче практики? а то инструкторы разное говорят - кто говорит что можно,кто говорит что инспектор в ГАИ считает за ошибку. Сдавать планирую сам. заранее спасибо

Вверх
Старый 20.01.2020, 13:30   #1865
TUR128

а как вы сманеврируете запарковавшись не поворачивая руль?

Вверх
Старый 20.01.2020, 13:38   #1866
Pray89

Я тоже это понимаю. Но инструкторы в автошколе настаивают на том что это считают за ошибку при сдаче в ГАИ. Возможно они специально это говорят я не знаю.

Вверх
Старый 21.01.2020, 07:37   #1867
petrovka38

Цитата:
Сообщение от Pray89
Можно ли крутить руль на месте
Если нужно то можно .
Цитата:
Сообщение от Pray89
инспектор в ГАИ считает за ошибку
Бред сивой кобылы . Если с технической (конструкции авто) еще можно развести спор , хотя и смутно понимаю о чем , то гайцу монопенесуально крутил ты его стоя , целясь задом в дирку , или лихо вывернул на ходу . Цель выполнить маневр .
А вот не пристегнулся , не включил поворотник ( да . на площадке !) и тому подобные мелочи , действительно считают за ошибки .
А вот когда начнете ездить на своем авто , вот тогда годика через пол, может раньше , вы начнете крутить руль только в движении . И то не факт

Старый 21.01.2020, 15:02   #1868
Pray89

Цитата:
Сообщение от petrovka38
Если нужно то можно .

Бред сивой кобылы . Если с технической (конструкции авто) еще можно развести спор , хотя и смутно понимаю о чем , то гайцу монопенесуально крутил ты его стоя , целясь задом в дирку , или лихо вывернул на ходу . Цель выполнить маневр .
А вот не пристегнулся , не включил поворотник ( да . на площадке !) и тому подобные мелочи , действительно считают за ошибки .
А вот когда начнете ездить на своем авто , вот тогда годика через пол, может раньше , вы начнете крутить руль только в движении . И то не факт
Сдал сегодня и теорию и вождение. Руль крутить на месте нельзя - считают за ошибку, только в движение можно крутить или одновременно с движением,но не на месте. Школу эту рекомендую - теорию хорошо объясняют. Вождение к кому попадешь,лично мне больше всех понравился Петр Васильевич. Всем спасибо за ответы

Вверх
Старый 21.01.2020, 16:22   #1869
petrovka38

Цитата:
Сообщение от Pray89
Руль крутить на месте нельзя - считают за ошибку
Бред какой-то .

Цитата:
Сообщение от Pray89
Сдал сегодня и теорию и вождение
Поздравляю

Старый 11.02.2020, 13:00   #1870
Anastasi_YA

Цитата:
Сообщение от Pray89
Сдал сегодня и теорию и вождение. Руль крутить на месте нельзя - считают за ошибку, только в движение можно крутить или одновременно с движением,но не на месте. Школу эту рекомендую - теорию хорошо объясняют. Вождение к кому попадешь,лично мне больше всех понравился Петр Васильевич. Всем спасибо за ответы
Петр Васильевич классный

Старый 1.09.2020, 20:36   #1871
jack.sun

Додам свіжої інформації, якщо хтось раптово нагуглить цю школу, як два місяці тому нагуглив я.
Пішов у цю школу тому, що з усіх автошкіл поруч найближчий набір був саме у "Зеленій хвилі", а мені треба було "на вчора", бо я вже домовлявся про купівлю авто.
Навчався на Героїв Праці, АКПП(це, за словами директора, був останній набір на автомат), 4700 грн.
Попри норми/вимоги, практичних занять було лише 20 годин (академічних годин - тобто 10 практичних уроків по 1,5 години).

Теорія

Теорію вів Микола Володимирович, молодий чоловік, котрий нерідко помилявся (але зазвичай вчасно виправлявся), плутався і взагалі вів лекцію досить не методично. Відчувається відсутність викладацького досвіду. Але викладач намагається донести інформацію до аудиторії, охоче відповідає на питання як під час лекції, так і після. Претензій у мене до нього не має.

Дуже цікава була лекція по медицині, вів схожий на Жванецького дядько, практикующий лікар та викладач. Було цікаво, весело і все по ділу. Сподіваюсь, що ці знання ніколи не стануть у пригоді.

Взагалі, йдучи в автошколу, будь-яку, треба заздалегідь розуміти, що теорію доведеться вчити вдома, лекції в автошколі дадуть максимум 20-30% від необхідного мінімуму знань. На початок курсів я вже перечитав правила вже разів 5. І продовжував час від часу перечитувати на всьому протязі навчання. Додаток "водій.юа" у допомогу

Практика:

Перших два зайняття були з Денисом Миколайовичем. Запитав, чи маю якийсь досвід. Досвід якийсь я мав - катався по напівпокинутим селам, заміським дорогам, де ні розмітки, ні знаків, нікого, окрім ховрашків та польових мишей. У перший день сам виїхав з паркінгу (під школою) і відразу у місто. Денис зрозуміло пояснює, не кричить, не вихоплює руль, допомагає де треба. Згодом, коли практика скінчилася я взяв два додаткових заняття з ним (заняття = 1,5 години = 400грн)
Інші 8 занять я катав з Александром Вікторовичем, котрий викладає кермування з тих пір, як закінчив армію, а це було, як я зрозумів, років 30-40 тому.
Пояснює норм, але часто не сам принцип, а вказує "ориєнтири". Останні 3 заняття ми приїжджали на "площадку" (це окрема історія, майданчик виглядає так, неначе там вчаться водити не автівки, а важку бронетехніку), Александр Вікторович виходив покурити і курив, поки не наставав час їхати "на базу". Це я про те, що виконувати "розворот у вузькому просторі", "паралельну парковку" і "гараж" на цьому конкретному майданчику він навчить виконувати легко, а от повторити це все у реальних умовах, без "орієнтирів" зможе не кожен.

Взагалі, задача автошколи - навчити вас здати екзамен, тому після отримання прав - обов'язково доведеться кататися з кимось із друзів/рідних з досвідом кермування, або, краще, взяти додаткові заняття у інструкторів з цієї чи іншої школи.

Іспити:

Їх ще не було. Попередньо - після 10.09. спит буде розбитий на 3 частини: теорія, "площадка", місто. При цьому, між теорією і майданчиком може пройти декілька тижнів часу. Подейкують, що і майданчик з містом доведеться проходити не в один день. Справа у карантині, а запису до електронної черги у сервіс-центр на Шевченка 62 немає взагалі. Поки що, я не знаю, як це все буде відбуватися, напевно - будемо записуватися у телефонному режимі.

Ні директор, ні інструктори не залякували і "порєшать" не пропонували, бо з середини серпня ввели нові правила - відеофіксація іспитів. Мене відразу попередили - готуйся здавати самотужки.

P.S.:Після іспитів відпишуся про результат, та поділюся враженнями.

Вверх
Старый 13.10.2020, 13:49   #1872
Lesi83

Здравствуйте, кто может поделиться опытом сдачи экзамена В ГАИ в связи с карантином. Есть ли возможность "подстраховки", как все проходит?

Вверх
Старый 13.10.2020, 14:26   #1873
jack.sun

Цитата:
Сообщение от Lesi83
Здравствуйте, кто может поделиться опытом сдачи экзамена В ГАИ в связи с карантином. Есть ли возможность "подстраховки", как все проходит?
Поділюсь я. Заодно й історію свою закінчу. Відразу скажу, що про "підстраховку" нічого не чув і всі інструктора/викладачі готували до того, що будемо складати іспит самостійно.

Іспит проходить у два етапи: Теорія і Практика.

Теорію я склав 15 вересня, практичний екзамен був у минулу суботу, майже через місяць Але тут проблема в тому, що я "автоматчик" і школа має надавати своє авто для спиту. Тому затримка була не зі сторони РСЦ.

За час і дату домовлялася школа (згідно законодавства, представник автошколи може домовитися за іспити, без електронної черги)

Теорію складали важко. Нас зайшло п'ятеро, хвилин через 5 я вже дав відповіді на всі 20 запитань (здав без помилок), разом зі мною встали ще двоє, котрі не здали. Їм сказали приходити через 5 днів без черги (тобто записуватися ніде не треба - платиш за перескладання іспиту у кассу і приходиш, з квитанцією, у робочий час). Загалом у перший день здало троє з п'яти, на другий - двоє, третього дня, здається, взагалі ніхто не здав.

Потім я понад три тижні чекав дзвінка зі школи. І дочекався.

Згідно чуток, ті, хто здавав на "ручці" масово завалили іспит глохли у "дворіку", на "паралельній парковці", тощо. Із нашої п'ятірки здало четверо.

Практичний іспит складається з двух частин: Майданчик і Місто. Майданчик ми закінчили десь за годину, а "місто" навіть швидше. У місті проблем взагалі ні у кого не було. А на майданчику - "дворік" і "паралельна парковка", заїзд у гараж заднім ходом усі виконали добре.

Тепер сказали чекати дзвінка зі школи, щоб прийти забрати права, але у "Дії" права підтягнулися вже надвечір, тому вже катаюсь

Найголовніше. І інспектор, і ваш інструктор/директор/викладач, котрий буде проходити іспит разом з вами, зацікавлені в тому, щоб ви склали іспит і йшли звідти з богом. Ніхто не валить, ніхто не лякає і не принижує. Перед іспитом - інструктаж, ТБ, поради, побажання успіху. Під час іспиту тиша і спокій, бо камера знімає і те що в салоні і те, що перед автівкою.

Про "подстраховку".

Якщо теорію, теоретично, можна зробити за допомогою TeamViewer, принаймні подейкують, що зараз це так робиться, то як "порішать" з практично частиною - я не знаю. Навіть якщо "почаклувати" з реєстратором і якось там відредагувати/підставити дату і час запису, то все одно проїхати маршрут та виконати вправи має претендент на отримання прав. Хоча, є ще DeepFake та інші технології)).

Також подейкують, що, начебто, ціна питання в районі 7к. Але це все на рівні чуток і поки що ніхто на власні очі не бачив людину, котра б так склала іспит.

Про сервісцентри.

Іспит ви будете складати або на Шевченка 62 (ТСЦ МВС №6342), або на Шевченка 26 (ТСЦ МВС №6341), або, якщо за межами Харкова, у будь-якому ТСЦ МВС України незалежно від прописки - школа надасть вам усі необхідні для цього документи. На Шевченка 26 є електронна черга, можна записатися на "через два тижні" після опівночі. До Шевченка 62 реформа не дійшла, туди можна записатися лише у телефонному режимі, але у мене не вийшло. Тому я написав листа на e-mail, в той же день отримав відповідь з проханням надати свій номер телефону і хвилин через 20 мені вже зателефонували.
Спочатку записуємось на теорію, якщо склав - записуйся на практику (це якщо школі начхати на вас і місця вони не забронювали), якщо не склав - приходь без запису через 5 днів.

Вверх
Старый 15.10.2020, 09:10   #1874
klim81

Цитата:
Сообщение от jack.sun
Ні директор, ні інструктори не залякували і "порєшать" не пропонували, бо з середини серпня ввели нові правила - відеофіксація іспитів. Мене відразу попередили - готуйся здавати самотужки.
Сейчас жена проходит обучение в этой школе, был только внутренний экзамен пока. Преподаватель не скрывая говорит о том, что она единственная из группы в 25 человек не проплатила сдачу экзамена в ГАИ и сама не сдаст, т.к "там все заточено на то чтобы вы не сдали". Сдавать будем самостоятельно.

Вверх
Старый 15.10.2020, 10:39   #1875
jack.sun

Цитата:
Сообщение от klim81
был только внутренний экзамен пока
Цей екзамен (практику) у нас завалили майже всі, після чого нам сказали, що треба брати додаткові уроки з кермування (400 грн - 1,5 год). Можливо зараз знайшли, як обійти момент з відеофіксацією і все повернулося до старих "схем".
В теоретичній частині нічого "заточити" неможна, якщо ти вчив правила, ти їх здаси. У практичній частинні інструктор та інспектор сидять мовчки, все що відбувається в салоні, та попереду авто знімається на камеру, я ХЗ що там можна "заточити". Скоріш за все тупо залякують.

Здавайте самі. Якщо є авто - майданчик на Шевченка завжди відкритий, приїздіть і тренуйтеся, маршрут "міста" взагалі найпростіший
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_1.jpg
Просмотров: 48
Размер:	100.4 Кб
ID:	13074357

Вверх
Старый 15.10.2020, 12:56   #1876
Lesi83

Дякую за детальну інформацію!

Вверх
Старый 18.10.2020, 11:14   #1877
petrovka38

Цитата:
Сообщение от klim81
и сама не сдаст, т.к "там все заточено на то чтобы вы не сдали".
Те же басни и четыре года тому звучали с каждого утюга . Из взяток была куплена бутыль хорошего коньяка и отдана моему инструктору после сдачи теории ( ибо было за что , но не за то что вы все подумали )
Практику сдавали на площадке , в город не выезжали . Но опять же , теория сдаваема самостоятельно , что бы не говорили . Если учился , ответы на вопросы знаешь - всё ! Никто и никак ничего не заточит на несдать .
Про сдачу вождения ничего не скажу . Скажу только что с ноля десять занятий это мало . Моё ИМХО .

Цитата:
Сообщение от jack.sun
Взагалі, задача автошколи - навчити вас здати екзамен, тому після отримання прав - обов'язково доведеться кататися з кимось із друзів/рідних з досвідом кермування, або, краще, взяти додаткові заняття у інструкторів з цієї чи іншої школи.
Вот это верно подмечено . Долго привыкал к габаритам машины . Первое время ездили с кентом и его помощь была весьма и весьма полезна . Чуть позже самостоятельные поездки за городом . Аккуратненько , скорость ограничивал до 80ти . В город не пихался под страхом расстрела . Так потихоньку-полегоньку и освоился .
И да , мне говорили и я говорю - вешайте наклейку на заднее стекло ! Ничего в этом зазорного нет . Зато подавляющее большинство водителей , понимая кто за рулем , и моргнут дав понять что пропускают тебя на перестроится , да и сами более внимательны ,ибо опять же , понимают кто за рулем .

Старый 19.10.2020, 16:15   #1878
jack.sun

Сьогодні зателефонували, запропонували прийти до школи забрати права.
Поїхав, забрав. Згідно постанови Кабміну, на правах тепер вказана группа крові та резус-фактор. Все інше - як і на правах старого зразку.

Тиждень відкатав по району та за містом без пригод, тепер хочу поїздити у центрі, в самому пеклі, з інструктором на своєму авто, щоб зрозуміти, як там взагалі можна їздити.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Черный и белый список Харькова > White list