Дістали гучні, чемпіонські події в боксі!

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
Дістали гучні, чемпіонські події в боксі!

Прокидаєшься біс знає коли чи не лягаєшь, розволаються про зустріч 100-чя чи бій чемпіонів і тому подібне

А в результаті тягамотина, взваженність, обережність, одноманіття та якісь брудні шахи в рукавичках!

Адресую це останнім поєдинкам Кличко, та Пакьяо з Мєйвезером.

Нудотина!

Кличко навіть не спробував працювати по корпусу американці, а упорото бомбив в рукавички свої джеби, двійки, трійки, хоча на тренуваннях показує як він вдало вміє проводити всі удари.

Мейверез виглядав не переконливо для чемпіона, заробляючи за 5хв стільки скільки Мессі за рік!

Таке.


А ось за молоддю!! Інша справа слідкувати, тимпаче такою як Усик та Ломаченко.

Технічні, швидкі, ноги працюють, різноманітні удари, тактики, мотивовані. Супер!

Коротше кажучі більше ніяких прямих, чемпіонських ефірів, тільки запис і то якщо відгуки позитивні.

Пропоную на перегляд бій Василя Ломаченко, який був до Мейвезера з Пакьяао

Та вітаю нашого, молодого чемпіона з захистом!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вибачте за посилання, але не з*ясував як це посилання в форум влаштувати.

П.С. Переконаний, український бокс зараз такий потужний у світі, завдяки браттям Кличко, в тому рахунку, популярізацію ними в маси, К2 компанія...
 
Якщо взагалі цікавить моя думка,
то Кляча *****, один из тех, кто придумал майдан. ИМХО.
 
Насчёт Ломаченко - рано ему ещё на чемпионские бои выходить. Пропускал он немало.
 
о, да тут я как посмотрю ТС рашинский ватник встретил вторую консерву, которая ему подвякивает!

Ты похоже головой совсем двинулся :рл:

Насчёт Ломаченко - рано ему ещё на чемпионские бои выходить. Пропускал он немало.

Согласен. Но бился красиво. Именно стиль понравился.
 
Якщо взагалі цікавить моя думка,
то Кляча *****, один из тех, кто придумал майдан. ИМХО.

:іржач: мне от связки слов "кличко" и "придумалс" - уже смешно. Ну а тут, да, бабахнула консервка вообще крепко. Ты вообще думаешь до городишь?:іржач: Кличко придумал многоходовочку:іржач:

А по теме бокса , Усик надеюсь нас будет еще радоват

Ломаченко тож ничо так
 
Ще є наш земляк, Федченко, але останнім часом щось дуже рідко і без трансляцій бої

Але від теж дуже технічний і талановитий
 
Кстати, поймал себя на мысли, что Лом всё-таки чемпион)) Я имел в виду, выходить на более серьёзных соперников.

Вообще то Ломаченко в третьем бое в проф. боксе взял пояс WBO и уже провел две защиты. ;)

Да, я только об этом и написал))
 
а каким боком Кличко младший к Майдану?
265741.jpg
 
Чемпионский бой будет тогда, когда встретится с кем-то очень известным. Не только у нас, но и в Америке.
 
Чемпионский бой будет тогда, когда встретится с кем-то очень известным. Не только у нас, но и в Америке.

А он типа с мешками боксировал за пояс? :D
Ты хоть одного "известного" с его веса знаешь? :D
 
Пакьяо с Мейвезром как ни крути надо было в прямом эфире смотреть, хоть бой и шлак в плане зрелищности получился. А всех остальных давным давно смотрю в 1080p в записи.
 
Ахаха
 

Вкладення

  • IMG_20150512_230520.jpg
    IMG_20150512_230520.jpg
    53.4 КБ · Перегляди: 75
Назад
Зверху Знизу