Перейменування харківського проспекту Лєніна на проспект імени Юрія Шевельова

Перейменування проспекту Лєніна на проспект імени Юрія Шевельова

  • Так, перейменувати.

    Голосів: 99 33.9%
  • Ні, не перейменовувати.

    Голосів: 187 64.0%
  • Не можу відповісти

    Голосів: 6 2.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    292
Статус: Offline
Реєстрація: 21.10.2010
Повідом.: 2082
Перейменування харківського проспекту Лєніна на проспект імени Юрія Шевельова

9 вересня 2013 року народний депутат України, голова Харківської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Швайка виступив з ініціятивою перейменувати проспект Лєніна у Харкові на проспект імени Юрія Шевельова. Націоналіст зазначив, що великою історичною несправедливістю є той факт, що інтелектуального генія українського народу, видатного славіста, мовознавця Юрія Шевельова й донині не вшановано належним чином у його рідному місті.

"Скандал, який розгорівся навколо встановлення меморіяльної дошки на будинку, де жив Юрій Шевельов, є свідченням фантастичної неосвічености місцевих владців. Певним чином вони заохочують нас до ще більш рішучих дій щодо встановлення історичної й національної справедливости, вшанування справжніх українських героїв. Саме тому ми вимагаємо перейменувати однин із центральних проспектів Харкова на честь видатного українського вченого.

Невігластво "регіоналів" переходить усі можливі межі. Ті люди, у яких "тексти по-дебільному написані" і які лише з третього разу голосують у Верховній Раді за вшанування Каразіна й Вернадського, дозволяють собі робити безглузді зауваження. Уже давно потрібно відправити назву проспекту на честь ката українського народу у небуття. А ось постать Юрія Шевельова більш ніж достойна увіковічення", – заявив Ігор Швайка.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Перейменовувати, чи ні?
 
А за его депутатский счет менять вывески и документы будут? ... хай этот Швайка идет Лесопарком, вместе со своим эмигрантом ...

зы: и главное, нет чтобы тех же Довженко или Вишню предложить ...
 
Останнє редагування:
А чо тогда не сразу фюреру памятник? А то как-то нехорошо получается: мелкой шавке аж целую доску, а вождю так вообще ничего.
До чого фюрер, якому вождю? Ви пояснюйте що до чого коли розповідаєте.
 
Перейменовувати, чи ні?
Денег что ли некуда девать? Пусть сначала станцию "Проспект победы" достроят, а то как на фашистов деньги тратить, так всегда пожалуйста, а как что по делу, так стадионы распродают!
 
До чого фюрер, якому вождю? Ви пояснюйте що до чого коли розповідаєте.

Да тому же самому фюреру. Адольфу Алоизычу.
Этот ваш "шевельов" ему прислуживал? Прислуживал, ещё как!
Так почему слуге почести в обход хозяина? Это будет неправильно, я щитаю.
 
Пусть сначала станцию "Проспект победы" достроят
Та лавочки по пів мільйона придбають?
а то как на фашистов деньги тратить, так всегда пожалуйста
Хто та на яких фашистів витрачає гроші?

Да тому же самому фюреру. Адольфу Алоизычу.
Этот ваш "шевельов" ему прислуживал? Прислуживал, ещё как!
Так почему слуге почести в обход хозяина?
Вибачте, це звісно не моє діло, але лише 20-ть хвилин на десяту, а ви вже такий п'яний, таку єресь верзете. Шановний, ну не можно же так, підіть ляжте поспить.
 
имхо нахуй не упало что либо переименовывать других проблем в городе валом а переименование это куча бабла как потраченого так и спизженого
 
А за его депутатский счет менять вывески и документы будут? ... хай этот Швайка идет Лесопарком, вместе со своим эмигрантом ...
Блять,так пусть в Харькове остаются названия в честь дегенератов типа Ленина,Коссиора и т.п?
 
Хто та на яких фашистів витрачає гроші?
Шевелев был фашистским коллаборационистом, и ты прекрасно это понимаешь, но делаешь вид что не в курсе о чем речь, то есть ведешь себя как тролль... И не надо утрировать по поводу лавочек, ты еще Межигорье забыл упомянуть... Я могу точно так же вспомнить больницу будущего, газовые соглашения Ю.В. и тому подобное, сейчас речь не о лавочках и к вопросу о почетной доске они никакого отношения не имеют.
 
Блять,так пусть в Харькове остаются названия в честь дегенератов типа Ленина,Коссиора и т.п?

По крайней мере не Шевелева.
Этот тип - позор Харькова.

Я був абсолютно й беззастережно переконаний, що війна не буде довга і Радянський Союз розпадеться. Такий погляд у мене склався під враженням блискавичних перемог Німеччини в Польщі, Франції, Югославії, Греції. Радянська система видавалася мені наскрізь прогнилою і нездатною на довгу боротьбу. Паніка, підкреслена нечуваним, гістеричним зверненням Сталіна не до товаришів, а до «братів і сестер» у липні, здавалася мені проявом агонії. Коли в один з перших днів війни в Харкові (як, певно, й деінде) вийшло розпорядження всі шибки на вікнах заклеїти навхрест смугами паперу, бо це, мовляв, зберігає їх у цілості, коли поблизу детонує бомба, все місто протягом кількох годин стояло на лутках, наліплюючи ті смуги, неначе хрести на радянську владу. Розпорядження влади про організацію партизанського запілля на зайнятій німцями території, мобілізація людности на копання протитанкових ровів (від якої я ухилився, як перед тим ухилявся від усяких бурякових, жнивних та інших кампаній), шпигуноманія, засекречування назв вулиць і станцій (коли позривано всі таблиці з такими назвами), — все це видавалося мені безглуздим. У вересні я вже не міг не бачити, що сподіваний розпад радянської імперії затримувався, але в моїй сліпоті я навіть тоді думав, що два, нехай три місяці — і цей крах таки станеться. Коли на початку жовтня я спробував утекти від фронту на схід, я навіть не взяв із собою теплих речей. Я був певний, що десь у листопаді я повернуся до Харкова, бо фронту вже не буде і Німеччина опанує всю радянську територію.
 
Останнє редагування:
Блять,так пусть в Харькове остаются названия в честь дегенератов типа Ленина,Коссиора и т.п?

Да пусть остаются, это этап нашей истории, чего тут стыдиться? да и стоить будет переименование улиц довольно не дешево, одних документов людям менять сколько, на том же проспекте Ленина ... или сейчас так мало проблем у государства, что просто жизненно необходимо резко поменять названия улиц и станций метрополитена? ... и так всякий раз, как только власть будет меняться? ... и если это станет тенденцией, то каждые несколько десятилетий менять будут, история ведь переписывается изо дня в день ...
 
Назад
Зверху Знизу