Портрет избирателя Зеленского

Статус: Offline
Реєстрація: 26.07.2006
Повідом.: 22686
Портрет избирателя Зеленского

Тема для обсуждения среднего избирателя Зеленского.

Пока лучшее, что нашел.

P.S. И да, это именно про тех, кому и Зеленский президент. А не тех, кто просто против Порошенко голосовал.

Ну и да, в идеале это не тама достижений, кто лучше и тд. А именно обсуждения категории избирателей.

Victor Tregubov
17 квітня о 01:01 ·

Найстрашніший ворог України все таки не Фірташ, не Коломойський і навіть не Росія. Хоча вони всі стараються.

Найстрашніший ворог України - кугут.

Кугут сцикливий, але самовпевнений, дурний, але ініціативний, знає свої права, але не хоче знати обов'язки. Кугуту всі винні все, а він нікому нічого не винний. Кугут згадує про закон лише тоді, коли той на його боці, а про інших - лише тоді, коли щось від них можна взяти. Кугут косний та лінивий, але дуже, дуже пихатий.

Кугут миє бурштин та бере хабар з тих, хто миє бурштин. Кугут очолює райадміністрацію та робить лебедів з шин. Кугут палить траву та кидає бичок з вікна. Кугут дивиться "Сватів", слухає Алєгрову та ненавидить всіх, хто відрізняється від нього. Кугут викладає в школі та виховує нових кугутів, і це, можливо, найстрашніше.

Кугут не сплачує податки, але вимагає від держави гроші. Кугут саботує мобілізацію, але вважає себе зразком мужності. Кугут плює на закон просто тому, що може. Кугут вірить в себе, але не вірить в причинно-наслідкові зв'язки.

В тисячах міст, селищ та сел, поки батьки на заробітках, або просто заклопотані, зростають нові кугути, виховані Шарієм, вКонтактом, російським репом та Наталкою Мосійчук.

Саме тому я щиро зневажаю Зеленського, до речі. Бо він зробив ставку на кугутів. Він десятиріччями виховував їх своєю лайнотворчістю, а потім вони зробили його головним кугутом на сідалі. Саме у тому, що він переконав кугутів донести сраку до дільниць та проголосувати по приколу - секрет його тріумфу (і в першу чергу не над Порошенко, а над Тимошенко).

Перший крок до перемоги над кугутом - не бути ним.

А от з подальшими кроками може бути проблема.
 
скільки людей - стільки і думок ! На останніх виборах президента були інші варіанти ?
до цього президента - були різні президенти за освітою, характером і т. п. = ми бачимо результат== всі заводи, фабрики що залишилась нам в 1991 році= зруйнували/розтягли - , зброю розікрали/ знищили --- тому Зе правильно сказав пороху = він вирок цим усім "керманичам".
 
скільки людей - стільки і думок ! На останніх виборах президента були інші варіанти ?

Я для этого примечание написал. Что вопрос не в тех, кто проголосовали против Порошенко. Я именно про базовый его электорат.
 
Трєгубав - невіглас.
Саме Ахмєтав, Пінчук,Каламойскій, Харашковскій і тп виховали через свої змі кугута.
30 років ці підери втискали в голови людей модель кугута зі своїх серіалів, сайтів, газет, пісень, токшоу. Бидло в радах, яке представляло олігарзів, поводило себе як бидло і теж було рольовою моделлю для пересічних людей.
Вони виховали баранів і кугутів - бо ними управляти легше.
Тому ще раз: Трєгубав - тупий підер.
 
Трєгубав - невіглас.
Саме Ахмєтав, Пінчук,Каламойскій, Харашковскій і тп виховали через свої змі кугута.
30 років ці підери втискали в голови людей модель кугута зі своїх серіалів, сайтів, газет, пісень, токшоу. Бидло в радах, яке представляло олігарзів, поводило себе як бидло і теж було рольовою моделлю для пересічних людей.
Вони виховали баранів і кугутів - бо ними управляти легше.
Тому ще раз: Трєгубав - тупий підер.

Как я понимаю - избиратель зеленского? Вообще то примерно то, что ты написал - и описано. Только вот более развернуто. Баранов говоришь вырастили? Ну вот на последних выборов был триумф баранов.
 
Трєгубав - невіглас.
Саме Ахмєтав, Пінчук,Каламойскій, Харашковскій і тп виховали через свої змі кугута.
30 років ці підери втискали в голови людей модель кугута зі своїх серіалів, сайтів, газет, пісень, токшоу. Бидло в радах, яке представляло олігарзів, поводило себе як бидло і теж було рольовою моделлю для пересічних людей.
Вони виховали баранів і кугутів - бо ними управляти легше.
Тому ще раз: Трєгубав - тупий пі.
А кто заставляет народ смотреть сериалы, слушать ток шоу
 
Как я понимаю - избиратель зеленского? Вообще то примерно то, что ты написал - и описано. Только вот более развернуто. Баранов говоришь вырастили? Ну вот на последних выборов был триумф баранов.
Знову ж - шукай причину. А ти критикуєш наслідок. Якби Коломойський на своєму каналі і в неті не крутив 10 років Зеленського і квартал, то люди не знали б хто це.
Чому в умовній Словаччині є неможливе обрання Зеленського?
Бо там його не крутять по змі, а отже народ і не знає хто це.
Що народу подають - те він і їсть. Що він їсть - таким він і стає.
 
А кто заставляет народ смотреть сериалы, слушать ток шоу
В інтернеті теж саме - сайти контролюють олігархи, а в соцмережах боти олігархів.
По друге, народ сконцентрований на банальному виживанні, і шукати вишукану їду для мізків не має ні часу ні сил. Що під рукою - те й хапає, тобто те, що під контролем олігархів.
 
Знову ж - шукай причину. А ти критикуєш наслідок. Якби Коломойський на своєму каналі і в неті не крутив 10 років Зеленського і квартал, то люди не знали б хто це.
Чому в умовній Словаччині є неможливе обрання Зеленського?
Бо там його не крутять по змі, а отже народ і не знає хто це.
Що народу подають - те він і їсть. Що він їсть - таким він і стає.

Тоесть опять нарид не виноват, его нехоршие дяди развели? Но дело видишь ли в том, что плохие дяди на то и плохие дяди, чтобы делать плохие вещи. А нарид то почему ведется? Как так получается, что часть народа становиться кугутами, а часть нет? Тоесть плохие дяди то подталкивают конечно. Но вот кто не хочет быть кугутом - не становятся. А становятся те, кому так проще.

Поэтому там очень правильный вывод. Надо стараться как минимум кугутом не быть.
 
Не, тролю туповатого порохобота, который так и не может понять почему так обосрался. :D

Ага, так тролишь, что уже понял, что нищеброд и все что можешь ответить- это кричать - а ну выкладывай сюда документы на квартиру иначе будешь считать, что я живу у родителей, как ты.
 
Тоесть опять нарид не виноват, его нехоршие дяди развели? Но дело видишь ли в том, что плохие дяди на то и плохие дяди, чтобы делать плохие вещи. А нарид то почему ведется? Как так получается, что часть народа становиться кугутами, а часть нет? Тоесть плохие дяди то подталкивают конечно. Но вот кто не хочет быть кугутом - не становятся. А становятся те, кому так проще.

Поэтому там очень правильный вывод. Надо стараться как минимум кугутом не быть.
Народ, в основній масі, є пасивним. Будь-де. Тому в європейських країнах народ завжди ведуть. І ті, хто це робить визначає, яким буде народ. Ведуть не політики, а ті хто визначає, хто буде на політичній верхівці. Це економічна, інтелектуальна еліта, деколи стала аристократія, якій небайдуже, якою буде їхня країна.
Справа в тому, що українськоцентричної еліти в Україні нема. В країні наверху безпринципне бидло. Воно може створити зону або феодальне князівство, але не правову країну, в якій дотримуються інтереси всіх верств населення.
Права і свободи завжди треба виборювати. На майданах. Але населення цієї країни на майдан біжить лише на клич опалих олігархів. Вони зацікавлені у власній владі, а не в добробуті народу.
Щоб не бути кугутом треба думати, а думати основна маса не має часу, бо поставлена олігархами в умови, коли часу вистачає лише на утримання сім'ї.
 
Народ, в основній масі, є пасивним. Будь-де. Тому в європейських країнах народ завжди ведуть. І ті, хто це робить визначає, яким буде народ. Ведуть не політики, а ті хто визначає, хто буде на політичній верхівці. Це економічна, інтелектуальна еліта, деколи стала аристократія, якій небайдуже, якою буде їхня країна.
Справа в тому, що українськоцентричної еліти в Україні нема. В країні наверху безпринципне бидло. Воно може створити зону або феодальне князівство, але не правову країну, в якій дотримуються інтереси всіх верств населення.
Права і свободи завжди треба виборювати. На майданах. Але населення цієї країни на майдан біжить лише на клич опалих олігархів. Вони зацікавлені у власній владі, а не в добробуті народу.
Щоб не бути кугутом треба думати, а думати основна маса не має часу, бо поставлена олігархами в умови, коли часу вистачає лише на утримання сім'ї.

Все правильно написано. Но все же не отвечает на главный вопрос - почему часть народа не становиться кугутом несмотря не на что?
 
Тема эта вообще хуйня, давай рассмотрим, почему:

Я впринципе не хожу голосовать, но из всего говна я выбрал бы Володю.

А теперь давай рассмотрим твои тезисы:


Кугут очолює райадміністрацію
я не возглавляю районную администрацию

Кугут палить траву та кидає бичок з вікна
я не поджигаю траву и окурки тушу исключительно в пепельнице

Кугут дивиться "Сватів", слухає Алєгрову
я никогда не смотрел этот сериал и не слушаю подобных исполнителей

Кугут викладає в школ
Нет, я не преподаю в школе и прочих учебных заведениях...

Кугут не сплачує податки
Я плачу налоги и ЕСВ.
и так далее...


По этому я могу сделать только один вывод, что темосоздатель - КЛИНИЧЕСКИЙ ДОЛБОЁБ!!!
 
Назад
Зверху Знизу