Укртелеком меняет тарифы на городскую связь

Статус: Offline
Реєстрація: 16.02.2009
Повідом.: 721
Укртелеком меняет тарифы на городскую связь

В общем внимательно читаем обороты квитанций. Все безапиляционно переводяться на новый тариф.

З 18 травня 2009 року, відповідно до Рішення НКРЗ, змінюються Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для абонентів міст, райцентрів, сіл та селищ міського типу. Нові тарифи дають можливість абонентам обирати вигідні для них варіанти обсягу споживання місцевих телефонних розмов та умови оплати, оскільки передбачається диференціація розміру абонентної плати та вартості розмов понад встановлений ліміт.

Відтепер абоненти-фізичні особи у містах та райцентрах можуть самі обрати такий варіант абонплати з кількістю нетарифікованих хвилин, який відповідає їх фактичним потребам. Абоненти компанії, які користуються місцевим телефонним зв’язком з похвилинним обліком розмов, можуть обрати один з варіантів абонентної плати:

абонка, к-во минут, стоимость минуты сверх количества в копейках:
19,73 200 5,40
28,37 400 4,32
31,73 500 3,96
34,13 600 3,6
Абонент може змінити варіант обсягу споживання та оплати місцевих телефонних розмов подавши особисто письмову заяву до структурного підрозділу ВАТ «Укртелеком», який обслуговує відповідний номер телефону, або надіславши її поштовим відправленням на адресу цього підрозділу.

Зміна абонентної плати за користування телефоном здійснюється абонентом до 20-го числа місяця, який передує місяцю, з якого передбачається перехід на новий варіант обсягу споживання місцевих телефонних розмов, а розмір нової абонентної плати встановлюється з 1-го числа наступного розрахункового періоду і діє до письмової відмови абонента.
 
абонка, к-во минут, стоимость минуты сверх количества в копейках:
19,73 200 5,40
28,37 400 4,32
31,73 500 3,96
34,13 600 3,6

вы уверены ,что второе число это количество минут??может секунд?
 
Так и есть. Если никакого варианта не выберешь, то автоматом считает по первому варианту, где включено 200 минут.
 
а я думал там 73 200 секунд ,а оказывается 200 мин
P.S.не спрашивайте почему я не думал , 732005 секунд ))
 
а вы помните когда-то абонплата была 5 рублев... и давалось 1000 минут в месяц.... ээээх! как жеж быстро они на dial-up улетали.......
 
у меня в этом месяце городской ноль минут пока что. В прошлом - минуты четыре, в позапрошлом - минуты полторы вроде. Держу телефон только ради инета.
 
не только Укртелеком поменял тарифы, а и Велтон тоже. и тоже с 18-го числа.
 
аха, а скорость 33600 считалась пределом мечтаний ;)

дааа, а модем гордо писал 115,2 Кб\сек :D:D:D
было-было!
а по теме: надо переводить бабушку на СДМА, ибо с подружками, чувствую, она напи*дит на пол моей зарплаты :D
 
надо переводить бабушку на СДМА, ибо с подружками, чувствую, она напи*дит на пол моей зарплаты :D

Да. срочно надо переводить. По CDMA напи*дит на полторы :D

в чём смысл топика? Эти тарифы уже почти месяц как действуют
А я месяц спал. А тут проснулся и думаю никуясе пипец. Надо, думаю, на эту тему пофлудить :)
 
а у меня безлимтка от Укрателекома я Пгт Живу!!! :Р
 
Назад
Зверху Знизу