Запрет миссионерской позы

Статус: Offline
Реєстрація: 29.10.2010
Повідом.: 432
Запрет миссионерской позы

Хз обсуждалось ли это. Но вот какую новость нашла) Кто что думает по этому поводу?


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


"На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом у “місіонерській” позиції. Про це 22 березня повідомила газета “Голос України”. Ця ініціатива, на думку її авторів, на ряду з забороною абортів та штрафу за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні.

“Спеціалістами давно доведено, що класична позиція (положення лицем до лиця, чоловік розташовується між ніг жінки зверху), що в народі називається “місіонерською”, зовсім неефективна при зачатті, – розповідає один із ініціаторів законопроекту, народний депутат України Наталія Королевська, – Тому потрібно викорінити її з ужитку на користь колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду. Саме вона є найкращою для зачаття дітей.”

“Ми розуміємо, що одна тільки заборона займатись сексом в певній позиції не допоможе, оскільки ми не маємо можливості проконтролювати її дотримання, – продовжує Королевська, - Тому ми плануємо піти інакшим шляхом: будемо працювати на рівні пропаганди – це і робота зі ЗМІ, і соціальна реклама, і освіта…”

Судячи з реакції депутатів на доповідь Королевської, більшість із них сприйняли законопроект схвально. Зокрема, Олег Ляшко аплодував стоячи, коли Наталія Юріївна розповідала про популяризацію колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду.

Зараз законопроект знаходиться на стадії ознайомлення і доопрацювання."
 
ну наконец-то! :D
работают, думают о народе!
а уголовной ответственности не придумали?:D :пиво:
 
ты ошибся датой, 1 апреля не сегодня.
 
а кроме как в интернетах, были другие источники информации? Тот самый Голос Украины, на который ссылаются, - кто-то это номер видел? Ну или прямую трансляцию заседания Рады? А то прям не верится даже.
 
я знаю, это депутат Шкиль подал:D
 
а кроме как в интернетах, были другие источники информации? Тот самый Голос Украины, на который ссылаются, - кто-то это номер видел? Ну или прямую трансляцию заседания Рады? А то прям не верится даже.

после закидонов пчеловода я не удивлюсь
 
мы уже на Главном высказались утром.

Ссори, не видела темы)

Просто - до чего блин ума хватате или не хватает у депутатов.
Мне чего то на ум приходят депутаты из "Нашей раши", которые думают о народе)
 
З.Ы. Зато большинство мужчин сто пудово будут за такой запрет =)
 
а как они это будут контролировать?
И если мой муж будет требовать от меня секса именно в этой позе, я могу пожаловаться в милиции, да? Жесть.
 
а как они узнают? свечку кто-то держать будет?
 
а как они это будут контролировать?
И если мой муж будет требовать от меня секса именно в этой позе, я могу пожаловаться в милиции, да? Жесть.

вот тоже про наказания, штрафы...интересно :іржач:
 
а как они это будут контролировать?
И если мой муж будет требовать от меня секса именно в этой позе, я могу пожаловаться в милиции, да? Жесть.
И в доказательство принести видео!:клас:
 
Назад
Зверху Знизу