Отсрочка от армии при отчислении из колледжа/.

vladonchik12

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 29.04.2013
Повідом.: 1
Отсрочка от армии при отчислении из колледжа/.

Доброго времени суток! Дорогие форумчане! Подскажите кто разбирается. Мне 21, учусь в колледже на очном, если я заберу документы и поступлю в другой колледж или универ на очное-то я потеряю право на отсрочку?
 
отсрочка от армии дается единожды

Вы как бы не забираете документы, а пишете заявление на отчисление по собственному желанию. И тогда вам выдают документы и вы поступаете заново.

Отсрочки уже не будет.

Проще доучиться или, если есть такое желание, поступить на 2-е высшее (при условии, что колледж дает таки высшее, а не средне-специальное образование). Или, если возможно, узнать о возможности перевода из колледжа в ВУЗ

P.S. Если нужна законодательная база - смотреть ЗУ о воинской повинности, если я не ошибаюсь. Там детально расписаны условия предоставления отстрочки
 
Можно ли учиться на заочке и одновременно служить на контрактной армии?
 
я серьезно спрашиваю
 
я серьезно спрашиваю

Ну, если серьезно... Когда вы учиться собираетесь? Во время выполнения боевой задачи? Или в окопе, с учебниками? Экзамены кому сдавать? Командиру части?
 
Ну, если серьезно... Когда вы учиться собираетесь? Во время выполнения боевой задачи? Или в окопе, с учебниками? Экзамены кому сдавать? Командиру части?
знаю, срочников отпускают во время сессии на эту самую сессию. Если диплом для корочки нужен, преподы адекватные, да заявиться несколько раз в форме в универ - вполне можно закончить. Насчет контрактной - нужно узнавать в военкомате

как понял, человека интересует не практическая сторона вопроса (как и что он будет учить), а сама возможность. Возможность таки есть
 
Останнє редагування:
Контракт и срочная служба (которую проходят, как правило, недалеко от места жительства) - немного разные вещи. Хотя могу и ошибаться.
 
Доброго времени суток! Дорогие форумчане! Подскажите кто разбирается. Мне 21, учусь в колледже на очном, если я заберу документы и поступлю в другой колледж или универ на очное-то я потеряю право на отсрочку?
Для того, чтобы не потерять отсрочку от армии вы должны не забирать и поступать, а делать перевод из одного уч. заведения в другое. Процедуру надо спрашивать в том уч. заведении, в которое хотите перейти. Только я не пойму как можно из колледжа перейти в ВУЗ... в этом случае таки вам придется забрать документы и заново, сдав ЗНО, поступать. А перевод из колледжа в колледж, думаю, возможен.
 
Можно ли учиться на заочке и одновременно служить на контрактной армии?

Это ж не срочка (срочная служба). Можно. Даже при совке "сверчки" (сверхсрочники) учились заочно и в вузах и в техникумах. Для армейского контрактника воинская служба, это такая же работа как для рабочего(служащего) работа на заводе (либо другом предприятии)..., только льгот должно быть даже больше чем у гражданских (при поступлении в частности), при совке льготы точно были (вне конкурса и т.д. и т.п.).
 
Останнє редагування:
Ошибаешься!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час
мобілізації

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації
військовозобов'язані:

заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за
органами державної влади, іншими державними органами, органами
місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і
організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів
України;

визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії
тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на
термін до шести місяців (з наступним проходженням
військово-лікарської комісії);

чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей
віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову
службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання);

жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей)
віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову
службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання);

жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня
дитина, яка є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею 23 років;

усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки,
батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або
діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років (такі
особи можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди і
тільки за місцем проживання);

зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують,
відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших
осіб, які можуть здійснювати такий догляд;

народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної
Республіки Крим;

інші військовозобов'язані або окремі категорії громадян у
передбачених законами випадках.

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий
період не підлягають також студенти, аспіранти та докторанти, які
навчаються на денній формі навчання.


Не підлягають призову на військову службу під час часткової
мобілізації протягом шести місяців з дня звільнення з військової
служби військовозобов’язані з числа громадян, які проходили
військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені
зі служби у запас. Такі особи у зазначений період можуть бути
призвані на військову службу за їх згодою.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Стаття 26. Також з військової служби звільняються військовослужбовці, які є студентами, аспірантами чи докторантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Такі особи можуть продовжувати військову службу, якщо вони виявили таке бажання.
Все правильно он сказал, только детально расписано в законе:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ст 17
10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

Доброго времени суток! Дорогие форумчане! Подскажите кто разбирается. Мне 21, учусь в колледже на очном, если я заберу документы и поступлю в другой колледж или универ на очное-то я потеряю право на отсрочку?
Можно закончить колледж и поступить на 1й курс(как после школы) по ЗНО. Тогда отсрочку не потеряете
 
Назад
Зверху Знизу