Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

Статус: Offline
Реєстрація: 07.08.2015
Повідом.: 498
Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

У піджаку, який був на Вікторі Януковичі під час прес-конференції 2 березня в Москві, житель Києва Степан Морозюк впізнав свій піджак. За словами киянина, цей піджак був вкрадений у нього 1972 року невідомим високим хлопцем, повідомляє газета «Легітимність».


«Це сталося влітку 1972 року, коли я був у відрядженні в Єнакієвому, – згадує деталі події Степан. – До мене ззаду підбіг високий молодий чоловік і спробував зірвати з моєї голови хутряну шапку, але на мені не було шапки – літо все ж таки. Він просто кілька разів помахав руками над моєю головою, а коли зрозумів, що шапки немає, то дуже засмутився.»

За словами Степана, він намагався втекти від парубка, але це було не легко.

«Я побіг, але він швидко наздогнав мене і закричав прямо у вухо: «Астановітєсь!», – продовжує згадувати Степан. – Я зупинився і помітив, що у молодика були сильно накачані ікри. Відразу було видно, що це спортсмен, який часто бігає по пеньках. Він забрав у мене піджак і запитав, чи немає у мене туфлів зі страусиної шкіри. Я сказав «ні» і про всяк випадок віддав свою ручку, але він її зламав і втік».

На жаль, тоді Степан не запам’ятав обличчя злодія, оскільки на ньому була маска вовка з «Ну, постривай!».

Павло Коваль спеціально для UaReview

gjjec3.jpg
 
вообще то это раздел Новости...
 
Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

От накружил несколько картинок, в тему... )
 

Вкладення

  • image.jpeg
    image.jpeg
    54.5 КБ · Перегляди: 626
  • 16371.jpg
    16371.jpg
    183.3 КБ · Перегляди: 637
Новостной раздел скатился ниже плинтуса
 
У піджаку, який був на Вікторі Януковичі під час прес-конференції 2 березня в Москві, житель Києва Степан Морозюк впізнав свій піджак. За словами киянина, цей піджак був вкрадений у нього 1972 року невідомим високим хлопцем, повідомляє газета «Легітимність».
Слушайте! Сегодня вроде как не 1-к апреля? То турки свой зорлотой запас из США вывозят то янык спинджак 1972 года носит...
 
Пижмак, говоришь..то фуйня!! У моей бабушки витюха на красном городке в енакиево бутыль вишневой наливки с дружбанами спиздил...это потеря
Ты прав! Это потеря, и в отличие от спинджака, невосполнимая!!!!:іржач::іржач::іржач::клас::клас::клас:
 
С пиджаком и жить приятно...А без пиджака тоска....
 
В Киеве творится черт знает что, там что то распыляют наверное новичок , люди сходят с ума , срочно нужен карантин , особенно нужно изолировать от общества 450 душевнобольных людей в здании под названием верховна рада .

Молодец, 5 баллов, только букву, первую, в заднем слове пропустил, там з первая буква... (имхо)
 
Слушайте! Сегодня вроде как не 1-к апреля? То турки свой зорлотой запас из США вывозят то янык спинджак 1972 года носит...
:кручусь:
Та норм новость. В контексте новостей от мида рф вполне нормально читается. Эдакий день открытых дверей в дурдоме...
 
Назад
Зверху Знизу